Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 541 odpovědí. Do diskuze (68 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hombre75 a poslední změna proběhla před 6 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (celkem z 542)
  • Autor
    Příspěvky
  • #287244
    PajaUL
    Účastník
    (33 odpovědí)

    2:20 😀 můj čas na to psát nějaká moudra, jak se tu máme :)… Pro začátek něco pro Pepe-Pepapol, nebo spíše pro Jakuba a Michala 😀 aby viděli, jak jejich rady nebereme na lehkou váhu!

    Josef, budeme muset udělat další video. Nedá se nic dělat. Už mám konkrétní plán.

     

    #287260
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Dedo, ani nevíš, jak ráda bych přijela! Bohužel to nestíhám :(… Hned po diplomce jedu za tebou na Bakkan, už jsem dlouho nebydlela v nebi 😀 s sv. Petrem.

    #287265
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Škoda Terko, akorát se budeme míjet. Ale už plánuji příští rok 😎

    #287306
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Par fotek pro zkraceni dlouhe chvile

    #287307
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Pajo to je preci jasny ze natocime,ted mne ale zajima ten tvuj konkretni plán 🙂 🙂

    #287316
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Terka má zase 1 s hvězdičkou za reporty. Pepo jsem zvědav na vaše hranice co se týká videonaheávek😂

    #287333
    Indy
    Účastník
    (96 odpovědí)

    Zdravíme z Veiholmenu, počasí je výborný a celé dny jsme na vodě. Chytáme ve velkém polaky, občas se splete i obecná. Včera se podařila slabší polární záře.

    #287344
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Jak říká Martin – Indy, opět se den vydařil. Žhavé lokality jsou zadní ostrovy od levého výjezdu a slavná vlna na jejich špici. Tento týden je jednoznačně týdnem polaků! Dnes se v bednách objevily i větší tresky (97, 100 a 112 cm).

    #287356
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Super reporty, díky Terko a Martine. Gratuluju k úlovkům. Doufám, že počasí vydrží i příští týden, mám na něj poslední dobou trochu smůlu, na Smole 🙂 . Zima se nám pomalu blíží, tak jednu motivační, jak ji přežít a těšit se na novou sezonu.

    #287429
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Dnešní navštěva u Bernyho byla super.Berny připravoval makrely na uzení a mezi maklelama byl i pstruh mořský.To je barvička co? Jinak zdravim na Veiholmen Martine dobře ty!

    #287487
    Marta Hájková
    Účastník
    (1 odpovědí)

    Zdravíme z domova, krásné fotečky….

    #287489
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Ahoj. Jaké jsou teď top nástrahy? Mám toho sice tuny, ale . . .

    Díky za info

    #287509
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Holzby, já jsem se na moře tentokrát opravdu moc nedostala :(… Takže když už se mi podaří vyjet, tak jedu na polaky a v mém případě, je to vždy o malé medovce či tm. modrém zoomu. Kelleři, jak už říkal Pepa jsou na bílou a černou gumu. A co se hloubek týká, tak tu má každý navázanou klasiku, takže pilkra a papriky.

    #287542
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Holzby, já jsem se na moře tentokrát opravdu moc nedostala :(… Takže když už se mi podaří vyjet, tak jedu na polaky a v mém případě, je to vždy o malé medovce či tm. modrém zoomu. Kelleři, jak už říkal Pepa jsou na bílou a černou gumu. A co se hloubek týká, tak tu má každý navázanou klasiku, takže pilkra a papriky.

    Díky, to všechno mám …. plus tunu dalšího 🙂

    #287579
    Indy
    Účastník
    (96 odpovědí)

    Ještě pár fotek z posledních dvou dnů. Tento týden vyšlo počasí na jedničku, na vodu se dalo vyjet každý den. Největší rybu výpravy zapřáhnul Béďa, mník 127cm s nepěknou ránou na boku. Většinou jsme vláčeli u vlny na 8  – 20 metrech. Na větších hloubkách kolem 40 – 100m jsou ještě tresky obecný. Další často chycená ryba byla treska tmavá.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (celkem z 542)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...