Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 3,493 odpovědí. Do diskuze (275 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,066. až 1,080. (celkem z 3,494)
  • Autor
    Příspěvky
  • #45844
    milos
    Účastník
    (228 odpovědí)
    #45845
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    milos napsal:

    http://is.muni.cz/th/223298/prif_b/bc.pdf

    Teď už v tom mám naprosto jasno. Díky

    #45846
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To jsou věci.

    To mi připomnělo, že jsem jako kluk něco podobného viděl na zabijačce v mozku prasete. Jednalo se o malý vápenatý útvar s ostny. Neříkali tomu otolit, bylo to snad následkem špatného křížení. Taky to rostlo s prasetem do určité váhy pak to začalo prase píchat do mozku, to přestalo žrát a muselo se zabít, protože už nepřibíralo.

    To jsem jen tak z hladu odskočil od ryb. 🙂

    #45864
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Chlapci co vy víte o tomto problému(kdo to zas nadhodil..??) Jste patologové ryb či co??:-|8-)8-)

    #45871
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To respi: Začíná sezóna přemílání ptákovin-tzv. norský absťák.;-)

    #45872
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    fola napsal:

    Ahoj lovci,víte co je to?

    ……trofej z tresky měla 20kg a má to v hlavě….požeráky ani zuby to nejsou…já jsem si tu kůstku nechal vsadit do zlatíčka na krk.

    Ví někdo co je to?

    Ahoj stejnou kůstku má i na krku Marc Van Roie ve Soroye ,když chytil Belgický rekord tresky 39kg . Podle této kůstky na hlavě se dá zjistit stáří ryby.Marc mi i říkal jak je stará a moc nebyla,ale přesný věk si nepamatuji ,myslím ,že něco okolo 3let.

    #45874
    Lipenak
    Účastník
    (189 odpovědí)

    To Honzak: To jsi tam zapomněl napsat za tou trojkou nulu 😛

    #45892
    mikulcak
    Účastník
    (376 odpovědí)

    To Honzak,byla stará 7 let,nedávno,když začal u mě absťák jsem si to dvd pouštěl…

    #45924
    Petr ŠEBESTA
    Člen
    (217 odpovědí)

    zrovna v Norsku by to nikdo z nás nečekal

    http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/281300-kralovi-z-ghany-ukradli-v-norsku-korunovacni-klenoty.html

    :-E

    Královi z Ghany ukradli v Norsku korunovační klenoty

    Policie v Norsku vyšetřuje krádež části korunovačních klenotů ghanského kmene Ašanti, které zmizely z hotelu v Oslu. Šperky do země přivezl král Otumfuo Osei Tutu II., vládce Ašantů, který Ghanu zastupuje na konferenci v norském hlavním městě, napsal zpravodajský server BBC News.

    Kufr se šperky byl ukraden z haly v hotelu Radisson Blu Plaza. Klenoty nashromážděné v průběhu celých generací používá král při výkonu oficiálních povinností a jejich hodnota je nevyčíslitelná.

    Policisté citovaní norským tiskem prý nicméně mají k dispozici “dobré” snímky z hlídacích kamer a nyní se pokoušejí identifikovat podezřelé na záznamu.

    Král Otumfuo Osei Tutu II. nastoupil na trůn v roce 1999 jako 16. vládce a je uctívanou osobou největší ghanské etnické skupiny. Mimo jiné rozhoduje spory a zapojuje se do místních záležitostí. Stejně jako dalším tradičním vůdcům i jemu ovšem ghanská ústava zapovídá vstupovat do politiky

    #45983
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Tááák,ještě doladím pár drobností a pozvánka na pátý sraz ve Spálově bude hotová.

    Začátkem příštího týdne ju zde vyvěsím a založím nové vlákno…:-)

    #46231
    Sim
    Správce
    (11245 odpovědí)
    #46245
    Peeta
    Účastník
    (125 odpovědí)
    #46254
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)
    #46259
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    Scandlines prodala trajektove linky Stena Line

    info zde

    #46403
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    ŽRALOK NA GOLFU

    http://www.novinky.cz

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,066. až 1,080. (celkem z 3,494)

Téma ‚Zajimavosti’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...