Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info střední Norsko 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 686 odpovědí. Do diskuze (114 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 12 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 687)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21257
    radek
    Účastník
    (681 odpovědí)

    máš pěknej obývák, ta návnada je dole v tom kýblu, viď?

    #21271
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    mates77 poopravuji na Ol Monster !!

    Bud-Hustadvika, vcera pocasi celkem uslo tak jsme sapli par tresek a polaku. Polaci jsou spis mensi, mezi 50-70. Tresky max. do 90.

    Sam jsem chytil 12 polaku a 4 obecne . Takze jsme zpracovavali jeste jatra a spat po 2 v noci – tezka sichta.

    #21272
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Dneska jenom dopoledne pak vitr povedlo se mi 5kousku z toho jeden polak 90

    #21281
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    honza dufek napsal:

    Jak říká Mikulčák,byl jsem na nich na Ornklakkenu, jelikož už nejsem na Dolmoy ale na Titranu-Froya. Pan Kim má pravdu, Podkova je jen drift 500 metrů, spustíš, driftneš, chytíš-nechytíš a jedeš před Podkovu na nový drift..A někdy je to tam jak “fronta na banány”, do toho tam německý kluci trolují s wobama, no mazec…Ale není to lehké místo, stejně jak je najít na Ornklakkenu…Někdo má prostě štěstí, někdo ne…To je rybařina a je to tak dobře..:) Petrův zdar..H.

    To Honza

    Honzo nemáš nějaké foto z podkovy kde stojí lodě ve frontě jak na banány. Neumím si to dost dobře představit8-)To je to fakt tak vyhlášené místo na torpéda?:-D

    #21292
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Platýs velký, délka 59cm, uloven Aure (lesund) na 15 m na stříbrný pilkr 200g, náčiní penn charisma 50-190, ryobi arctica 5000.

    S Pozdravem Ladislav Bušta alias preparator

    #21294
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    To honzak:před týdnem jsem se vrátil z Hitry a mohu potvrdit,co píše Honza,že na podkově to je jak fronta na banány.Byli jsme tam dvakrát a jednou 6 a podruhé 11 lodí.Fakt síla.Neviděl jsem ale chytnout rybu.

    #21318
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …Aktuálně ne z Norska ale z Kolína..dokončili jsme v naší preparátorské dílně jarní 26kg “skrei” tresku Ríši Konopáska z Pardubic..

    #21319
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    #21321
    Kamil Hégr
    Člen
    (6 odpovědí)

    Ahoj, včera jsme se vrátili z Hitry, Dolmoy. Ryby nešly tak jak v loni. Navíc jedno odpoledne a druhý půlden na mole černá vlajka :(, děsnej vítr.

    Podkovu jsme zkoušeli několikrát, chycen jen polak 93 cm (nej naše ryba týdne). Velcí keleři nikdne, nebo prostě smůla. Lodí tam bylo přes týden pomálu, maximálně 3, spíš žádná.

    K

    #21326
    Hans
    Člen
    (78 odpovědí)

    To Honza Dufek:

    Koukám, že se stěhuješ směrem na volné moře :-)Před třemi lety jsme byli u Tebe na Dolmoye, od té doby jezdíme právě do Titranu. Vyrážíme za 14 dní, takže se tam uvidíme. Gratulace k černým torpédům, tohle bych chtěl mít jednou na prutě 😛

    #21407
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Bud-Hustadvika, vcera slusne pocasi, vitr do 3m/s. ryby braly velmi dobre, 90% privlac

    #21408
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Osobni ulovek 13ks tresky polak a 3 ks treska obecna. Nejlepsi nastraha tento den Magnum II – Black sapphire,cerveny jig 30g viz obr.

    #21409
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Melstein….Bakkan..

    #21414
    Hans
    Člen
    (78 odpovědí)

    Aktuální počasí v Titranu na Froye: silný vítr a déšť. Odjezd na místo za 14 dní, snad nás nechá počasí aspoň vyjet!

    #21418
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Titran-Froya:..dnes hodně fouká, aktuálně je to cca 17m/s…takže nabíráme síly na další lov trofejních kelerů na Ornklakkenu…ještě jsem vyštrachal jednu fotku 16kg mníka z minulého termínu…pozdě ale přece, mníci-moje srdeční záležitost tady nesmí chybět přeci…:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 687)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info střední Norsko 2011

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...