Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 998 odpovědí. Do diskuze (76 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Roas a poslední změna proběhla před 9 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 999)
  • Autor
    Příspěvky
  • #93218
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A jeste jedna do alba

    #93219
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Po probdele noci vsak pretrvavala dobra nalada a chlapi se bavili I pri filetovani

    #93220
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A filetovani metrovek je docela radost

    #93221
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A ja jsem si dal jeste jednu kavicku a spokojene jsem se odebral do hajan.Byl to krasny vyjezd I kdyz more bylo troche rozhoupane,ale byla to podle predpovedi posledni moznost pro tento turnus.Takze jsme ji naplno vyuzili a vsichni budou mit krasny zazitek.

    #93231
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Zase úžasná reportáž a krásné ryby a tak opět díky. Je to radost si to číst a koukat na krásné ryby.:-P

    #93268
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    Pokaždé si myslím, že už to nemůže být lepší a pokaždé je to o kousiček zajímavější a poutavější.

    #93273
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    A ja jsem si dal jeste jednu kavicku a spokojene jsem se odebral do hajan.Byl to krasny vyjezd I kdyz more bylo troche rozhoupane,ale byla to podle predpovedi posledni moznost pro tento turnus.Takze jsme ji naplno vyuzili a vsichni budou mit krasny zazitek.

    . pěkná reportáž Peťo…!

    #93302
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    mám pocit,že začínáš kouzlit dedo dík je to nádhera Jirka50

    #93304
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    jirka50 napsal:

    mám pocit,že začínáš kouzlit dedo dík je to nádhera Jirka50

    Myslim si Jirko ze to kouzleni mi prinasi jedna z nejlepsich destinaci ve strednim Norsku.Kdysi jsem Titran nazval Soroyou stredniho Norska a dnes se mi to neustale potvrzuje.Je fakt ze u majaku a ve fjordech nam ryb troche ubylo,ale I zde se da jeste porad nachytat I kdyz z vetsim usilim a za delsi dobu.Ale na otevrenem mori se mi to jevi spis opacne.Ryb tam pribyva.Je to snad I tim,ze letos nam tu vody brazdi jen jedna rybarska lod narozdil od lonska kdy jich tu bylo neustale 5.

    #93306
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Vcera vecer mi odjela uz prvni parta,ktera tu byla vlastni dopravou.Predpoved pocasi jim neslibovala moznost vyjet na more a ponevadz meli nachytano,tak si rozhodli pobyt zkratit.Jeste pred odjezdem se mi od nich podarilo dostat kratky souhrn jejich vlackarskych ulovku.Moravska krev se nezaprela a myslim si ze v pribreznim lovu byli jedni z nejlepsich v tomto turnuse/a to nepocitam jeden den na plotnach s pilkry/

    #93307
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Kdyz nejdou u pobrezi unaveni polaci,vzdy se da spolehnout na nejakeho toho dorsika

    #93308
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Pri projizdeni pobreznich zlomu se vyplati prodlouzit drift az do 60-100m hloubky a vymenit 30g jiga za 100-150g pilkr s paprickou/ale treba I bez/ a najdou se I zde pekni keleri ci obecnacky.

    #93309
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ve slunecnych dnech polaci brali na svetlejsi navnady napr. medova,zlatozluta ci svetlejsi odstiny hnede

    #93310
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A vzdy je to I o kvalitach a zkusenostech kapitana na lodi.

    #93311
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Pak se to lovi,kdyz vis kam zabrousit a najit ryby

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 999)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...