Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 3,493 odpovědí. Do diskuze (275 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,001. až 3,015. (celkem z 3,494)
  • Autor
    Příspěvky
  • #110538
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Je asi pravda, ze Ottovy vyrobky o kousek vyse maji malo spolecneho s Norskem, ale tenhle ma a to setsakramentsky hodne ! co do cineni s Norskem!!!!:-D:-D

    #110541
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Královno ´´JANKO I´´,děkuji,věrný poddaný.:-D

    #110589
    Horňas
    Účastník
    (209 odpovědí)

    Koukám že to tu houstne….otta opět nezklamal:-P

    a co se týče toho nechvalného příspěvku no jsme hold Češi no jiný už to tady nebude8-)

    #110651
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Kikibutovo začátky :-D:-D:-D:-D

    #110653
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Co se v mládí naučíš:-D

    #110668
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    otta napsal:

    Tak popořadě-Navarchus-vyučil jsem se jako zámečník v Ostrově ve Škodovce,po vyučení jsem dělal na Hamru u Liberce jako důlní zámečník,tři roky-10 000kč náborové,tenkrát pěkné prachy.Stesk po Ostrově mě vrátil domu a tady 29 let jako pingl po hospodách-cigánských,Ostrov,Vary,Jáchymov-zaplivané 4tyřky ale také dostihové závodiště ve Varech,třeba jsem honil při festivalu Srstku po závodišti že nezaplatil,dal prachy i s dýškem a povídá ať se nezlobim´´KDYŽ SE OŽERU TAK JSEM BLBEJ´´ no a momentálně opět zámečničina,dnes za 248 do důchodu.A pro Jisto,tělo je z kamene,váha asi 10kg-mikrovlnka se prohejbala,dělal jsem tři,dvě pro syna a dceru a třetí do Bechyně pro kámoše,tato je největší.Kameny jsem koupil ve Varech-prodávaj je na váhu,za ty tři asi 320kč.Z Norska ale ne od moře ale od akvárka v Alesundu jsem přivezl kameny na jiného ptáka,už jsem ho sem taky dával.Kruhy okolo očí a nohy jsou z armovacího železa-pruty do betonu.Takže všem moc dík za pochvalu a přidávám pár fotek.Tučňák je z kolínka které používáme na výrobu zábradlí,břicho má z papírmašé—to se rozpustí hajzl papír,sádra a herkules a z té kaše se tvoří třeba krajinka u modelů železnic.Houpací křeslo je na pružině a ložisku-houpe se a otáčí.Prostě človek nesmí zahálet.Taky jsem si udělal 70 kovovích forem na svíčky a svíčkama vydělával na rybařinu a jiné koníčky.

    otto….díky za část tvého pracovního životopisu a popisu tvých ,,výrobků,,

    Vždy budu patřit mezi obdivovatele Tvých nápadů a práce. Já jsem totiž vyložené nemehlo..

    :-P:-P:-P

    #110671
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Pro Navarchus:určitě máš zas jiné přednosti které scházej zase mě.:-P:-P:-P:-P

    #110790
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (83 odpovědí)

    http://www.nrk.no/ho/denne-bilen-var-lastet-med-ett-tonn-mat-1.12371808

    pri kontrole aut pri otte ostalo jedno ceske auto malo nadvahu po patrni preco nasli priestor plny jedla nesmeli pokracovat dalej pozor na pretazenie aut

    #110953
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Nevíte jak je to s plechovkama od piva? Sežere je tady v Norsku automat na plechovky? Máme hlavně Plzeň a Gambrinus. Nebo je jedno značka? Nechtějí se mi tady tolik plechovek házet do koše. Buď to hodím do automatu a koupím za ně marmeládu nebo aspoň někde hodit do tříděného odpadu.

    #110956
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Ahoj já jsem loni v Norsku plechovky od Českého piva v automatu vracel a šlo to.:-)

    #110957
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to Jindrich: Od všech druhů nebo jen Plzeň.

    #110958
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    to Vydra: moje zkušenost je taková, že když Plzeň v obchodě prodávají, tak většinou vykupují plechovky. S Gambrinusem úspěšný nebudete, automat na plechovky snímá čárkový kód a gambáče jsem v Norsku prodávat neviděl.

    #110959
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Vydra napsal:

    Nevíte jak je to s plechovkama od piva? Sežere je tady v Norsku automat na plechovky? Máme hlavně Plzeň a Gambrinus. Nebo je jedno značka? Nechtějí se mi tady tolik plechovek házet do koše. Buď to hodím do automatu a koupím za ně marmeládu nebo aspoň někde hodit do tříděného odpadu.

    Automaty sežerou plechovku od jakéhokoliv piva.Oceňuji Tvoje ekologické cítění.Marmeládu si kup za vlastní,ne za peníze “norské”.

    #110961
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Furt lepší koupit si marmeládu za “norské peníze” než tady ten hliník naházet do popelnice. Pro všechny lepší varianta;-)

    #110966
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Mám dotaz,má někdo odkaz na firmu která udělá trika s potiském mého vlastního návrhu?Dík Otta.:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,001. až 3,015. (celkem z 3,494)

Téma ‚Zajimavosti’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...