Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 668 odpovědí. Do diskuze (154 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Frenky a poslední změna proběhla před 2 měsíci a 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 601. až 615. (celkem z 669)
  • Autor
    Příspěvky
  • #338949
    janka
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    David80 – vy kecko!! :-)) Taky jste to nemohl chvili vydrzet????!!!!!  🙂 🙂

    #338950
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Tak zaprvé jako Apríl dobrý ale zadruhé mě hned napadlo, NASRAT..kdo tohle může zkontrolovat? Víte někdo jak dlouhé má Norsko pobřeží? Kde všude může být loďka s rybáři? Kdo by tohle mohl zkontrolovat? A jak prosazovat?

    #338989
    Mino
    Účastník
    (42 odpovědí)

    Akej farby môže byť pilker? Strieborny, zlaty, cerveny, hnedy? Alebo prirodna šedá olovena?

    #338990
    janka
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Akej farby môže byť pilker? Strieborny, zlaty, cerveny, hnedy? Alebo prirodna šedá olovena?

    ruzovy, se zelenymi puntiky a u holek muze byt nalepeny duhovy jednorozec  🙂 , hlavne aby ladil s lakem na nehty. 😉

    Jak uz prozradili ctenari drive, jednalo se o aprilovy zertik. chtela jsem to tu trochu rozveselit 🙂 🙂

    #339020
    Mareček
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Zdravim pani Janka takto si poradilo more s farebnim pilkrom.

    #339031
    janka
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Super!! To se hodi presne k mym nehtum .. 🙂 🙂 .-)

     

    #345812
    Cesar
    Účastník
    (155 odpovědí)

    Na Netflixu můžete nyní shlédnou zajímavý norský film Troll. Kdo má rád Norsko, toho určitě pobaví. Přeju hezkou zábavu.

    #345813
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    viděl jsem, zajímavé

    #346369
    Frenky
    Účastník
    (90 odpovědí)

    Ahoj, chcem vás poprosiť, neviete čo sa deje s imax plávajúcimi odevmi? Nikde nie sú dostupné. Prípadne, ak by ste niekde vedeli o Atlantik Race 2XL a 3XL, bol by som vám veľmi povďačný.

    #346372
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Imax loni nevyřídil bezpečnostní certifikát pro EU. Z tohoto důvodo nemohly být dovezeny. To je důvod proč nejsou nikde na obchodech. Jestli to letos vyřídí, nikdo neví.

    #346373
    Frenky
    Účastník
    (90 odpovědí)

    Ďakujem Michal, Kinetic, ktorý máš v ponuke je porovnateľný s Imaxom? Prípadne môžeš poradiť niečo adekvátne? S Imaxom sme mali len dobré skúsenosti, hlavne pri marcových výjazdoch. Ide o to, že s mäkkými oblekmi sme väčšinou po jednej sezóne mali problém s prepúšťaním vody.

    #346375
    Pavel
    Účastník
    (47 odpovědí)

    No já nevím, ale mám už 4 roky oblek SPRO a drží

    #346376
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Kinetic mám od loňska. Zkušenosti mám velmi dobré, je to určitě alternativa za Imax. Vyrábí to Dánové. Letos si ho beru na Soroyu v březnu, tak ti pak napíšu zkušenosti v největším extrému.

    #346400
    Frenky
    Účastník
    (90 odpovědí)

    Ok Michal, budem sa tešiť a v tom čase aj z Lofôt fandiť!

    Pavle verím Ti, len pri mojich severských “motohodinách” by nevydržalo ani brnenie.

     

    #347465
    janka
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Od 1.6.2023 se maji do vyvozni kvoty zapocitavat i ryby skonzumovane v Norsku. Zatim je navrh, aby bylo zapocitavano 25 % vahy.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 601. až 615. (celkem z 669)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...