Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 541 odpovědí. Do diskuze (68 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hombre75 a poslední změna proběhla před 6 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 481. až 495. (celkem z 542)
  • Autor
    Příspěvky
  • #288618
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Terej co útočí na makrelu 😉

    Snad se mi to povedlo uložit . . .

    • Odpověď byla upravena před 6 roky a 7 měsíci uživatelem Holzby.
    #288623
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    S tou komercí jsem to nějak nepochopil.Terko uží si konečně pořádný lov🐬

    #288640
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    S tou komercí jsem to nějak nepochopil.Terko uží si konečně pořádný lov🐬

    Taky mi to nedá se nepridat s tim ze útok na Terku od DD66 nechápu a kdo zná Terku ví ze do komerčního jednání ma daleko .A určitě to potvrdí minimálně desítky rybářů  kteří ji poznali na Veiholmenu a jiných destinacich . 

    Rekl by jsem ze Terka je vzácný “úkaz ” nadšence pro rybolov v tom nejlepším slova smyslu .Timto tě Teri zdravím a doufám ze chytnes nějakou “velrybu” Ahoj Martin

    #288641
    Hombre75
    Účastník
    (279 odpovědí)

    …. Jj… Nechápu… 🙁

    #288644
    Buky
    Účastník
    (30 odpovědí)

    Ano, připojuji se k Buwhunterovi. Terka je človíček, který má na Veiholmenu kus svého srdíčka. Ráda se sem vrací, ale ne kvůli komerci, ale že je to její srdeční záležitost. Nevím, co tím DD66 myslel.

    Jinak na Veiholnenu je už několikátý den luxusní počasí. Podle zpráv z Čech, lepší než tam. Dokážeme být na vodě i deset hodin. Ve filetárně je to pak už hodně únavný. Za tři dny, co jsme tu, máme nachytáno: krásné tresky obecné až 104 cm, nespočet polaků, pár jednoskrvrnek, keleři, okouník, metrový žralok ostroun, spousta mníků, chobotnici, štítníka a zbloudilé makrely.. Zkrátka hitparáda. Zítra je opět výborná předpověď, tak snad bude zase dobře. Třeba přijde i halibut.

    #288711
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Co já tu dělám, já se tu mám hezky!!!! Jsem urvaná jak borůvka, ale bezva den. Je fakt, že jsme vyjeli až odpoledne 😀 ale i příliv říkal, že ještě můžeme spát a dlouze snídat… Nakonec dnes na pilkry nedošlo, jelikož mělčiny byly divoké a my s Bernym začali závodit, kdo chytne více polaků. Pohybovali jsme se od pěti do dvaceti metrů. Čekali jsme díky horku a silnému slunci úspěchy ve větší hloubce, ale opak byl pravdou a hlouběji kroužili pro nás nechtění ostrouni. Výsledné skóre 3O x 29 pro mne, ale Berny měl větší kusy :D…. Mezi polaky se nám přimotal zmíněný ostroun, 3 červeně zbarvené obecné, střední velikost kellerů, makrely a pyskoun. Hlavními nástrahami byly tm. modré zoomy, medovky a flashjig (ten dneska vedl také v modré barvě). Na závěr jsem připravila polaka s citrónovo-koprovou omáčkou a zítra vyrážíme na mníky a okouníky :).

    #288712
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Po přidání aktuálního příspěvku se mi teprve stránka aktualizovala a já si přečetla různá zastání. K výroku DD66 mi přišlo zbytečné se jakkoli vyjadřovat, ale vy jste mě kluci potěšili :)… Zdravím a těším se na další setkání a to nejlépe na vodě!

    #288733
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Terko, krasny fotky, moc me tesi ze se vam na vlacku darilo a kor na tech melcinach to musi byt pohadka a souboje. Taky jsme je loni sapali na hodne melky vode. Doufam ze ten prstik s trojhakem neni tvuj a lituju toho komu se to “povedlo”.  Tak at se dal dari a tesim se na pokec nekdy na prazskem srazu ci v Hlubocepich prinejhorsim na FF 2018

    #288820
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Ahoj.

    Terka nám odjela na Jostolen, kam posílám mnoho pozdravů. Máme za sebou další krásný den. Kolegům z Německa se povedli krásní mníci…4 kusy, od 140 do 170cm…Fotky zítra, dnes už nemůžu 🙂

    #288855
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Foto mníků ze včerejška.

    My jsme se s Pavlem věnovali opalování :-)a trochu polakům, brali jsme kusy nad 65cm a přivezli jsme jich cca 20.

    #288858
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Berny nemaš už opálenou ofinu😆super fotky

    #288950
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Mníci jsou stále při chuti. Bohužel bezvětří končí…

    #288985
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Turnus nám pomalu končí…několik posledních piv a zůstanou jen krásné vzpomínky,fotky a očekávání, co přinese příští návštěva 🙂 . Zamáčkeme slzu a popřejeme si dobrou noc. Děkuju klukům z Varnsdorfu…..

    #289000
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)
    #289001
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    A ze z Plzně….fotky dodá možná zítra Terka.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 481. až 495. (celkem z 542)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...