Nápověda Doporučujeme:

Video: HasvagCamp – Rybostroj

Petrův zdar přátelé, rádi bychom se s vámi podělili o nový rybářský hudební singl od kapely Hektor s názvem Rybostroj, který vznikl i díky spolupráci s naším magazínem zachytame.cz. Dále se na vzniku klipu podílel HasvagCamp, HEKTOR PROJECT & pěveckou STAR z Vysočiny Radim Píbil. Věříme, že se vám tato pecka bude líbit a budeme rádi, když ji pošlete dál mezi vaše přátelé z Petrova cechu. A nezapomeňte to při cestě na ryby v autě pořádně rozbalit!

Naši hudbu můžete poslouchat na Spotify a dalších hudebních kanálech, jako je např. GooglePlay, Amazon atd.

Tak GOO RYBOSTROJ!!!

 

Aktuální informace z HasvagCampu naleznete zde.

Text a hudba: Tomáš Poul (HEKTOR PROJECT), nahráno ve studiu AB Records

3 komentářů

  1. Úžasný klip! To se vám pánové povedlo! Manželka mi dovolí jeho poslech v autě i několikrát po sobě! A to už je co říct! Absolutně nejlepší song co Hektoři doposud vydali a hlavně jeho text! Moc mě zajímá kdo je jeho autorem? Video je skvěle sestříhané a všechno v něm krásně navazuje. Radima Píbila by to chtělo draftovat natrvalo! To je pěvecký úplně jiná liga! Jediné co se dá vytknout jsou gramatické chyby v textu (tam mezi horama) – to by nešlo… trocha korekce by neškodilo. Ale i tak za mě 1* Už dlouho jsem se tak dobře nepobavil! Děkuju za tohle pohlazení po srdci a motivaci k dalším cestám.

    1. 😀 Honzo, díík mooc!!!! To mojí přítelkyni už Rybostroj leze krkem, páč ho slyšela před vydáním nejmín 1000 😀 Radim je borec a jsme rádi, že ho s námi dal. Ze songu i klipu máme taky velkou radost a jsme rádi, že se ti líbí. Autorem textu a hudby jsem já a videa Rejža Dan. Oba tě zdravíme ze Soroya! Cus, ať ti berou 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(47)
(6)

Nahrávání ... Nahrávání ...