Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 3,493 odpovědí. Do diskuze (275 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,971. až 2,985. (celkem z 3,494)
  • Autor
    Příspěvky
  • #110253
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Rybari byli nalezeni asi 2 mile zapadne od majaku Hestkjaer.

    Meli sice s sebou v kapse telefon, ale ne ve vodevzdornem pouzdre.

    Meli dobre obleceni a vesty a zustali na lodi, ne ve vode.

    Prestoze kolem nich prejelo nekolik lodi a mavali, nikdo je nevidel!!

    #110260
    Dan666
    Účastník
    (128 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Sice to není o rybařině, ale zajímavé to je

    Údajně to není žádný trik, nebo střih videa !! jmenuje se to:

    “PARAMAGNETICKÁ BARVA”. Podle toho kolik máš peněz, tolik barev si necháš nastříkat na auto ve slabých vrstvách. Navrch se nastříká silná vrstva laku a pak podle vyslaných impulsů vybranou barvu zapíná. Maká to jako vrstvy při malování na PC třeba v CORELU.

    Pak by mne zajímalo, jakou barvu má uvedenou v techničáku….:-)

    #110274
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Bylo by to dobré na nástrahy. Zvolil by jsi si vždy tu, která je úspěšná.:-P

    #110278
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Tak takhle si krátim čas před Norskem,pilkrů už je dost a musí bejt nějaká změna.Ještě načernit,slepit a může jít na zahradu.Má přes 30cm.:-(

    #110289
    Horňas
    Účastník
    (209 odpovědí)

    Otto ty jsi ďábel jde vidět že železo je tvoje parketa:-P…krásné věci vyrábíš:-P:-P:-P

    #110292
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    otta…páááán otta, to je snad samotný Héfajstos.

    Machr, co opravdu umí. Fak co kousek, to unikát. Nejvíce mne dojaly jeho ,,choppery,, paráda. Jen by mne zajímalo jeho povolání.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #110298
    Jisto
    Účastník
    (314 odpovědí)

    Otta, kam ty na ty nápady chodíš? To nemá chybu. Z čeho je tělo té sovy?

    Je to kámen někde od moře? Myslím si že jo, ale sova je postavená, pokud dobře vidím, na mikrovlnce? Tak jsem znejistěl, protože si nejsem jistej, jestli takovou váhu mikrovlnka vydrží a jestli to není z něčeho jinýho. Kruh tvořící oči je vychytávka kdy jsi použil něco hotovýho z něčeho, nebo jsi kovář a ty rýhy jsou kovaný?

    #110316
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Otto i když to není na ryby, tak stejně velká gratulace. Prostě jsi jednička s hvězdičkou.:-D

    #110390
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Tak popořadě-Navarchus-vyučil jsem se jako zámečník v Ostrově ve Škodovce,po vyučení jsem dělal na Hamru u Liberce jako důlní zámečník,tři roky-10 000kč náborové,tenkrát pěkné prachy.Stesk po Ostrově mě vrátil domu a tady 29 let jako pingl po hospodách-cigánských,Ostrov,Vary,Jáchymov-zaplivané 4tyřky ale také dostihové závodiště ve Varech,třeba jsem honil při festivalu Srstku po závodišti že nezaplatil,dal prachy i s dýškem a povídá ať se nezlobim´´KDYŽ SE OŽERU TAK JSEM BLBEJ´´ no a momentálně opět zámečničina,dnes za 248 do důchodu.A pro Jisto,tělo je z kamene,váha asi 10kg-mikrovlnka se prohejbala,dělal jsem tři,dvě pro syna a dceru a třetí do Bechyně pro kámoše,tato je největší.Kameny jsem koupil ve Varech-prodávaj je na váhu,za ty tři asi 320kč.Z Norska ale ne od moře ale od akvárka v Alesundu jsem přivezl kameny na jiného ptáka,už jsem ho sem taky dával.Kruhy okolo očí a nohy jsou z armovacího železa-pruty do betonu.Takže všem moc dík za pochvalu a přidávám pár fotek.Tučňák je z kolínka které používáme na výrobu zábradlí,břicho má z papírmašé—to se rozpustí hajzl papír,sádra a herkules a z té kaše se tvoří třeba krajinka u modelů železnic.Houpací křeslo je na pružině a ložisku-houpe se a otáčí.Prostě človek nesmí zahálet.Taky jsem si udělal 70 kovovích forem na svíčky a svíčkama vydělával na rybařinu a jiné koníčky.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #110391
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #110392
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #110393
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #110394
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #110395
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #110396
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,971. až 2,985. (celkem z 3,494)

Téma ‚Zajimavosti’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...