Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 3,493 odpovědí. Do diskuze (275 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 916. až 930. (celkem z 3,494)
  • Autor
    Příspěvky
  • #39373
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    monty1 napsal:

    mthead napsal: Koukám a dneska se registroval člen tohoto fóra s pořadovým číslem 2000. To by chtělo oslavit a dotyčný by mohl všem ostatním postavit po štamprli, néé?

    No to je 100litrů tuleního moru (tullamore dew)…………

    Tulení mor?:-P:-D:-P:-D To je dobrý. To si musím pamatovat.

    #39381
    monty1
    Člen
    (278 odpovědí)

    2 Wohanka:

    Musí být dobře vychlazený, pak může být v jakémkoli množství………..:-P:-P

    😎

    #39386
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Rybář Vágner má z Indie nový světový rekord, ulovil lidožravého ďábla Zdroj: http://hobby.idnes.cz/rybar-jakub-vagner-se-vratil-z-indie-s-novym-svetovym-rekordem-p74-/rybareni.aspx?c=A120530_120113_rybareni_bma

    Máte někdo důvěryhodné informace o tom jak to s tím Jakubem vlastně je ? Ta nehezká obvinění, která se objevila jsou jenom ze zdrojů se seriozností blesku, nebo i z nějakých kterým by se dalo věřit ?

    #39388
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    2 Monty 1

    Taky to můžu.8-)8-)

    #39402
    monty1
    Člen
    (278 odpovědí)

    2 Wohanka:

    To jsme stejná krevní skupina…………:-P

    😎

    #39407
    giussepe
    Člen
    (17 odpovědí)

    Northwolf, jaká obvinění se objevila? nějak jsem to v tisku nepostřehl…

    Jinak s panem Vágnerem mám osobní zkušenost, bohužel značně negativní. Nechci to tady nějak rozebírat či dramatizovat, ale firmě, ve které jsem dříve pracoval, dlužil peníze.Měl jsem za úkol z něj peníze “dostat”, byl to malý porod. Buď se zapíral, nebo mu žádná faktura nepřišla, nebu mu ji schovala maminka atp… Vrchol všeho byl, když se mě zeptal, jestli vůbec vím ským mluvím, že on je ten Vágner z televize a co si to vůbec dovoluju chtít po něm peníze… Takovou aroganci a namyšlenost jsem dlouho nezažil.. děkuji, ale s panem Vágnerem už raději nic:-S Musím říct, že mě to docela mrzelo, protože si myslím , že pro popularizaci našeho koníčka udělal hodně…

    #39416
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Souhlasím s guiseepe, víno , které nám podává JV není čisté. Nevím, jak je to s ostaními úlovky, ale tuto rybu si může ulovit každý, kdo si zaplatí průvodce, stojícího vlevo. Není to žádný rekord, v národním parku – na řece mrtvých, kde JV lovil jich ještě pár plave a možná i větších. Toto za žádný rekord nepovažuji, uloví ji každý, kdo dobře zaplatí!

    #39417
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Také mám zkušenost a také negativní, já si dokonce myslím, že pravda je tak 5 % z toho co slyšíte od JV a 95% jen dobře udělané reklama.

    Arogance, namyšlenost a hlavně vydělává jen na lidské blbosti.

    #39434
    giussepe
    Člen
    (17 odpovědí)

    jen ještě taková malá poznámka, nevím jestli si pamatujete jak sem v roce 2007 přijel Rex Hunt – uznávaná kapacita v rybařině, byla tehdy nějaká velká rybářská výstava v Praze. Šel s panem JV chytat na Vltavu v centru Prahy a pan JV jakoby “náhodou” vytáhnul sumce 217 cm a 70 kg… Ten sumec byl do Čech dovezen z Polska přes jednu firmu na Ostravsku a platil za něj snad 500 Kč/kg… Asi ho pak sportovně do Vltavy pustil a měl opravdu štístko a znovu ho vytáhnul:-P8-O

    #39435
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Pan JV je č.1 takové číslo se hned tak nevidí:-D:-P

    #39445
    mikulcak
    Účastník
    (376 odpovědí)

    Já zas slyšel že si toho sumce nechal dovézt z Pohořelic na Moravě:-D

    #39446
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    taky vím že bral dva největší sumy z rybář.Jistebník.Prostě borec…..:-S

    #39449
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)
    #39454
    Pavel
    Účastník
    (10 odpovědí)

    Vážení kolegové s p. Vágnerem jsem měl v minulosti drobné potíže, ale dokázali jsme si věci vysvětlit a snad se i dohodnout. Osobně nevím jestli J.V. blahořečit či zatratit. Každopádně klobouk dolu, že se někomu podařilo ukázat národu, že vedle golfistů a prvoligových sportovců existují také rybáři. Jako drobné bezvýznamné plus vidím, že vedle vlastní propadace, propagace bank apod. J.V. dělá jen tak mimochodem reklamu sportovnímu rybaření .

    #39459
    Robin21
    Účastník
    (87 odpovědí)

    No když si vzpomenu, jak tento “milovník přírody a ryb” rozjezdil svou čtyřkolkou lesní cestu v přírodní rezervaci (navíc bez povolení vjezdu), jen aby nemusel nosit věci cca o 150m dál, než my obyčejný smrtelníci(navíc s povolením) tak mám jasno… nemůžu ho ani cejtit…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 916. až 930. (celkem z 3,494)

Téma ‚Zajimavosti’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...