Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 998 odpovědí. Do diskuze (76 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Roas a poslední změna proběhla před 9 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 391. až 405. (celkem z 999)
  • Autor
    Příspěvky
  • #93312
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A kdyz si stary morsky vlk neda pozor,dorezane prsty od zubu ho budou bolet I po ceste domu

    #93313
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Pri severnich vetrech se da ve Froya fjordu chytat I v 8-9 m/s.Je to narocne,ale vzdy lepsi nez sedet na boude a nadavat na pocasi.

    #93314
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Vzdycky se nejaky ten polacek ulovi I kdyz drifty okolo 5 km/h vas zenou rychle mimo lovnych mist

    #93315
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ani dest a kapky na objektivu neznamenaji konec lovu.Jsme prece tvrdi chlapi8-)8-)

    #93316
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Svetlo a voda nekdy udelaji z fotkou divy

    #93317
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Tento tyden nam dali zraloci pokoj,ale I tak se sporadicky nejaky ulovi

    #93318
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    a kdyz se den vydari tak I ve spatnem pocasi se da nachytat

    #93319
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Diky za fotky kluci od Znojma a preji vam stastnou cestu domu

    #93320
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Posledni zamavani a tesim se na vas v pristi sezone

    #93330
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    Pri severnich vetrech se da ve Froya fjordu chytat I v 8-9 m/s.Je to narocne,ale vzdy lepsi nez sedet na boude a nadavat na pocasi.

    Chce to používat plovoucí kotvu,zpomalí to minimálně o třetinu a to už je znát,mám ji už 10 roků a používal jsem ji nejen na lodičkách Korlinu.Obsluha je jednoduchá,jezdím sám a vše se dá zvládnout.

    #93337
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    petras napsal:

    .

    Chce to používat plovoucí kotvu,zpomalí to minimálně o třetinu a to už je znát,mám ji už 10 roků a používal jsem ji nejen na lodičkách Korlinu.Obsluha je jednoduchá,jezdím sám a vše se dá zvládnout.

    To se da pri dlouhych driftech pres plotny,ale ne v pobreznim pasmu okolo ostruvku a mezi ostruvky.Drift je dlouhy treba 300m a pak znovu kotvu tahat se mi zda dost neekonomicke.

    A je taky dulezite jestli te drift bere od anebo na skalu.

    #93344
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    petras napsal:

    .

    Chce to používat plovoucí kotvu,zpomalí to minimálně o třetinu a to už je znát,mám ji už 10 roků a používal jsem ji nejen na lodičkách Korlinu.Obsluha je jednoduchá,jezdím sám a vše se dá zvládnout.

    To se da pri dlouhych driftech pres plotny,ale ne v pobreznim pasmu okolo ostruvku a mezi ostruvky.Drift je dlouhy treba 300m a pak znovu kotvu tahat se mi zda dost neekonomicke.

    A je taky dulezite jestli te drift bere od anebo na skalu.

    Já ji právě používám i na kratší vzdálenosti,vytažená je za deset vteřin,než se nastartuje motor je venku a spuštění je otázka pěti vteřin,pokud má někdo zájem,tak vysvětlím.Ušil jsem si ji sám z šusťákoviny,je to snadné a opravdu to výrazně zpomalí,pokud ovšem nejde voda a vítr jedním směrem.

    #93372
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Posledni den turnusu byva smutny a jeste k tomu pocasi nesvedcilo nejakym velikym rozluckam s morem.Vyjelo jen par lodi a ostatni jen tise trpeli v ubikacich a pomalu balili.Okolo obeda se na hodinku utisil vitr na sedmicku co vyuzili lovci na to aby si na chvili nahodili na mnicka u anten

    #93373
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Prisli dva braskove v delce jednoho metru.Jiste to nejsou zadni obri,ale v pocasi,ktere trapilo tento turnus po celou dobu je to aspon castecny uspech

    #93374
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Aby jste verili ,ze byli opravdu dva

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 391. až 405. (celkem z 999)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...