Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

  • Toto téma obsahuje celkem 1,456 odpovědí. Do diskuze (96 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel dosky a poslední změna proběhla před 10 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 871. až 885. (celkem z 1,457)
  • Autor
    Příspěvky
  • #64524
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Kuliku udělám pro to vše jak jsem napsal SZ. My dva nespavci toho využijeme dáme později narozeným lekci ze vstávání. Já mám již cestovní horečku a spím tak 4 hod. – to je aklimatizace na sever. Ale ten šroubes je zlatej. Proto k němu příští spolu na sraz razíme.

    #64532
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Hlásím příjezd domů.Cesta bez komplikací,jen doma nás čekalo nemilé překvapení v podobě povodní.Přes Ústí nad Labem už nejde projet.

    Za 12 dní jsme kromě super rybařiny absolvovali povodně v Norsku i v Čechách.To se jen tak každému nepovede…:-E

    #64542
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Kuliku Honza co Tě střídá již také nemůže dospat. Ještě tento týden musí s Jirkou něco nakoupit, protože s nimi jede nerybář a tak ho na poslední chvíli vybavují. Takže mu štafetový kolík předáš tak, aby Vám nevypadl – tedy žádná diskvalifikace.

    #64544
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (36 odpovědí)

    tak 17.6. to určite nestihnem na stretnutie u Hrocha, to budeme na ceste domov, tak dúfam že nabudúce sa to podarí. Mám to za 3 a cestovná horúčka vrcholí. Kulíkovi držím palce. Kime kedy odchádzaš?

    Dúfam že nám tie povodne nenarušia naše plány. Zdravím Zerpa, Máru ako aj celú partiu od Hrocha.

    #64568
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    Slavo, šťastnou cestu a pořádně si to tam užij 😀 😀

    #64569
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Za 3 je velmi příjemné číslo. Já to mám 5x více. Nic s tím neudělám.

    #64571
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    kim napsal: Za 3 je velmi příjemné číslo. Já to mám 5x více. Nic s tím neudělám.

    Taky se dočkáš…. Ale je pravda že ty poslední dny se nějak vlečou. A bohužel jak tam budeš, tak to zase poletí jako blázen 😕

    #64573
    pavel.v
    Účastník
    (137 odpovědí)

    Slavo ať se daří! My dneska za 11 😉

    #64582
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    whiskey napsal: tak 17.6. to určite nestihnem na stretnutie u Hrocha, to budeme na ceste domov, tak dúfam že nabudúce sa to podarí. Mám to za 3 a cestovná horúčka vrcholí. Kulíkovi držím palce. Kime kedy odchádzaš?

    Dúfam že nám tie povodne nenarušia naše plány. Zdravím Zerpa, Máru ako aj celú partiu od Hrocha.

    to whiskey:přeju pěkný lov a příště u Hrocha ahoj…

    #64584
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..počasí se rapidně změnilo ale ryby se stále chytají pěkné..polaci, obecňačky i pěkní keleři se povedli..

    #64585
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..111cm keler

    #64586
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    #64587
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..déšť nám vůbec nevadí…

    #64612
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Kulik:jak to vypadá s počasím?Už jste na vodě?Pošli nějaké info.:-?

    #64641
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    whiskey napsal: tak 17.6. to určite nestihnem na stretnutie u Hrocha, to budeme na ceste domov, tak dúfam že nabudúce sa to podarí. Mám to za 3 a cestovná horúčka vrcholí. Kulíkovi držím palce. Kime kedy odchádzaš?

    Dúfam že nám tie povodne nenarušia naše plány. Zdravím Zerpa, Máru ako aj celú partiu od Hrocha.

    Diky, tobe taky hodne zazitku a rybarske pohody. Priste to proberem.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 871. až 885. (celkem z 1,457)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...