Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 998 odpovědí. Do diskuze (76 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Roas a poslední změna proběhla před 9 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (celkem z 999)
  • Autor
    Příspěvky
  • #93483
    halibutak
    Účastník
    (276 odpovědí)

    MadMack napsal:

    Tak ode dneška za 50. Doufám ze tam nějaký ryby pro nás zůstanou. Dnes připraveno něco na hlubinné mníky.

    Teda Kapitáne, ty to nepodceňuješ.

    Jen nevím, zda ta 0,18 bude to pravé ořechové 😀

    #93487
    MadMack
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Pavčo, 0,18 mám na vláčení, ale kluci chtějí vyjet během pobytu i na hloubku, tak abych neseděl na lodi zbytečné, tak jsem přeci od Tebe bral i 0,30. Ta by na jednu výpravu mohla stačit.

    #93488
    halibutak
    Účastník
    (276 odpovědí)

    MadMack napsal:

    Pavčo, 0,18 mám na vláčení, ale kluci chtějí vyjet během pobytu i na hloubku, tak abych neseděl na lodi zbytečné, tak jsem přeci od Tebe bral i 0,30. Ta by na jednu výpravu mohla stačit.

    Já vím kapitáne 8-)já myslel tu 0,18 vlasec na tom návazci :-D:-D

    #93490
    MadMack
    Účastník
    (119 odpovědí)

    No pokud praskne, tak ten kdo mi vlasec prodal bude v noci přivázán k posteli a poslán na širé moře 😀

    #93495
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    MadMack napsal:

    No pokud praskne, tak ten kdo mi vlasec prodal bude v noci přivázán k posteli a poslán na širé moře

    Tak bacha ten prodejce je muj kamarad.Takze kup tam jeste navazcovy monofil 0,90 – 1,00 a zastav se u mne pro souradnice:-D8-)

    #93496
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Vcera vecer byla podle predpovedi jedina moznost pro tento turnus dostat se dale na more.takze ve 20,oo jsme se po porade s ucastniky vydali proti vetru 5 m/s a dobihajici vlny celodenni silne brizy nam znacne ztezovaly cestu.Na plotny jsme se po temer dvouhodinovem boji s vlnami dostali v poradku ,ale zde nas trefila lokalni bourka a vitr o sile asi 10m/s.Jak je zvykem u lokalnich prehanek tak za 10 min se more opet dostalo do normalu a zacali jsme chytat

    #93497
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Odchazejici lokalni prehanka nam krome silneho vetru prinesla I uchvatnou podivanou na dokonalou duhu.Cely kruh a jeste tuplovany druhym obloukem vsak muj fotak nezaznamenal

    #93498
    MadMack
    Účastník
    (119 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    Tak bacha ten prodejce je muj kamarad.Takze kup tam jeste navazcovy monofil 0,90 – 1,00 a zastav se u mne pro souradnice

    Ten vlasec je 0,70mm. To by si Pavel nedovolil poslat mi něco slabšího, protože na oplátku bych mu na všech gumkách odstříhal ocásky a do jídla nasypal chilli papričky 🙂 🙂

    Pro souřadnice se zastavím rád. Sice raději vláčím, ale ten jeden výlet na hloubku s klukama podniknu.

    #93499
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    No a potom uz nic.Fotak mi vypnul I presto,ze jsem do nej dal kompletne nabite baterky.Takze kratce slovem.

    Vynalozene usili na cestu na plotny nebylo adekvatni vysledku.Obrovska hejna keleru z minuleho vyjezdu odjela do neznama a dorsi ktere jsme chytali meli jen od 70 do 100 cm,takze metrovka byla jen jedna.Okolo pul treti rano jsme to vzdali,protoze po unavne ceste autobusem se nekolik ucastniku necitilo dobre a I stari vlci meli zaludecni problemy.Navrat byl rychly a netrval vice jak 50 min.Vlny a vitr nas pohaneli.Potom jeste nejaka hodinka a pul filetovani a vsichni padli do postele jako podtati.

    Nikomu to vsak nevadilo,protoze dnes stejne od rana foukalo a behem dne vitr dosahl 13 m/s a tak vsichni oddychovali.

    #93500
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Pri ranni priprave snidane jsem dostal avizo,ze se vecer u majaku chytilo neco mimoradneho.Pracovni povinnosti celeho dne mi vsak jako obvykle nedovolily venovat se dokumentaci ulovku,takze se mi to podarilo az ted pred pulhodinkou.Nastesti uspesny lovec nafotil rybu takze ted vam ji mohu ukazat.Mira je zretelna I na nasem rezavem metru

    #93501
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A tu uz je stastny lovec I s ulovkem v cele krase

    #93502
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Losos o delce 102 cm a hmotnosti 11 kg neni ani u nas obycejny ulovek.Takze gratulujeme Mirovi ke druhemu lososovi ktery se na Titranu chytil za posledni 3 roky.

    #93503
    halibutak
    Účastník
    (276 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    MadMack napsal:

    No pokud praskne, tak ten kdo mi vlasec prodal bude v noci přivázán k posteli a poslán na širé moře

    Tak bacha ten prodejce je muj kamarad.Takze kup tam jeste navazcovy monofil 0,90 – 1,00 a zastav se u mne pro souradnice

    Děkuji ti kamaráde za zastání 😎 Když mě pošle na moře, tak jedině s prutem :-D:-D

    #93504
    halibutak
    Účastník
    (276 odpovědí)

    MadMack napsal:

    dedo145 napsal:

    Tak bacha ten prodejce je muj kamarad.Takze kup tam jeste navazcovy monofil 0,90 – 1,00 a zastav se u mne pro souradnice

    Ten vlasec je 0,70mm. To by si Pavel nedovolil poslat mi něco slabšího, protože na oplátku bych mu na všech gumkách odstříhal ocásky a do jídla nasypal chilli papričky

    Pro souřadnice se zastavím rád. Sice raději vláčím, ale ten jeden výlet na hloubku s klukama podniknu.

    Chilli papričky nevadí, ale ustříhnout ocásky to nééé :-E

    #93505
    halibutak
    Účastník
    (276 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    Losos o delce 102 cm a hmotnosti 11 kg neni ani u nas obycejny ulovek.Takze gratulujeme Mirovi ke druhemu lososovi ktery se na Titranu chytil za posledni 3 roky.

    Gratulace, nádherný úlovek.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (celkem z 999)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(19)

Nahrávání ... Nahrávání ...