Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 668 odpovědí. Do diskuze (154 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Frenky a poslední změna proběhla před 2 měsíci a 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 616. až 630. (celkem z 669)
  • Autor
    Příspěvky
  • #347466
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (191 odpovědí)

    😀😀😀

    #347470
    Mino
    Účastník
    (42 odpovědí)

    Dnes som u nas na rybniku vytiahol 156 cm halibuta.         ……prvy april.

    #348552
    janka
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    chci vas upozornit na uzavirku E6 mezi Steinkjer a Grong. Cesta je plně uzavřena v obou směrech od pondělí do pátku a v neděli od 18:00 do 6:00 až do konce října. Objížďka je značena.  http://www.namdalsavisa.no/e6-over-snasa-blir-nattestengt-i-seks-maneder-omkjoring-blir-via-namsos/s/5-121-1158523

    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci a 4 týdny uživatelem janka.
    #348566
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Je to asi 80 km nad Trondheimem!!

    #348814
    Mino
    Účastník
    (42 odpovědí)

    Ahojte, dáte niekto zoznam zakazanych potravin/návnad ktore sa nesmu prevažat do Norska? (Nemyslim na alkohol). Kamarat ma vystrašil príhodou ked niekto platil pokutu 700 Euri za to ze prevazal pár kilov zemiakov a dážďovky.

    #348815
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Ahojte, dáte niekto zoznam zakazanych potravin/návnad ktore sa nesmu prevažat do Norska? (Nemyslim na alkohol). Kamarat ma vystrašil príhodou ked niekto platil pokutu 700 Euri za to ze prevazal pár kilov zemiakov a dážďovky.

    Masa, masných výrobků, mléka a mléčných produktů je povoleno je celkově 10kg (kromě krmiva pro zvířata). Potraviny musejí pocházet pouze ze zemí EU. Stále platí zákaz dovozu brambor. Brambory lze převážet pouze na zvláštní povolení.

    https://rybolovnorsko.cz/2016/04/celni-predpisy-norsko-2016/

    #348822
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    Ahoj platil jste někdo clo za alkohol kartou z air bank?,mě to nejde.

    #348823
    Fish
    Účastník
    (307 odpovědí)

    Já jsem platil z Airbank clo 30min před překročením hranice, bez problémů. Máš povolené internetové platby? Musí to fungovat. Jestli ti to nejde kontaktuj banku.

    #348847
    snori
    Účastník
    (782 odpovědí)

    Ahoj platil jste někdo clo za alkohol kartou z air bank?,mě to nejde.

    myslim ze te to necha zaplatit dve hodiny pred predpokladanym prejezdem hranice ne driv…

    #348870
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    Je tam kalendař v te aplikaci,tak by to melo jit platit tři dny dopředu.Zkousel jsem jinou banku a taky nic

    #348871
    os
    Účastník
    (403 odpovědí)

    no myslím, ze si to tam můžeš Zadat 3 dny předem, ale úhrada by měla byt max 2 hodiny před překročením hranic. Na to pozor! 

    #348891
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (191 odpovědí)

     Kamarat ma vystrašil príhodou ked niekto platil pokutu 700 Euri za to ze prevazal pár kilov zemiakov a dážďovky.///

     

     

    Ahoj, měl už někdo opravdu problém, že měl u sebe brambory?

    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci a 2 týdny uživatelem Candat - Rosťa.
    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci a 2 týdny uživatelem Candat - Rosťa.
    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci a 2 týdny uživatelem Candat - Rosťa.
    #348932
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (488 odpovědí)

    Problém jsem nikdy s bramborami neměl, brambory bez povolení se nesmí dovážet .. 🙂

    Vemu radši pytel hranolek.

    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci a 2 týdny uživatelem Kapitán lipánek.
    #349389
    janka
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Ode dneska jeste 4 dny kotvi  v Oslu nejvetsi bitevni lod na svete USS Gerald R. Ford. Vice info i video a obrazky v clanku.

    http://www.nrk.no/norge/verdas-storste-krigsskip-har-ankra-i-oslo-1.16419622

    #349395
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)
    Jen připomínám, letos stále platí limit 18 kg filetů, které si můžete vyvést z Norska.
    Německý turista – rybář byl namátkou zastaven na hraničním přechodu v Narviku a měl u sebe 99 kg filet nad povolený limit.
    Pokuta činí 27 000 NOK pokutu a 3 roky zákaz vstupu do Norska.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 616. až 630. (celkem z 669)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...