Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

  • Toto téma obsahuje celkem 1,587 odpovědí. Do diskuze (188 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,261. až 1,275. (celkem z 1,588)
  • Autor
    Příspěvky
  • #52459
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Netuším, ale já např. zdroj k potápěčské lampě radši vozím v kabinovém zavazadle. Je to jistota a při odbavení jsem nikdy neměl problém, že by mi ho na palubu nevzali 🙂

    #52463
    Raca
    Účastník
    (191 odpovědí)

    To dub: Ano vydrží,je jí jedno v jaké je poloze,jen se nesmí poškodit mechanicky nárazem,takže pokud bude v kufru dobře uložena,tak ok.

    #52464
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Fajn , dík , dík .

    #52480
    Láďa Levinský
    Účastník
    (281 odpovědí)

    Vloni mně baterku do příručního zavazadla nepustili ani jednou musel jsem ji odbavit jako zvláštní zavazadlo.Ne jenom mně, ale i ostatním a taky zpátky to samé.Láďa

    Ještě dodatek už je dávám do zavazadla a není s přepravou problém.

    #52488
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Tak to jsi mě nemile překvapil, vloni jsem ji nikam letadlem nevezl 🙁

    #53161
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Nemáte někdo zkušenosti s navijákem SERT SANDFORCE 7003?Loni jsem oddělal všechny a chci něco,co vydrží na moři a nerozsype se.Počítám s ním na vláčku u Korlinu,takže žádné vysoké nároky.Petr

    #53222
    Raca
    Účastník
    (191 odpovědí)

    To petras: Něco mi říká,že tento bude další v řadě dříve nebo později rozsypaných. Rozhodně tě nechci zrazovat od koupi tohoto strojku,ale mám tyto pokusy za sebou,nakonec jsem skončil jako spousta jiných u Penn slammer,ten vydrží bez problémů.Dobré zkušenosti máme v partě také s Spro gold arc,také řada Okuma Raw,ale toto tě určitě neuspokojí,co se týče dlouhodobější spolehlivosti na mořské vodě;-)

    #53226
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    petras – Zkušenosti přímo s tímhle navijákem nemám, ale tak jak ti napsal Raca (plně souhlasím), že se zřejmě dřív nebo později rozsype….:-S Mám více známých-(nebudu jmenovat), kteří kupovali ,,zaručeně dobrej naviják,, – (no nekup to za ty prachy)- kterým se potom naviják ne po druhém, nebo třetím, ale už při prvním náhozu, nebo spuštění nástrahy buďto žalostně rozsypal, nebo se aspoň přestalo dalo točit kličkou….:-D

    Nebudu samozřejmě tvrdit, že věci v akcích nejsou dobré, jen osobně bych třeba do navijáku od neznámé firmy s cenou do tisícovky nešel….:-x

    Sám píšeš že chceš navi, který něco vydrží…osobně bych se určitě držel známé značky, jako Penn, Shimano, Daiwa…..Není nic horšího, než když jsi nějaký tisíc kiláků od baráku a nemáš na co chytat, obchod nikde, kolegové mají akorát tak pro sebe……

    Ve výsledném efektu pak přijdeš na to, že co jsi koupil tři navi v akci, by jsi mohl mít jeden kvalitní stroj, který má zajištěný perfektní servis a vydrží ti x-sezón, nehledě ke zkaženému zážitku ze zájezdu. Tyhle levňáky se taky dost špatně reklamují, dostaneš vyjádření v tom smyslu, že jsi se k němu nechoval jak by jsi měl a jsi namydlený…..

    #53231
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Doporučil bych asi také Penn slammer,který si chci pořídit letos, ale do této doby používám na přívlač tento naviják a můžu říct, že zatím žádná sebemenší závada a to po třech turnusech v norsku-Aure.Ještě nebyl ani jednou promazán ani servisován, jen dostal vždy koupel ve sladké vodě a frčí dál.

    #53234
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    sedoil napsal:

    Doporučil bych asi také Penn slammer,který si chci pořídit letos, ale do této doby používám na přívlač tento naviják a můžu říct, že zatím žádná sebemenší závada a to po třech turnusech v norsku-Aure.Ještě nebyl ani jednou promazán ani servisován, jen dostal vždy koupel ve sladké vodě a frčí dál.

    Díky všem za odpovědi,bohužel jsem limitovám cenou,ale MARA mi něco nabídl,tak se asi domluvíme.Nevím ani jistě,jestli letos pojedu,musím to nechat na poslední chvíli. Petr

    #53236
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to petras:to Ti psal Vláďa- zerp omylem z mého přihlášení,tak se obrať na něj.

    #53239
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    mara45 napsal:

    to petras:to Ti psal Vláďa- zerp omylem z mého přihlášení,tak se obrať na něj.

    Jasně 😀

    #53593
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    petras napsal: sedoil napsal:

    Doporučil bych asi také Penn slammer,který si chci pořídit letos, ale do této doby používám na přívlač tento naviják a můžu říct, že zatím žádná sebemenší závada a to po třech turnusech v norsku-Aure.Ještě nebyl ani jednou promazán ani servisován, jen dostal vždy koupel ve sladké vodě a frčí dál.

    Díky všem za odpovědi,bohužel jsem limitovám cenou,ale MARA mi něco nabídl,tak se asi domluvíme.Nevím ani jistě,jestli letos pojedu,musím to nechat na poslední chvíli. Petr

    Na navijáku bych rozhodně nešetřil za každou cenu. Penn Slammer 360 se normálně prodává kolem 2200,- na výstavě v Letňanech byl i za 1560,-

    Poslouží na několik let a člověk se na něj může spolehnout. Ve finále to vyjde mnohem levněji než “šunka” za 800,- kterou po jedné sezóně vyhodíš – pokud vůbec ten týden nebo 14 dní v Norsku přežije.

    A ještě z toho budeš během lovu neštastnej, až se ti bude protážet brzda a přeskakovat převody a díky tomu přijdeš třeba o pěknou rybu.

    #53595
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    #53916
    jirik
    Člen
    (115 odpovědí)

    To erg:

    To s tou cenou za Slammer 360 myslíš vážně? Na veletrh v Letňanech jsme měli vstupenky a byli jsme v Praze, nakonec jsme tam nešli. Za ty prachy bych ho bral hned 😕

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,261. až 1,275. (celkem z 1,588)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...