Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 998 odpovědí. Do diskuze (76 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Roas a poslední změna proběhla před 9 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (celkem z 999)
  • Autor
    Příspěvky
  • #93537
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Vidim,ze ulovek 102 cm lososa nikoho moc nezaujal,takze se vratim k treskovitym rybam.Oproti predpovedi se prece jen pocasi troche zlepsilo a tak se odpoledne dalo vyjet jak k majaku tak I do Froya fjordu.Najely uz makrely I do blizkosti pobrezi,takze se vetsina vlackaru zamerila na ne.Chytilo se nekolik peknych polaku,ale nikdo nefoti,takze vyfiletovane kostry,ktere jsem nasel po prijezdu z more se uz zdokumentovat nedaly.

    #93538
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    My jsme vyjeli k majaku a hledali jsme kelery.Na venkovni plotny se sice vyjet dalo,ale vlny byly tak rozhazene,ze jsme to po prvnim driftu vzdali a zacali jsme se venovat polakum.

    #93539
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Me se moc nedarilo a Dan nas I s Pepou skolil jako studentiky.Co drift to krasny polak.Nekdy to tak proste je,ze jeden chyta a ostatni

    jen cumi.Pro mne nezvykle bylo I pouzivani tohoto nastroje

    #93540
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Na 70-ky to evidentne stacilo,ale 80-ku jsem mu uz musel gafnout

    #93541
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Takze dnes byli vsichni aspon trochu spokojeni a tesime se na zitrek.

    Behem dne sice jeste fouka 6-7 m/s,ale vecer se to ma zklidnit a tak hura na plotny

    #93546
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To Dody: fantastický losos, 11kg na mlíčáka paráda.Velká gratulace.Někde povolili sádky?

    #93547
    snori
    Účastník
    (787 odpovědí)

    Dorsak napsal:

    To Dody: fantastický losos, 11kg na mlíčáka paráda.Velká gratulace.Někde povolili sádky?

    Podle ocasu a ploutví to není sádkač 🙂 vypadá pěkně vyplavaně!

    #93548
    snori
    Účastník
    (787 odpovědí)

    A Dědku krásné ulovky! Ten losos, to by bylo něco! Kde se chytil? Při vlčce na pilkřík nebo mel nekdo štěstí jinak?

    jak tak koukam tak letos moc nepřeje počasí, ale i tak jste pochytali krásné ryby. Jen at se daří dál!!

    #93549
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Gratulace, ten losos je supr a skutečně to není sádkový. Ten by měl odřené ploutve i ocas. Je to divokej fešák. :-P:-P:-P:-P:-P:-P

    #93550
    MorboX
    Člen
    (33 odpovědí)

    Zdar všem. Ještě k těm slávkám zde je i aplikace pro android kde si to může každý ověřit. https://play.google.com/store/apps/details?id=no.shortcut.blaaskjell&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsIm5vLnNob3J0Y3V0LmJsYWFza2plbGwiXQ..

    #93555
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    :-):-) LOSOS jako PRASE 😀 Gratulace !!!!!!!!!!!!

    #93571
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    :-)tak takovýho salmona bych taky mohl,:-Pnádhernej kus,trofej parádní…8-)

    #93583
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Dorsak napsal:

    To Dody: fantastický losos, 11kg na mlíčáka paráda.Velká gratulace.Někde povolili sádky?

    Tento losos pánové není ze sádek, poslal jsem foto do Alty a zde je odpověď..

    “Krásna rybka toto je fakt pravý losos, ten druhý co je na webe je chovaný ,co chytila ta pani ”

    Gratulace lovci, to se jen tak nepovede..

    #93586
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Taky chválím lososa, viděl jsem ho skákat v moří kolem půlnoci u Hitry. Tohle je luxusní úlovek! Mě samotnýho potěšilo chytit asi 45 cm dlouhého mořského pstruha!

    #93615
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    Ty Šrubku, a jak podle Tebe vypadá Levý losos :))

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (celkem z 999)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...