Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 3,493 odpovědí. Do diskuze (275 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,021. až 1,035. (celkem z 3,494)
  • Autor
    Příspěvky
  • #44646
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    honzak napsal: sroubek282 napsal:

    Dnes mám potvrzenou rezervaci Sokolovny ve Spálově.

    Sraz bude 16.3.2013,je to sobota…důvod na sobotu je prostý..nikdo si nebude muset brát na pátek dovolenou a vyrazit už z konce republiky odpoledne…

    Jídlo co už vím…prase bude zase…dále sa udělajů domácí klobáse z kance a guláš..

    Klobáse budů z udírny,prase na rožni..

    Žádné smažené a minutkové jídla sa nebudů dělat…pouze zdravá strava…

    Ahoj Šroubku, ty klobásky vypadají fakt super , jen škoda , že je sraz až za dlouho. Jenda

    Jojo Honzo,na Soroya se po nich jenom zaprášilo letos…8-O8-O8-O

    #44647
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    honzak napsal: sroubek282 napsal:

    Dnes mám potvrzenou rezervaci Sokolovny ve Spálově.

    Sraz bude 16.3.2013,je to sobota…důvod na sobotu je prostý..nikdo si nebude muset brát na pátek dovolenou a vyrazit už z konce republiky odpoledne…

    Jídlo co už vím…prase bude zase…dále sa udělajů domácí klobáse z kance a guláš..

    Klobáse budů z udírny,prase na rožni..

    Žádné smažené a minutkové jídla sa nebudů dělat…pouze zdravá strava…

    Ahoj Šroubku, ty klobásky vypadají fakt super , jen škoda , že je sraz až za dlouho. Jenda

    Jojo Honzo,na Soroya se po nich jenom zaprášilo letos…

    To se ani nedivím vypadají dobře. Spíš se divím , že klobásky vydržely až na Soroya :-D:-D:-D:-D:-D

    #44648
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    105 Máááálo !:-(

    #44666
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Ten Šroubes dovede “potěšit”. Zrovna dnes jsem doma nenašel nic k snídani, tak tu žvejkám suchou housku a on sem nacpe klobásy.

    Co jsem Ti udělal!!!!!!:-S:-D:-D:-D

    #44667
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Kdepak Šroubek 😀 ten umí navnadit kámoše 😛 ti přijedou už jenom kvůli těm laskominám8-)8-)

    #44687
    Karel Marian
    Účastník
    (34 odpovědí)

    respi napsal:

    Kdepak Šroubek ten umí navnadit kámoše ti přijedou už jenom kvůli těm laskominám

    Čau,to jó,krásný klobásy,přijedu z Litoměřic klidně na kole i kdybych byl vyřízenej ,jak žádost na byt.:-D:-D

    #44700
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pandion napsal: 105 Máááálo !

    :-):-):-):-)

    #44701
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pandion napsal: 105 Máááálo !

    :-):-):-):-)

    Nebojte kluci…bude jich dost…

    Tááák pánové,kdo první zjistí,co znamená 105 od Pandiona…,tak dostane na srazu kilo těchto dietních klobásků zadarmo sebou domů!!!!!

    Taky sem to nevěděl a Pandion mě krásně dostal dneska a krásně sme se zasmáli po telefonu…:-D:-D:-D:-D

    Bohužel,pro Pandiona to neplatí!!!! Ví o co jde…:-D:-D:-D

    Promiň kamaráde…,ale dostaneš taky neco…neboj..:-

    #44705
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Počet vyfocených klobás ve vztahu k počtu účastníků u tebe na srazu :-D:-D:-D:-D:-D

    #44713
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pafka napsal: Že by počet vyfocených klobás ve vztahu k počtu účastníků u tebe na srazu?

    Na otázky neodpovídám…:-)

    #44718
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Na jaký otázky? Už nechlastej a radši si vezmi tu knihu 😀 😀

    #44720
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pafka napsal: Na jaký otázky? Už nechlastej a radši si vezmi tu knihu

    Umazal si otazník… :-):-)

    #44723
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    ??????????? Naopak, pár jsem jich přidal 🙂

    #44725
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Jsem upřímně rád, že nás ve velké většině uchvátí staročeské a moravské umění něco dobrého do volátka si připravit (např. klobásy, uzené, slivovice a pod.). Pafko 20.9. si objednávám řízek jako sloní ucho. Prostě již asi jiní nebudeme a je to dobře. Když ve světě vidím co lidi jedí …. nebudu komentovat. Jsou názory, že česká a moravská kuchyně není zdravá. To není pravda – knedlo. vepřo …… zasvěcení vědí, že zelí sráží cholesterol. Tak o čem je řeč.

    #44759
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Ahoj dnes mi psal kamarád z Loppy a chytil tam několik Makrel. Je vidět, že se opravdu něco děje s mořem.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,021. až 1,035. (celkem z 3,494)

Téma ‚Zajimavosti’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...