Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

  • Toto téma obsahuje celkem 1,587 odpovědí. Do diskuze (188 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,381. až 1,395. (celkem z 1,588)
  • Autor
    Příspěvky
  • #61481
    Karel Mraz
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Ahoj no celkem jasné vyčerpání,tuo situlaci už mám zasebou přeji brzké uzdravení

    pak hodně zavodňovat.Ať to dobře dopadne 😕

    #61482
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Hodně zdraví chlape a brzký návrat z nemocnice, aby ti ještě nenašli závislost na norské rybaření.:-D

    P.S. tátovi poděkování za rychlé rozhodnutí:-)

    #61488
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Kluci Simcovi bacha, vase navraty z ryb se stavaji pomalu hororovou zalezitosti, uz roupama nevite, jak na nas prenest adrenalin 🙁

    Duku, at jsi rychle v poradku a doma, v nemocnici jsou sice hezke sestricky, ale s nima se muzes schazet i po jejich pracovni dobe :-D:-D:-D:-D

    #61531
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Sim napsal: Takto dopadl včera brácha po návratu z Norska, cituju …cca hodinku po příjezdu se mě začala točit hlava, tak sem nechal vyklízení dodávky a že si pudu lehnout, už si nepatuju cestu skladem, ale prej sem došel na dvůr, začal něco blábolit a svalil se v křečích k zemi, přej mě zapadl jazyk, ale naštěstí táta neváhal a skočil na mě a vyndal mě ho, pak přijela rychlá, pak sem byl odvezen na Neurologii v Blansku, od tam na CéTéčko, který je nejspíš v pořádku, ale radši udělají v pondělí ještě jednou. Prostě to vypadá na totální vyčerpání organismu. Za posledních 10 dnů sem toho moc nespal (brzo na ryby, pozdě na chatu a ještě později do postele). Po cestě za posledních 30 sem toho málo naspal, vypil a snědl. Na pár týdnů sem v prd…

    No takhle se uhnat.Přeji brzké uzdravení a zvolni tempo.:-)

    #61560
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Jindrich napsal:

    Sim napsal: Takto dopadl včera brácha po návratu z Norska, cituju …cca hodinku po příjezdu se mě začala točit hlava, tak sem nechal vyklízení dodávky a že si pudu lehnout, už si nepatuju cestu skladem, ale prej sem došel na dvůr, začal něco blábolit a svalil se v křečích k zemi, přej mě zapadl jazyk, ale naštěstí táta neváhal a skočil na mě a vyndal mě ho, pak přijela rychlá, pak sem byl odvezen na Neurologii v Blansku, od tam na CéTéčko, který je nejspíš v pořádku, ale radši udělají v pondělí ještě jednou. Prostě to vypadá na totální vyčerpání organismu. Za posledních 10 dnů sem toho moc nespal (brzo na ryby, pozdě na chatu a ještě později do postele). Po cestě za posledních 30 sem toho málo naspal, vypil a snědl. Na pár týdnů sem v prd… No takhle se uhnat.Přeji brzké uzdravení a zvolni tempo.

    Dane…neser Šrouba a daj sa rychlo dohromady!!!Musíme opět někdy v listopadu někam vyrazit…8-)8-)8-)(Montenegro třeba)

    #63038
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    Nedávno tady bylo zveřejněno video – kamera upevněná nad nástrahou, tresky měly ale větší zájem o tu kameru, než o nástrahu….. Nevíte prosím vás, kde bych to našel? – Už jsem projel snad padesát stránek a nevím, kde by to mohlo být. Díky za pomoc. 😕

    #63039
    mikulcak
    Účastník
    (376 odpovědí)

    ti JIMMI,něco je zde

    #63040
    Piva
    Účastník
    (801 odpovědí)

    Jimmi myslel jiné video, byl tam pohled do hloubky kde bylo mnoho tresek.Jestli se tedy nepletu.

    #63042
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    Piva – ano, nepleteš se – byl to asi 7min záběr do hejna tresek do hlubiny. Pár lidí to komentovalo, m.j. jsem si zapamatoval Pafku – že ty tresky mají větší zájem o tu kameru…..:-D

    #63053
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    SOROYA 2013 strana 34

    #63055
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    petras napsal:

    SOROYA 2013 strana 34

    Ano to je ono…..děkuji, už to valím do oblíbených. Nedovedu si představit, že bych seděl v té lodi a viděl ty kusy pod sebou – určitě bych aspoň 50x změnil nástrahu aby se tomu začaly ty tresky věnovat, nebo by mě odvezli s infarktem……..:-D:-P:-D

    Ještě jednou díky.

    #66096
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Mám na Vás dotaz. Nemáte někdo kontakt, kdo by mi udělal preparaci hlavy tresky. Nejlépe na jižní Moravě.

    Díky Naki

    #66098
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Naki, vozíme to do Šakvic.

    http://www.prepalov.cz/

    Šroubek ti může napsat, jak dělají krásné věci.

    #66133
    Drahoslav Chocholouš
    Účastník
    (258 odpovědí)

    To Naki: slíbené fotky

    #66134
    Drahoslav Chocholouš
    Účastník
    (258 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,381. až 1,395. (celkem z 1,588)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...