Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 541 odpovědí. Do diskuze (68 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hombre75 a poslední změna proběhla před 6 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 391. až 405. (celkem z 542)
  • Autor
    Příspěvky
  • #286706
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Máš pravdu i já jsem chytil 🙂 a fotky dodám už dneska, teda v pondělí

    #286709
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Jen pro inspiraci par Veiholmenskych makrelek ze sobotního zajizdeni nového udacku  .:-)) Tímto zdravím celou osádku Veiholmenu

    #286728
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    😀 Že mě Berny neodhlásil a psal za mě jsem věděla (já při praní prádla nechytla se přiznám nic  :D…). Ale, že se pak přihlásí a i si odpoví, mě pobavilo! 😀

    #286729
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    OK   😀 !!! Nemáme si co vyčítat, poslední zpráva Bernyho byla pro změnu má!

    PS: Piva, Kliknis, Bowhunter, díky kluci :)… Jsem ráda, že jste se ozvali, aspoň vím, že to nepíšu nadarmo 🙂

    #286753
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Slíbené fotky.. Pstruzi jsou z pátku od Pepovo výpravy, nový rekord pstruha 46 cm. Brosma na zoom, poměrně neobvyklý úlovek. A pěkná obecná 112 cm. Jinak bylo uloveno mnoho mníků, kolem metru, hodně polaků, obecňaček, mraky makrel. Prostě super den.

    #286854
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Dnes se nám vydařil alternativní lov pstruhů. Na fotce Luboš s potočáky 39 a 36 cm. Fouká a prší 🙁

    #287137
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Něco pro pobavení : Kdyz spoříte s liškou tak jste v balíku

    #287139
    jegrhanz
    Účastník
    (234 odpovědí)

    Tak to je brutus…(-:

    Dej jí pánbůh lehkou zem… tady přibalili dokonce i Ježíše Krista…

    #287147
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Čas tu běží neskutečně rychle a i mě se pobyt pomalu krátí. Mám smíšené pocity, na jednu stranu si ráda odpočinu a vrátím se zpět, na druhou je ještě tolik míst a bodů v navigaci, kam jsem se nestihla podívat. Dnes večer jsem chtěla napsat report o událostech z minulého týdne, ovšem právě jsem douklidila filetárnu a opět je půl druhé. Zítra se se Sárou chystáme na moře, snad se bude dařit. Obrovský měsíc mě trochu straší a ryby ještě víc… Ovšem díky restům, podklady k reportu mám :D. Dobrou noc a zdravím z osobité osady Veiholmen 🙂

    #287160
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    My tam objevili jedno fajn místo a pojmenovali jsme ho devětadvacítka. Pravej výjezd a kolem ostrůvků pořád vpravo, tam je 13 metrů a pod ním je místo, kde je hloubka  kolem 68 metrů. Tam zvětšit navigaci a zhruba uprostřed  je 29 metrová hrana. Tam jsme nachytali nej polaky, ale i velký tresky obecný. Jinak co jsem se vrátil z Veiholmenu domů, odteklo už hodně vody a na to jak je to skvělá lokalita, tak příspěvků od rybářů moc tedy není. Tak že Terko díky za každou informaci co se tam děje a poděl se když tak o nově nalezená místa. -I když podle mne tam berou téměř všude a ti co jsou tam už déle tak mají pořád co objevovat.

    #287165
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    To bude asi ono (-: Ja byl letos v srpnu celkem prekvapenej o proti lonskemu roku, proste za mne kveten je asi nej…

    #287167
    Karlosgal
    Účastník
    (12 odpovědí)

    Dávám ti za pravdu Pepo, s klukama jedeme 14.5. -23.5. Pájovi jsem termín  říkal,  tak snad se tam potkáme.  Kluci dnes posílali fotku z Kristiansundu tak posílám pro motivaci.

    #287169
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Tak určitě,ale doufám,ze tahle mrška bude už na vodě 🙂 jinak nejedu 🙂 🙂

    #287170
    Karlosgal
    Účastník
    (12 odpovědí)

    Vypadá luxusně,  zkus nějak vymyslet,  aby z ní mohli chytat 3 blázni 🙂

    #287173
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Tam se vejde hodně bláznů neboj 🙂 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 391. až 405. (celkem z 542)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(116)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...