Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

  • Toto téma obsahuje celkem 1,456 odpovědí. Do diskuze (96 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel dosky a poslední změna proběhla před 10 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 736. až 750. (celkem z 1,457)
  • Autor
    Příspěvky
  • #63791
    Peeta
    Účastník
    (125 odpovědí)

    Když se mne manželka po příjezdu z Hitry zeptala, jak jsme se měli, tak ze mne vypadlo – dobře, ohoblovali jsme vrtuli u člunu, utopili nůž Mora, prořízli plovoucí oblek, v Norsku nás chytly záplavy a v Německu se nám pokazil autobus …

    #63792
    Peeta
    Účastník
    (125 odpovědí)

    Ale jinak – počasí mimo jednoho dne úžasné, každý den se bylo nutno namazat (tím mám na mysli opalovací krém), nějaké ryby jsme nachytali a nikomu se nic naštěstí nestalo. A příští rok tam jedeme znovu!!!

    #63793
    Peeta
    Účastník
    (125 odpovědí)

    Každý den jsme se poctivě starali o žaludky racků

    #63794
    Peeta
    Účastník
    (125 odpovědí)

    Pepíček si chytil prvního polaka

    #63795
    Peeta
    Účastník
    (125 odpovědí)

    Aljoša pěknou obecňačku

    #63796
    Peeta
    Účastník
    (125 odpovědí)

    A moje maličkost kelera 114 cm/11 kg

    #63797
    Peeta
    Účastník
    (125 odpovědí)

    A někdy i jeden prut byl “málo”

    #63798
    Peeta
    Účastník
    (125 odpovědí)

    A to je naše skupina před prvním výjezdem

    #63801
    Peeta
    Účastník
    (125 odpovědí)

    Jinak jsme se snažili brát jen ryby velikosti bedýnka +. A pak jsme ve filetárně viděli “rybáře”, kteří dovezli vše, co se jim z moře podařilo vytáhnout (tím mám na mysli i třeba obecnačky o velikosti cca 20 cm). Bylo mi z toho smutno, jediné, co mne na tom těšilo, že to nebyli češi ani kluci ze Slovenska. Kulík a jeho parta by tam asi ještě nějaké měla zastihnout. Jak se říká, “prostě hnus velebnosti”

    #63809
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Peeta, taky jsem to videl. Hlavy dorsu jako od plotic a bylo mi stejne smutno.

    #63810
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Nepustme je do Norska…….:-S jsou to masaři…..

    #63811
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    kulik napsal:

    Peeta, taky jsem to videl. Hlavy dorsu jako od plotic a bylo mi stejne smutno.

    To snad není pravda. Ty lidi se to snad nikdy nenaučej. Je to fakt smutný. :-(:-(:-(:-(

    #63839
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak, dnesni rano je krasne, ale tezke. ze vcerejsiho nocniho lovu nakonec nebylo nic, nebot i muzi maji sve dny a bylo to horke. Zatim jsem prvni kdo z nasi party je ne cily, ale v pohybu. I u Mary, Zerpa a spol je klid jako v materske skolce po obede.Opet je rano jako v Karibiku.Takze hura na ne.

    #63841
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    8-O8-O8-O Dnes vítr 2……a hlásí skoro 0 a 30 st. Co s tím ???

    :-D:-D:-D

    #63842
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Zerp, Peeta: Já to psal hned po prvním turnusu. To tam ještě moc ryb nebylo, tak někteří vozili bedny plné doršátek, třeba i tři najednou. Bylo zbytečné něco říkat, protože by si stejně nedali říct a domů se něco přivézt musí. Jezdíme tam pět let a je to pořád stejné, ty bedny malých. Naše dvě partičky (2×2) se hecují a v dobrém soutěží, Martin (delegát) ví, že malou rybu prostě nepřivezeme a jen se směje, když nám chodí měřit a vážit ryby do hitparády.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 736. až 750. (celkem z 1,457)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...