Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

  • Toto téma obsahuje celkem 1,587 odpovědí. Do diskuze (188 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,366. až 1,380. (celkem z 1,588)
  • Autor
    Příspěvky
  • #60603
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    To je zajímavá otázka. Já jsem si s tím nikdy moc hlavu nelámal, ale možná dělám něco, co bych neměl a to rozhodně nechci.

    Takže i já se připojuji k žádosti o odpověď.

    #60641
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    cau,do 5 HODIN na mole je plac zvyčajne zadarmo ,potom je viac moznosti,kazdy kemp ma v ponuke pozicanie placu na lod od100-300NOK na den podla velkosti lode.umytie lode 20-200NOK sprcha100NOK pri kazdom večšom mole je schema mola s placmi urcenimi na požičanie.s kontaktom na spravcu a cenami.PENIAZE SA VLOZIA DO OBALKY A HODIA DO SCHRANKY.pri placoch su stojane s elektrinou kde sa OPISE zaciatocny a konecny stav počitadla a plati sa podla tarify alebo 2NOK za kwh.Taktiež existuju aj lodhoteli .TIE využivaju večšie lode.ak na mole nie je informacna tabula plati ZASADA využivame place ktore nemaju kotviace lana, s lanami su zvečša obsadene a lod je na mori ,NA LODI NEZABUDNITE NEHAT KONTAKT na TEL:

    #60644
    Zdendek
    Účastník
    (281 odpovědí)

    Rybarik napsal:

    cau,do 5 HODIN na mole je plac zvyčajne zadarmo ,potom je viac moznosti,kazdy kemp ma v ponuke pozicanie placu na lod od100-300NOK na den podla velkosti lode.umytie lode 20-200NOK sprcha100NOK pri kazdom večšom mole je schema mola s placmi urcenimi na požičanie.s kontaktom na spravcu a cenami.PENIAZE SA VLOZIA DO OBALKY A HODIA DO SCHRANKY.pri placoch su stojane s elektrinou kde sa OPISE zaciatocny a konecny stav počitadla a plati sa podla tarify alebo 2NOK za kwh.Taktiež existuju aj lodhoteli .TIE využivaju večšie lode.ak na mole nie je informacna tabula plati ZASADA využivame place ktore nemaju kotviace lana, s lanami su zvečša obsadene a lod je na mori ,NA LODI NEZABUDNITE NEHAT KONTAKT na TEL:

    Dík za informaci. Jezdím tam 11 let a tohle jsem nevěděl

    #61384
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Chlapi, kdo z vás bude v dohledné době prohánět po fjordu loď Oien? Potřeboval by o ní nějaké info. Konkrétně omezit průměr zábradlí vpředu a vzadu + tloušťku bordu na středu lodě. Díky 🙂

    #61393
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To PEN. Neviem či ti to pomôže : minulý týždeň som mal na Oiene toto. Vyfrézovaná diera 24 mm – prerezané plátkom na ocel. Sadlo to tam jak riť na šerbel.

    #61436
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Zábradlí není problém. Tam se s průměrem dá +/- chytit. Jak to vypadá na boardu?

    #61438
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To ti zbrucha nepovím. Jak sem to namontoval , už sem čumel iba do vody a na display. 😉 8…9 cm ?

    #61467
    Sim
    Správce
    (11309 odpovědí)

    Takto dopadl včera brácha po návratu z Norska, cituju …cca hodinku po příjezdu se mě začala točit hlava, tak sem nechal vyklízení dodávky a že si pudu lehnout, už si nepatuju cestu skladem, ale prej sem došel na dvůr, začal něco blábolit a svalil se v křečích k zemi, přej mě zapadl jazyk, ale naštěstí táta neváhal a skočil na mě a vyndal mě ho, pak přijela rychlá, pak sem byl odvezen na Neurologii v Blansku, od tam na CéTéčko, který je nejspíš v pořádku, ale radši udělají v pondělí ještě jednou. Prostě to vypadá na totální vyčerpání organismu. Za posledních 10 dnů sem toho moc nespal (brzo na ryby, pozdě na chatu a ještě později do postele). Po cestě za posledních 30 sem toho málo naspal, vypil a snědl. Na pár týdnů sem v prd…

    #61473
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Když se podívám na věkovou skladbu našeho společenství, tak se není co divit. :-?:-?

    Přeji velmi brzké zotavení a hlavně, bacha, nejsme už žádní koloušci. VYDRŽ A BRZY ZASE NA RYBY!!!;-);-)

    #61475
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    V pátek jsme absolvovali velmi pohodové odpoledne s litím velkých pilkrů na Soroyu. Jsem vybaven až nadlimitním množstvím Roybaitů a Cutbaitů, ale nějaký ten pilkr se také hodí:-D

    #61476
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    #61477
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    #61478
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    #61479
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Madam Curie rozbijí atom. :-D:-D:-D

    #61480
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Sim napsal:

    Takto dopadl včera brácha po návratu z Norska, cituju …cca hodinku po příjezdu se mě začala točit hlava, tak sem nechal vyklízení dodávky a že si pudu lehnout, už si nepatuju cestu skladem, ale prej sem došel na dvůr, začal něco blábolit a svalil se v křečích k zemi, přej mě zapadl jazyk, ale naštěstí táta neváhal a skočil na mě a vyndal mě ho, pak přijela rychlá, pak sem byl odvezen na Neurologii v Blansku, od tam na CéTéčko, který je nejspíš v pořádku, ale radši udělají v pondělí ještě jednou. Prostě to vypadá na totální vyčerpání organismu. Za posledních 10 dnů sem toho moc nespal (brzo na ryby, pozdě na chatu a ještě později do postele). Po cestě za posledních 30 sem toho málo naspal, vypil a snědl. Na pár týdnů sem v prd…

    Přeji brzké uzdravení a držím palce. Došky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,366. až 1,380. (celkem z 1,588)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...