Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Soroya 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 713 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 7 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 706. až 714. (celkem z 714)
  • Autor
    Příspěvky
  • #272728
    mirecek
    Účastník
    (253 odpovědí)

    to Preparátor: Já bych příště prosil trochu klidnější záběry. Mácháš tam na všechyn strany. Nebo s tebou houpal ten vítr?

    #272730
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Ahoj Navarchus: je to obyčejné gopro hero4 black edition, už se těším až připlujou tresky a podívám se s ním pod vodu :)

    Láďo,taky jsem se těšil na záběry pod hladinou a povedlo se,moje gopro zůstalo pod hladinou.Snad bude mít někdo štěstí a vytáhne si ho.-Proč obyčejné?

    #272745
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    to Preparátor: Já bych příště prosil trochu klidnější záběry. Mácháš tam na všechyn strany. Nebo s tebou houpal ten vítr?

    Ahoj, měl jsem kameru na hlavě a vůbec nešlo koukat proti větru. Vítr měl takovou sílu, že jsem měl celý obličel poškrábaný od sněhu  a to jsem to provozoval cca 2 minuty. Vubec jsem to zveřejňovat nechtěl, ale nakonec jsem to sem hodil, jen pro zajímavost 🙂

    #272746
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Ahoj Navarchus: je to obyčejné gopro hero4 black edition, už se těším až připlujou tresky a podívám se s ním pod vodu :)

    Láďo,taky jsem se těšil na záběry pod hladinou a povedlo se,moje gopro zůstalo pod hladinou.Snad bude mít někdo štěstí a vytáhne si ho.-Proč obyčejné?

     

    Ahoj, tak abych Tě trochu uklidnil kamarád přišel na jaře o úplně novou elektriku s prutem a to jen díky tomu, že ušetřil u Zerpa 400Kč za držák :). Na jaké hloubce jsi goučko nechal ? :/

    Já mám pocit že vše letí tak hrozně rychle dopředu, že když si něco koupím, za dva měsíce jsem za opicema :))))

    #272747
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)
    #272830
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Na Soroye mám rád, že když už prší, tak chčije jak kráva, kdy už padá sníh, tak min. metr a když už má foukat, tak musíte přeparkovat auto. A teď si někdo řekl, že bude obleva. Aktuálně je na Soroye 8C a všechen sníh je pryč. Teplo má vydržet i přes vánoce, tak že budou krásné zelené vánoce :))

    #272841
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Láďo, taky mám moc rád extrémní Soroyu. Prostě všechno na max. Uděláš chybu – zaplatíš, tam ti příroda nic neodpustí!

    #273884
    mirecek
    Účastník
    (253 odpovědí)

    Nějaké zkušenosti s pletenkou Daiwa Jbraid 4x?

    #273898
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Téma jsem uzavřel. Je založeno nové téma Soroya 2017. Svoje dotazy, postřehy, reakce pište prosím tam, ať se to nemíchá. Děkuji za pochopení.

    https://rybolovnorsko.cz/forums/topic/aktualni-info-soroya-2017/

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 706. až 714. (celkem z 714)

Téma ‚Aktuální info Soroya 2016’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Soroya 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...