Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

  • Toto téma obsahuje celkem 1,456 odpovědí. Do diskuze (96 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel dosky a poslední změna proběhla před 10 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 796. až 810. (celkem z 1,457)
  • Autor
    Příspěvky
  • #64088
    Lipenak
    Účastník
    (192 odpovědí)

    žralok velký

    Kim má na 99% pravdu

    #64091
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    zerp napsal: Haloooo jsme tady…. Dneska krásný den a plno zážitků….Např. si Mára 45 uřízl kus prstu

    Krve jak z VOLA….

    Ty Vláďo, já se jen divím, že k podobnému pracovnímu úrazu máry nebo losíka nedošlo už dřív. Při tvém tempu zásobování občerstvením po návratu jsou pod vlivem ještě před zahájením filetování :-D:-D:-D

    #64094
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    :-D:-D toVENA- Ba naopak !!!!Poprvé jsem neobčerstvoval:-D a vařil.

    To byla chyba :-D:-D Ty jak necháš bez dozoru tak to konec :-D:-D:-D.

    Jinak dnes vítr 1-3 a + 20 st. Mažeme se…. krémem 30 na opalování.

    Až se vrátíme tak zapadnem i v Chánově na sídlišti…:-D:-D:-D:-D

    Přeji krásný slunečný den:-D:-D i do České rep. i s Márou a Radkem

    čus ZERP.

    #64095
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    :-S:-S:-S HEZKY V ČR ????……:-S:-S:-S

    #64099
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    zerp napsal:

    HEZKY V ČR ????……

    Netušil jsem, že si krom nádherných paruk berete i dost ošklivé masky:-D:-D:-D:-D

    #64104
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    bulik napsal: zerp napsal:

    HEZKY V ČR ????……

    Netušil jsem, že si krom nádherných paruk berete i dost ošklivé masky

    Tak za tuhle masku bych nedal ani zlámanou grešli!!!8-O vy se smažíte a tady klepem kosu:-D

    #64178
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Zdravim vsechny, ale nesel internet a tak az nyni po nocnim lovu. Vcera jsme nasli hejno polaku. privezli jsme jich 37 a to od 65 do 87 cm. Mensi jsme pousteli. Vyjeli jsme rano pred 5 hod. a v 11 hod jsme byli spatky doma. Nasli jsme je u Froy. Vecer jsem vzal novacky na nocni lov, ale bylo to slabsi, nebot cely den Froya fjordem projizdeli asi kulohlavci a delfini. Presto se mlademu Morskemu vlku povedl polak 83 cm a jeste jme ulovili nekolik mensich a nekolik bronzovych dorsu. Videli jsme kulohlavce a delfiny kolem nas proplouvat necelych 100 m. Zazitek pro ne bylo i obrovske hejno keleru a tak jsme jich privezli pul bedynky. Vsichni byly se zazitky minuleho dne a noci moc spokojeni a O TO JDE.

    #64179
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Potvrzuji, ze ZOOMy funguji perfektne. Jen je potreba si je osahat a naucit vest. Vedou se pomaleji a nebo se s nimi stoji na miste a more vse zaridi.

    #64184
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    kulik napsal: Potvrzuji, ze ZOOMy funguji perfektne. Jen je potreba si je osahat a naucit vest. Vedou se pomaleji a nebo se s nimi stoji na miste a more vse zaridi.

    Jo Honzo, já vím. Opravdu jsem na ně neměl zatím ani ťuk. Ale je to možná dáno tím, že jezdíme dříve, kdy tam ještě není tolik ryb, případně polaci nejsou vytření a neberou. Je taky fakt, že když po nějaké dobe zkoušení není záběr, dáváme raději přednost osvedčeným nástrahám, o kterých víme, že na rozdíl od jiných účinkují každý rok. A že jsou ty potvory rybí náladové a vybíravé a skoro každý rok žerou něco jiného, o tom není třeba dlouze diskutovat :-D:-D:-D

    #64187
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Musím se připojit s chválou na ZOOMy. Opravdu to funguje, ale jak píše Kulik musí se to s nimi nejdřív člověk naučit. Někdy méně znamená více. Čím méně popotahování a cukání se ZOOMem, tím lépe. Zahodit, počkat, lehce až neznatelně popotáhnout a je tam. :-P:-P:-P:-P:-P:-P

    #64189
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Chytání večer bomba :-D:-D . Polaci brali skvěle. Vše 60-90 cm.

    #64190
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    😀 Mára chytal chvílema i na dva pruty……:-D:-D:-D

    Šel na rekord………:-D

    #64191
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Oblek ICE fish…. Osvědčil se skvěle. Nepromokne , ale i v těch vedrech dýchá a člověk se nepotí !!!! Cena je bunda a kalhoty do 2.000.- !!!!!!

    #64192
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Včera opravdu pěkná rybařina.Hodně polaků.Zerpík mi dával pěkně na pr…Kam to hodil,tam chytil.

    #64193
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 796. až 810. (celkem z 1,457)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...