Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Soroya 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 713 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 7 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 714)
  • Autor
    Příspěvky
  • #191308
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Nemá tu Ahmed nějaké drogy, já už nemůžu 😀 😀 😀

     

    #191309
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Láďo, přeju co největší ryby! Super reporty!

    #191323
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Nemá tu Ahmed nějaké drogy, já už nemůžu 😀 😀 😀

    Ty vole ty už nemužeš, vždyť si ješte nechyt pořádnou rybu. :p

    #191448
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Duke zablokuj Honzaka pro toto vlákno 😀 😀 😀 , jedu pro ní!!

    #192172
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Láďo, tak už nás nenapínej. Ráno vztáváme do práce, dávám ti posledích 15 min a jdu spat.

    #192182
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    O.k. začnu fotkama 🙂 a pak mažu do filetárny.

    #192189
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Díky, fotky i počasí nádhera. Tresky jsou krásně vybarvené, nejsou to žádné vyblité skreje z velkých hloubek. To je rybářův sen.

    #192195
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    Za sebe dávám palec nahoru člověku kdo ty fotky fotí. Je to fakt “potrava” pro oči. A jinak úlovky super, ale já spíš hodnotím fotky jako takový. Oboje na 1*…

    #192304
    Valhalla
    Účastník
    (56 odpovědí)

    Ty voe, tak tomu říkám nádhera, ale tu práci ve fileárně ti nezávidím. Už tak unavenej z lodi a rovnou na další šichtu do filetárny. Kbybych měl klobouk, tak smeknu! 😉

    #192410
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Ahoj všem, tak dnešek byl na Soroya krásný jarní den. Pomalu žádný drift, což mě trochu zlobilo, ale jinak den jak malovaný. Ryby už začínají být vytřené a den ode dne se snižuje jejich váha, za to přidávají na žravosti. Po tření se jdou okamžitě ládovat a jejich agresivita je na vrcholu. Na ty největší gumy se začínají tahat tresky okolo 60cm a větší kusy mají problém se k nástraze dostat. Chce to nesekat hned a čekat dokud se ryba s nástrahou nerozjede, menším treskách chybí koncovka, za to ty větší vezmou nástrahu poctivě. Děkuji za pochvalu za fotky, snažím se už léta fotit na lodi tak, abych se za fotky nestyděl a mohl je ukázat. No nic, jdu si dát oběd a navázat pár novinek, za 6 hodin zase začínáme 🙂

    #192426
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    Taže se fotíš ze stativu nebo jak to děláš? Já myslel, že tě fotí parťák… Pokud je to tajný knowhow, tak mě pošli soukromou zprávu. Fakt mě to zajímá, protože fotky sou parádní! Já už jdu taky spát, za 4,5 hodiny začínám úřadovat v kanclu. 😀

    #192427
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Já mám pokaždé v loďi někoho jiného, fotí mě vždy parťák z lodi. Nastavím foták, hodím pozu a buzeruju :D, někdy víc, někdy míň. Měl jsem na palubě rybáře, kteří nechápali, že hlava patří na fotku a naopak někdy se povede kluk, že bych se od něho mohl učit. Každý rok je to jiné, já jen chytám ryby a hlídám kvalitu 😀

    #192695
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Lado krasne ryby. Velka gratulace.

    #193683
    valta
    Účastník
    (19 odpovědí)

    Ahoj,

    hledáme jednoho pohodového rybáře, který by chtěl jet s námi letos na Soroy (bylo nás 6, ale jeden z nás nemůže jet). Je to do Hasviku do Nielsen house, pobyt 30.6.-10.7.

    Odjezd pondělí 27.6. večer, příjezd 12.7. Máme zajednaný Ford Transit u CARentu, rybařit budeme na dvou lodích po třech lidech, na Soroy jedem potřetí. Jezdíme i na šelf, takže je předpokládaná výbava elektrický multiplikátor.

    Cena – zbývá doplatit cca 23.000,- Kč (10.000,- záloha je již zaplacena)

    Pokud bude nějaký zájemce, pište prosím na SZ, nebo na valta zavináč seznam.cz

    Dávám to sem, ptoože mám pocit, že na bazaru by to zapadlo….

    Díky

    #193753
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    To co psal Láďa potvrzuje i Marc.  Velké ryby jsou vytřené a je problém najít něco většího.  Nejvíce ryb je do 20kg.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 714)

Téma ‚Aktuální info Soroya 2016’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Soroya 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...