Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 998 odpovědí. Do diskuze (76 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Roas a poslední změna proběhla před 9 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 466. až 480. (celkem z 999)
  • Autor
    Příspěvky
  • #93690
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Vzhledem na to,ze jsem vcera temer nespal,tak vecer jsem zalehnul drive nez obvykle a ted uz mam pripravenou snidani pro me spolubydlici a netrpelive cekam az se vzbudi a pak zase hura na polaky

    #93692
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To Dody: Evidentně tam máš zoologickou zahradu. Podle Šrubka pravý losos, ted parádní ďas. Pokud správně počítám 27 halibut. Co bude příště? Chybí snad už jen Latimerie.

    #93693
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Dorsak napsal:

    To Dody: Evidentně tam máš zoologickou zahradu. Podle Šrubka pravý losos, ted parádní ďas. Pokud správně počítám 27 halibut. Co bude příště? Chybí snad už jen Latimerie.

    Příště bude pravý doršák..:-D:-D

    #93696
    halibutak
    Účastník
    (276 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    Odmenu jsem dostal I ja.I kdyz jedna metrovka z Ornklakenu uz byla v bedne,tak tahle na vlacku z 25 m hloubky mi pripravila lepsi zazitek.Pavliku diky za naradi a I ten monofil 0,31 ktery jsi mi namotal vydrzel souboj asi 15 min s dorsakem 108 cm

    Kamaráde, nemáš vůbec zač. Sledovat tvé reportáže a info o lokalitě Titran je radost. Už se nám to začíná pomalu krátit 😎

    #93703
    Mareček
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Ty sroubek282 nestačí nám tu jeden ? čo budeme robiť s dvomi doršákmi ??

    #93720
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    Vidim,ze ulovek 102 cm lososa nikoho moc nezaujal,takze se vratim k treskovitym rybam.Oproti predpovedi se prece jen pocasi troche zlepsilo a tak se odpoledne dalo vyjet jak k majaku tak I do Froya fjordu.Najely uz makrely I do blizkosti pobrezi,takze se vetsina vlackaru zamerila na ne.Chytilo se nekolik peknych polaku,ale nikdo nefoti,takze vyfiletovane kostry,ktere jsem nasel po prijezdu z more se uz zdokumentovat nedaly.

    Ale zaujal ,ale kvůli fotbalu ho asi moc lidí nevidělo.Já jsem tady asi po týdnu a hle takovej stříbrnej macek.Původně jsem chtěl jenom mrknout jestli se Kulík neutopil a atd. a narazím na takoví torpédo.No podle mně asi zatím nej. ryba letošní sezony.Takže gratulace lovci a přeji si něco podobného.-Toto fakt závidím!!!

    #93778
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dorsak napsal:

    To Dody: Evidentně tam máš zoologickou zahradu. Podle Šrubka pravý losos, ted parádní ďas. Pokud správně počítám 27 halibut. Co bude příště? Chybí snad už jen Latimerie.

    Pocitas moc dobre a tu je 28.

    #93780
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A dnes se fakt darilo.Pocasi nam neda vydechnout a dnes byl ideal jen 2x hodinku denne.Ale I tak se podarilo par peknych ulovku.Okolo majaku brousi mnoho lodi a je fakt,ze v tomto severovychodnim vetru je to sice pohodlne,ale malo efektivni.Jak tvrdi kapitan kutru Sven,tak v severovychodnim vetru ryby proste malo berou.Presto se podaril na vlacku takovy krasny dorsik

    #93781
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    My jsme se rozhodli navstivit Hakkeskalen a rano jsme vyjeli na sever.Uz ve vratech nas privitaly 3m vlny a na mori to hazelo ze vsech stran.Foukala nejaka 8 m/s a tak jsme pockali v bzikarne az se vitr uklidni a pak jsme vyjeli na more a zkusili 26-ky.Na plotne pri 1.driftu jen dorsik 72 cm,ale pod hranou na 110m cekal mnicek 127 cm

    #93782
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Vitr se fakt uklidnil a tak jsme vzali smer Hakkaskalen.Zustali jsme pod skalami aby nas neprekvapil opet nejaky silnejsi vitr.A zabery prisly okamzite.

    Pepa to mel skutecne na doraz

    #93783
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A pak to pokracovalo dale

    #93784
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Pepa slavi v tomto roce 70. narozeniny a timto mu vzdavam hold za jeho silu,vytrvalost a nadseni pro Norsko

    #93785
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Takhle vypadal navrat a je fakt,ze po vlnach to klouze super

    #93786
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Pocasi nam na zitra neslibuje nic dobreho,ale jezdit se da,takze urcite se zitra opet uvidime

    #93787
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    To Halibutak Pavliku uz ti nebudu dekovat,ale ten halik byl zdolany na silone od tebe o,31 a trvalo to jen asi 15 min

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 466. až 480. (celkem z 999)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...