Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 81)
 • Autor
  Příspěvky
 • #3416
  Radek Mašinda
  Člen
  (41 odpovědí)

  Včera mi volali z Ck Fisherman, že byla změněna pravidla u společnosti Scadline.Od nového roku,prý platí,že když nestihnete trajekt na který mate poukaz,tak nemužete jet jiným a musíte znovu platit.

  #8351
  Jisto
  Účastník
  (313 odpovědí)

  Taky jsme se to včera dověděli. Ach jo, chytili móresy od společností jezdících z Dánska, ty za to mají ale různé slevy a akce. Musím zapátrat a něco zjistit, je fakt, že tak před dvěma týdny měli na stránkách ceníky a Sassnitz-Trelleborg tam byl tuším za 117 euro a nám to teď vyšlo na 108 euro. Na jejich stránkách se teď nemůžu cen nějak dopátrat a je tam řeč o tarifu economy a standard. Zatím z toho moc moudrej nejsem, ale začínám teprve pátrat. Bylo to ale fajn jezdit s pocitem, že když se něco přihodí a nestihnu to, tak se až tak moc neděje a pojedu dalším a taky jsme viděli, za kolik pojedem. Jestli lístky koupené až před odjezdem budou stát majlant, tak potěš bůh.

   

   

   

  #8355
  Josef Ďuriač
  Účastník
  (88 odpovědí)

  Ceny před týdnem/do 6-ti m, 9. osob.  Sass. – Trell.-109 E ,Rost. – Trell.-Den-119E, noc–150E,  Trell.- Gedser-87E  (+ mosty asi 30E)

  #8356
  Josef Ďuriač
  Účastník
  (88 odpovědí)

  Sorry,samo,že Rostock – Gedser -87E..atd

  #8357
  Josef Ďuriač
  Účastník
  (88 odpovědí)

  Tak jsem chtěl poslat odkazy na ceníky trajektů ale nějak zmizely.Asi na nás šijou nějakou levotu.To co jsem napsal fakt platilo asi před 7 – 10 dny.

  #8358
  Jisto
  Účastník
  (313 odpovědí)

  No právě taky nic nemůžu najít, ani na našich ani na německej stránkách. A těch 109E co máme teď platit za rezervaci ze Sassnitzu do Trelleborgu teda souhlasí s tím co tam bylo v ceníku minulý týden, těch 117E co píšu výš jsem si spletl s trasou Rostock-Trelleborg. Takže uvidíme co kujou za pikle.

  #8379
  sroubek282
  Účastník
  (6210 odpovědí)

  ahoj,psal sem přímo na Scandlines a ptal sa na to,jak mi odpoví,tak dám vědět,no platit znova,to by byl mazac,nikdy nevíme co sa přihodí po cestě do přístavu.

  #8381
  sroubek282
  Účastník
  (6210 odpovědí)

  to sem našel na stránkách Scandlines

  Použití tarifů pro osobní automobily, obytné vozy a přívěsy:

  tyto tarify platí pro vozidla, která jsou podle technického průkazu osobní vozidla maximálně pro 9 osob a mají hmotnost maximálně 3500 kg a mají tomu odpovídající pojištění. Obytný vůz do maximální délky 10 m (Bornholm 12 m) bude zpoplatněn stejně jako osobní automobil s odpovídající technickou a délkovou kategorií. Tarify nalezené pro obytné vozy s délkou nad 10 m se použijí – nezávisle na váze – pokud tento vůz bude od výrobce postaven jako obytný vůz a bude to vyplývat z technického průkazu. Pro přívěsy jsou tyto tarify povoleny, pokud se skládají z osobního automobilu nebo obytného vozu a přívěsu. Pro vozy, které se do těchto kritérií nevejdou platí tarify pro nákladní automobily a autobusy.

  Jízdní řády trajektových linek Jízdní řády trajektových linek

   

  #8429
  sroubek282
  Účastník
  (6210 odpovědí)

  Ahoj,odepsali mi přímo za Scandlines

  Cituji

  Pokud nestihnete zarezervovaný trajekt na hodinu,kterou máte,musíte si zaplatit jízdenku znova.

  Mám to v meilu,kdo bude chtít,klidně celého meila přepošlu,ale je to pravda kluci.

  #8436
  Radek Mašinda
  Člen
  (41 odpovědí)

  NO tak jsem doufal ,že napišou něco jinýho.Nedá se nic dělat, ale je to na ……..

  #8441
  vlastina
  Účastník
  (226 odpovědí)

  Já si vždy objednávám trajektové lístky v ekonomickém tarifu (o pár tisíc méně) ale musím počítat

  s tím,že jsou neměnné a nevratné ani v případě,že bych umřela:-))

  Jednou jsem zajišťovala lístky pro partu asi 7 osob nebylo to v ekonom.tarifu a několik lidí chtělo odjet o den dříve z obavy o rozmrazené rybyBylo marné jim vysvětlovat,že cestu zpět budeme muset

  zaplatit znovu,když pojedeme o den dříve a tak se stalo…

  #8443
  Jisto
  Účastník
  (313 odpovědí)

  Právě jsem zvědavej, jaký cenový rozdíly budou mezi jednotlivými tarify. Do teď Scandlines žádný tarify neměl, jízdenka koupená v prosinci stála stejně jako v srpnu, když jsem měl poruchu na autě a dojel na trajekt o den a půl později, tak když bylo volno, hned nás tam zařadili a bylo to v pohodě. Zatím to vypadá tak, že Economy tarif má stejný ceny co byly do konce ledna v jejich ceníku a ty další tarify budou dražší. Takže zřejmě můžeme jízdenky pořídit jen za cenu jako dosud nebo dražší, levnější asi těžko, takže za stejný peníze míň muziky.

  #8456
  sroubek282
  Účastník
  (6210 odpovědí)

  Bohužel,je to tak,nestihnem trajekt na hodinu,platíme znova a vše!Ještě sem to znova dneska pročítal.Hledáme jinou trasu,od nás je to do Rostocku cca 850km,v té trase nejde určit,jestli dojedem na čas.

  Chtěl sem zde všecky meily co mi Scandlines napsali kopírovat,ale všecko to rozhodí,musel sem to vymazat.

  Nevím proč to nejde.

  #8457
  MifakM
  Účastník
  (2601 odpovědí)

  Holt se bude muset vyjet driv a mit radeji rezervu 1 hod pred trajektem, jak prijet a videt trajekt odrazet….

  #8465
  vladov
  Účastník
  (95 odpovědí)

  Išli sme so Scandlines ( Sassnitz – Treleborg) 10-krát. Nikdy som trajektové lístky nerezervoval a trajekt bol poloprázdny. Bolo to v  marci, apríli, cesta späť aj v máji. Myslíte si, že je potrebné si rezervovať trajekt vopred???

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 81)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(50)
(7)

Nahrávání ... Nahrávání ...