Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 3,493 odpovědí. Do diskuze (275 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 841. až 855. (celkem z 3,494)
  • Autor
    Příspěvky
  • #36977
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    honza dufek napsal: podle tabulky 10nok/pivko…

    Za Gambáč bych to teda nedal:-E

    #36995
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    kliknis napsal: honza dufek napsal: podle tabulky 10nok/pivko…

    Za Gambáč bych to teda nedal

    No to ani já.Když už vezu tak jedině Prazdroj.

    #36997
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Jindrich napsal: kliknis napsal: honza dufek napsal: podle tabulky 10nok/pivko…

    Za Gambáč bych to teda nedal

    No to ani já.Když už vezu tak jedině Prazdroj.

    Moje řeč.8-)

    #37000
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    Ano, je to 20 NOK za litr piva do 4,7 procent a muze ho byt maximalne 27 litru.

    #37033
    masar
    Účastník
    (83 odpovědí)

    To janka,nebo kdo to ví:

    Odkaz na clo výše.

    To jsou ceny za clo.Když je alkohol mimo limit,mělo by se platit clo.Když alkohol mimo limit nepřiznám a najdou ho,platí se clo,

    pokuta,alkohol se zabaví(jak tady někdo psal),jak to vlatně je ????

    Je nějaký sazebník pokut???

    #37034
    Hlaváček Milan
    Účastník
    (271 odpovědí)

    Chlapi dodržujte zákony zemí do kterých jedete a nejsou problémy ani stále se opakující dotazy :-S:-S:-S

    #37046
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    VydraCZ napsal: Chlapi dodržujte zákony zemí do kterých jedete a nejsou problémy ani stále se opakující dotazy

    To sedí.:-)

    #37070
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    To Masar

    myslim jste se me na to uz jednou ptal.

    Alkohol zabavi, dostanete pokutu … sazebnik neznam.

    Treba ho najdete na http://www.toll.no

    #37071
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    Dekuji Pani Janka to uz je lepsi si koupit pivo na miste a clovek bude v klidu

    #37098
    Dan666
    Účastník
    (128 odpovědí)

    treska008 napsal:

    Dekuji Pani Janka to uz je lepsi si koupit pivo na miste a clovek bude v klidu

    Souhlasím. My si také vozíme už limit a kdo má potřebu, tak si koupí pivo na místě. Když si spočtu, že u nás dám za pivo cca 15,-Kč a vezu ho karton (někdo i dva), který mi pak třeba zabavý, dostanu pokutu a pak si ho tam stejně koupím, tak mě to vyjde levněji koupit si ho přímo na místě.

    A hlavně nejsme ve stresu, že nás někde vyhmátnou.

    #37112
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Je to lákavé něco převést, ale když tu člověk tak čte ty pálky, to si tu Plzeň nebo Budvar dokoupím tam, jako loni. Vychází jedno tak na 25 jejich, a patří mezi ty nejlevnější.

    #37115
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Já bych to s tím alkoholem nepřeháněl a dodržoval limity,které má tento stát stanoven,sou to jejich zákony a musíme je dodržovat!!!

    Včera sem dostal info,že v Oslu braly všechny dodávky a všechny čekali na garáž,jednu dodávku dokonce vrátili zpět do ČR.Bylo tam tak 50 celníků,zbytek v pohodě,protože vezli limit!!!!Mám ještě dál pokračovat???

    Myslím,že je na každém,jak se s tím zasraným alkoholem popere…

    Jedeme na ryby pěknou dálku a já tam nejedu chlastat,to můžu doma o víkendu,chci si to užít každým dnem a né,že mě ráno bude bolet hlava a při první vlně budu krmit tresky..

    Já si dám taky jednou začas do sosáčku,ale v Norsku jednu na chuť a hotovo..

    Pivo si koupíme přímo na místě,dáme do kasy každý 1000kč na pivo a je to…

    Pokud dám za Soroya určitou částku,tak těch 1000kč už myslím nikoho nezabije a co je hlavní….jede se na dovolenou…

    Takže,před odjezdem si to opravdu každý rozmyslete a všem přeju hodně štěstí a spoustu ryb…

    Dneska to máme za 54

    Ahoooj Šroubek 😉

    #37116
    pankac
    Člen
    (44 odpovědí)

    Nevíte někdo kolik piv jsi můžu vzít sebou,kolik je na osobu,dík.

    😎

    #37118
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    5 litru piva, kdyz nevezes jiny alkohol. Janka vkladala odkazy vyse. U dalsich piv je clo 20 NOK za litr, maximum je 27 litru na osobu. P.

    #37132
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    Absolutní souhlas se Šroubkem, pivko v sámošce vyjde na nějakých 25 Nok /alespoň loni/, což je sice dost ale nikoho to nezabije. Pokuta je docela citelná + ti pivo stejně seberou, takže to vyjde docela draho. Před 10-lety jsem to zažil a nic příjemného. Od té doby vozíme přesně dle předpisů, a pivko si pak kupujeme na místě. A děláme docela dobře, protožr poslední dva roky, když jedeme rovnou do Osla, tak nás vždycky dopodrobna kontolovali.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 841. až 855. (celkem z 3,494)

Téma ‚Zajimavosti’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...