Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

  • Toto téma obsahuje celkem 1,587 odpovědí. Do diskuze (188 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,306. až 1,320. (celkem z 1,588)
  • Autor
    Příspěvky
  • #55126
    Sim
    Správce
    (11243 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Díky JAKABO

    Pěkný report, viděl jsem vše, nikam nemusím. 😎

    #55128
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Sim napsal:

    husky19 napsal:

    Díky JAKABO

    Pěkný report, viděl jsem vše, nikam nemusím.

    Od tebe mne pochvala také velmi těší.

    Už se mi povedlo na PC otevřít mapu severního Norska a tak zapisuji do mapy vše důležité.

    #55129
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    V Brne som bol už vo štvrtok, ale hneď by som sa tam vrátil. Prešiel som si celý pavilón ale vlastne iba keď som hladal záchodky. Podstatnú dobu som strávil u Honzu Dufka -našiel som u neho okrem iného fajn gumy pre moje hlavy…

    #55130
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Zbytok času som strávil u ZERPOZOOMÁKOV. Spoznal som móóóc fajn lidičky. Nenormálna nálada (kto pozná Juránka Zerpa…vie o čom píšem) A to pivečko k tomu…No a hlavne som si u nich doplnil zásoby , lebo sumce v Morave už vyhukujú , strýčku už nemáš takú gumu ? Keď niekto váha či ísť do Brna alebo nie , a nemá to ďaleko ,tak sa mu divím. Keby som vedel že Zerpovy ostane nejaké to pivečko na zajtra , asi by som ešte vybehol. ;-):-):-D

    #57200
    Peeta
    Účastník
    (125 odpovědí)

    tak ještě jednou, teď už snad ve správném vlákně:

    Tímto chci i za kolegy poděkovat Kimovi, za příjený večer a množství informací, které nám začátečníkům předal, stejně tak i za mapku se zákresem TOP míst a pomoc s nákupem věcí v obchůdku u Zerpa. Ještě jednou moc DĚKUJEME

    #57206
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Peeta napsal:

    tak ještě jednou, teď už snad ve správném vlákně:

    Tímto chci i za kolegy poděkovat Kimovi, za příjený večer a množství informací, které nám začátečníkům předal, stejně tak i za mapku se zákresem TOP míst a pomoc s nákupem věcí v obchůdku u Zerpa. Ještě jednou moc DĚKUJEME

    To máš jedno, kde děkuješ, Kim si to určitě najde kdekoliv. :-D:-D:-D

    #57210
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Byl jsem potěšen Vaší návštěvou, ale bohužel jsem byl pracovně mimo krám(ZERP). Jak jte viděli navážím plno věcí na Norsko. Pokud bude něco třeba tak příště budu Kime přítomen. 603563002 stačí dát vědět.8-O8-O

    #57215
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    A to HOOP si ke mě dnes dojel na Kávičku. Bez té zelené rošády na hlavě vypadá úúúúúúúúúúplně jinak.

    #57956
    mikulcak
    Účastník
    (376 odpovědí)

    Tak jsem dnes dostal od manželky originální dárek…:-D:-D:-D

    Norská horečka stoupá:-D:-D:-D

    #57957
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    mikulcak napsal:

    Tak jsem dnes dostal od manželky originální dárek…

    Norská horečka stoupá

    Tak to je mega hustý !!! Tichá závist 8-)8-)8-)

    #57958
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    mikulcak napsal: Tak jsem dnes dostal od manželky originální dárek…

    Norská horečka stoupá

    Ahoj no je vidět že má manželka pochopení:-D

    #57961
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    A hlavně vkus:-D

    #57962
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    mikulcak napsal:

    Tak jsem dnes dostal od manželky originální dárek…

    Norská horečka stoupá

    ??? Odůvodnění ? Od Vaší party obecně bych spíš očekával Kveite nebo Lyr – teď bejt Tebou, tak do moře lezu už jen v dlouhým neoprenu aby se halibuti a polaci neurazili až to budou číst ;-);-):-D

    #57963
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    mikulcak- Aj niekto iný má asi horúčku.

    #57964
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,306. až 1,320. (celkem z 1,588)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(19)

Nahrávání ... Nahrávání ...