Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Tvrdost odlitků z olova

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 91)
  • Autor
    Příspěvky
  • #72416
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Samozřejmě , že to platíčko obnovím, použiju i lepší lepidlo, aby to tu předváděčku s Bobem vydrželo. Když se Bob rozvášní ve výkladu a propagaci, tak vzorky poté napadají kolemsedící.Letos to schytal Hoop.Novinek moc není, ale něco najdu.To by bylo, aby to nebylo.

    A jinak zdravím Pražský klub z jižní Moravy, kde každým dnem, ne-li hodinou někde u někoho pěkně vře burčák. Ach, jak je ten podzim náročný.

    #72577
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Konečně semi podařilo něco nafotit a tak skusim něco poslat. Žádám, aleo shovívavost, jelikož to dělám doslova na koleně v garáži

    #72578
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    #72579
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    #72580
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    #72586
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    007krivanek napsal:

    Samozřejmě , že to platíčko obnovím, použiju i lepší lepidlo, aby to tu předváděčku s Bobem vydrželo. Když se Bob rozvášní ve výkladu a propagaci, tak vzorky poté napadají kolemsedící.Letos to schytal Hoop.Novinek moc není, ale něco najdu.To by bylo, aby to nebylo.

    A jinak zdravím Pražský klub z jižní Moravy, kde každým dnem, ne-li hodinou někde u někoho pěkně vře burčák. Ach, jak je ten podzim náročný.

    Já jsem si tu prezentaci určitě užil….schytal jsem si to až na cestě do pelechu8-O

    #72587
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    Roman1312 napsal:

    Konečně semi podařilo něco nafotit a tak skusim něco poslat. Žádám, aleo shovívavost, jelikož to dělám doslova na koleně v garáži

    …ale, že Tě to baví…já jsem spíš na lehčí kusy….

    #72591
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Hoop napsal:

    Roman1312 napsal:

    Konečně semi podařilo něco nafotit a tak skusim něco poslat. Žádám, aleo shovívavost, jelikož to dělám doslova na koleně v garáži

    …ale, že Tě to baví…já jsem spíš na lehčí kusy….

    Já si myslím, že se k tomu taky dostanu, ale nejdříve si musím udělat modely ze dřeva,jak já chci, potom se mi na tom dělá s daleko větším elánem.

    #72666
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    nullVýroba pilkerů

    vše děláno na koleně. doufám,že se mi na jaře na ně něco podaří chytit.

    #72667
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    #72668
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    #72669
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    #72683
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    to Roman1312: a jakou to používáš tu folii, a jak ti drží, ja sem koupil nějakou v Hornbachu a moc se jí na tom držet nechctělo. Oči taky nee pořád se mi to loupe, a i po přelakování to není žádný zázrak. Jaký používáš lak?

    #72688
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    null

    mira.sta napsal:

    to Roman1312: a jakou to používáš tu folii, a jak ti drží, ja sem koupil nějakou v Hornbachu a moc se jí na tom držet nechctělo. Oči taky nee pořád se mi to loupe, a i po přelakování to není žádný zázrak. Jaký používáš lak?

    Koupil jsem holografickou folii-několik druhů. Nejdříve ten odlitek odmastím a potom nalepím holografickou folii. Nakonec to ponořím do lodního laku,ten než uschne tak to trvá cca 24 hodin. Lakování provádím 2x. Je to potom hezká ,lesklá a souvislá vrstva laku, která se neporuší ani když Ti spaadne odlitek na zem. Nemám vyzkoušeno, jak bude reagovat při styku s mořskou vodou. Je to ale LODNÍ LAK tak uvidíme….

    #72691
    meky
    Účastník
    (286 odpovědí)

    Roman1312-můžeš napsat, kde se dá ten lodní lak koupit a pokud víš i cenu?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 91)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Tvrdost odlitků z olova

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...