Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 3,493 odpovědí. Do diskuze (275 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,926. až 2,940. (celkem z 3,494)
  • Autor
    Příspěvky
  • #108421
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)
    #108534
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Prosim o odkaz na stránky o přílivu a odlivu,to téma jsem zde našel ale odkazy nefungujou.Dík Otta.:-(

    #108536
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    otta napsal:

    Prosim o odkaz na stránky o přílivu a odlivu,to téma jsem zde našel ale odkazy nefungujou.Dík Otta.

    http://sehavniva.no/sted/Oslo/Oslo/Oslo~72627/tidevann.html

    tam co je teď napsáno Oslo, si doplň po otevření stránky tu lokalitu co potřebuješ.

    #108589
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    DOSKY,moc dík.:-D

    #108595
    Dušan
    Účastník
    (74 odpovědí)

    Candaaa napsal:

    Je to jak píše Solny.

    Akorát myslím při registraci se strhne 1 NOK a po prvním průjezdu tech 300NOK. Pak jen jezdíš a nestaráš se. Po přihlášení do autopass pak vidíš kolik a kde si za co zaplatil, já to loni viděl už při návratu, kde jsem platil a kolik.

    Registrace se dá udělat na přesné dny pobytu v Norsku.

    Více nalezneš zde https://www.rybolovnorsko.cz/forum/index.php?sekce=vypis-tematu&id=296&str=0

    mohu jen doporučit, využil jsem to již opakovaně a No problém. Letos opět tak týden před odjezdem vyřídím přihlášku. Je to fakt bez starostí, jen mýtné na některé mosty se platí mimo AUTOPASS.

    To vyúčtování chodí tak cca nejpozději do 30 dní ode dne ukončení fungující doby. Tím myslím že , když si to vyřizujete, zadáte období jak dlouho to potřebujete fungující. Dávám tak 3 dni před odjezd a 3 po dojezdu. Stačí to bohatě. Tedy jestli se od loňska nic nezměnilo na způsobu zadání.

    #108604
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (199 odpovědí)

    Teda nevím jak je to s mostem, jedeme tam letos poprve, ale předpokladam, že tam to neplatí a musím si koupit lístek solo na most (teda koupime trajekt + most, je to levnější).

    #108605
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    otta napsal:

    DOSKY,moc dík.

    Nemáš zač. :-D:-D

    #108606
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Candaaa napsal:

    Teda nevím jak je to s mostem, jedeme tam letos poprve, ale předpokladam, že tam to neplatí a musím si koupit lístek solo na most (teda koupime trajekt + most, je to levnější).

    Most si budete muset zaplatit. Jedině, že by jste měli krabičku na okně, tak ne. Ale to se vám nevyplatí, protože to stojí 2000 NOK a oni vám odečítají průjezdy a pak přijde vyúčtování, vy zaplatíte další 2000 NOK atd. Já to mám a je to prima, ale jak říkám vám s to nevyplatí. :-D:-D

    #108608
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (199 odpovědí)

    DOSKY napsal:

    Candaaa napsal:

    Teda nevím jak je to s mostem, jedeme tam letos poprve, ale předpokladam, že tam to neplatí a musím si koupit lístek solo na most (teda koupime trajekt + most, je to levnější).

    Most si budete muset zaplatit. Jedině, že by jste měli krabičku na okně, tak ne. Ale to se vám nevyplatí, protože to stojí 2000 NOK a oni vám odečítají průjezdy a pak přijde vyúčtování, vy zaplatíte další 2000 NOK atd. Já to mám a je to prima, ale jak říkám vám s to nevyplatí.

    Děkuji, tak nějak jsem to pochopil, krabičku určitě mít nebudeme, jak píšete nevyplatí se :-). Most si rád zaplatím, už se na něj těším a nejen na něj 🙂 🙂

    #108710
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    http://gfx.nrk.no//EfxoFgIGV9z-pHtse6-1mgg5W2xAL2EClSK6PEPBoPMw

    Vzacny ulovek – rejnok kruhovy – poprvne chycen v Norsku, sance jako vyhrat ve sportce …

    clanek

    #108901
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Nie len okrúhle výročie sú pripomenutia hodné.

    Preto mi dovoľte pripomenúť, že práve dnes je to presne 103 rokov, čo v USA zaregistrovali patent pod číslom 1 024 739 „Casting Reel“, čiže navijak na rybársky prút. Autorom tohto patentu je Jozef Murgaš z Tajova. 😎

    #108921
    elem
    Účastník
    (200 odpovědí)

    lacoh napsal:

    Nie len okrúhle výročie sú pripomenutia hodné.

    Preto mi dovoľte pripomenúť, že práve dnes je to presne 103 rokov, čo v USA zaregistrovali patent pod číslom 1 024 739 „Casting Reel“, čiže navijak na rybársky prút. Autorom tohto patentu je Jozef Murgaš z Tajova.

    A to je on

    #108922
    elem
    Účastník
    (200 odpovědí)

    #108923
    elem
    Účastník
    (200 odpovědí)

    #108974
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    Premýšľam – akú tresku by som vytiahol keď hodím pilker vľavo do tmavšej časti a keď vpravo do svetlejšej? A teda – bola by to vôbec ešte treska? 😀

    Tam kde sa stretavaju dve moria

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,926. až 2,940. (celkem z 3,494)

Téma ‚Zajimavosti’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...