Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 541 odpovědí. Do diskuze (68 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hombre75 a poslední změna proběhla před 6 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (celkem z 542)
  • Autor
    Příspěvky
  • #284782
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Vážil 8,7 kg vážil to Ota na závěsné váze .

    #284783
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Harty to je vhozená rukavice😊 co ty na to

    Hozená rukavice na Veiholmen,ale jinak mám ještě většího. Nicméně je to bizon a každýmu přeju bojovat s polakem přes metr.

    #284784
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Vážil 8,7 kg vážil to Ota na závěsné váze .

    No řekl bych, že jsem čekal že bude mít více, ale i tak bomba.

    #284785
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Taky gratulace, taková ryba není každý den. Ohledně váhy – už jsou vytržený tak mají míň ale i tak, pokud je v kondici , tak to je na prutu rodeo. Mě by spíš zajímalo na co zabral. Pokud na zoom, tak jakou barvu a v jaké hloubce popřípadě váha jihu. Díky a přeji ještě více takových.

    #284790
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Neuvěřitelné co se tam děje 🙂  Gratulace !!!!

    #284791
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Taky gratulace, taková ryba není každý den. Ohledně váhy – už jsou vytržený tak mají míň ale i tak, pokud je v kondici , tak to je na prutu rodeo. Mě by spíš zajímalo na co zabral. Pokud na zoom, tak jakou barvu a v jaké hloubce popřípadě váha jihu. Díky a přeji ještě více takových.

    Ahoj .Chycen byl chycen na ZOOM MAG II RED BUG na jig torpedo 40 gr.na hloubce maximálně do 10 metrů .Odhazovali jsme nástrahy poměrně hodně daleko a nechávali jsme je jen velmi málo klesat ke dnu a hned je přitahovali k sobě .Polaci byli dnes opravdu při chuti a útočili na ZOOmy už při dopadu na vodu .Dnešní spotřeba ZOOMU byla opravu velká .Hodně nástrah bylo bud roztrháno po divokých výpadech ryb nebo byly utrhány “ocásky ” .Nicméně můžu potvrdit že se jedná o TOP nástrahu .

    #284794
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Další report z Veiholmenu .Po Brosmanu pangasoocasém byl na mělčinách chycen Carpolack šupinatý .

    Rybář :Hans Christian Vyhulmann

    Doba zdolávání : 30 minut

    Nástraha : Chlebové boilies nakládané v pivu .

    Míra 43 cm .

    Tímto prosíme Sima o zapsání do rekordů .

    #284830
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Neskutečná paráda, co se týká velikosti polaků i rozličnosti lovených druhů :-). Jakého máš Harty nej polaka? Nám se včera docela dařili obecňačky u vlny v hloubkách od 30 do 40 m. Přikládám i fotky našich slovenských kamarádů.

    #284831
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Tak to je paráda, radost koukat na tak krásné úlovky:-)

    #284872
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Před odjezdem domu jsme ještě na chvíli vyjeli a  na poslední spuštění nástrahy do 130 metru na maso jsme chytili ještě krásného mnika – letošní letní Veiholmen byl opravdu super.Dnes již zabaleno a ficime do reality domu .

    #284991
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Všem moc díky. Bylo to super. za 14 dní čau…

    #285336
    mirah
    Účastník
    (2 odpovědí)

     

    Zdravím na Veiholmen. Minulý týden jsme se šťastně vrátili z rybářské výpravy . I když po našem příjezdu dva dny foukalo a nedalo se pořádně vyjet, pak se počasí umoudřilo a krásně jsme si zachytali . Na vláčku plno polaků , nej 85 cm , makrely, brosmy, mníci a treska obecná 87 cm. Díky všem, Davidovi, Tomášovi a hlavně Otovi že nám ukázali ta správná místa. Krásná lokalita, doufám že se sem ještě vrátíme.Přidávám pár fotek. Také se nám podařil jeden neobvyklý úlovek, video zde:

    #285363
    Cesar
    Účastník
    (156 odpovědí)

    Já ti to sežral i s navijákem, dobrej fór!

    #285599
    Lupen
    Účastník
    (101 odpovědí)

    Tak jsem zvědav,  kdy se nám ohlásí Terka. Dnes jsem četl na FB, že už je na místě.

    #285601
    Buky
    Účastník
    (30 odpovědí)

    Tak konečně jsme dorazili na Veiholmen. Cesta byla přes Oslo luxusní a rychlá, bez jediného problému. Přivítání s mořem bylo symbolické. S Martinem jsme chtěli za každou cenu i po probdělé noci vyjet a oťukat rybičky. Bohužel po úplňku nebyly zrovna při chuti. Vlastně byly. Ale jen takové školkové brosmy, které jsme věnovali rackům. A dnes ráno jsme byli natěšeni na polaky, mníky, kelery i tresky, ale….

    Ale začalo tak foukat, že to nešlo ani při dobré vůli. A podle předpovědi to nepůjde ani zítra. Ale nevadí. Máme náhradní program, tak se tím nebudeme stresovat. Nabrousíme háčky a v pátek, rybky, třeste se…

    Tímto zdravím moji stálou partu z Varnsdorfu a vězte, že bude líp.

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (celkem z 542)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...