Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

  • Toto téma obsahuje celkem 1,587 odpovědí. Do diskuze (188 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,081. až 1,095. (celkem z 1,588)
  • Autor
    Příspěvky
  • #49320
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    kim napsal:

    Hrozný pohled pro mě, ale napravuje to krásné sdělení o propuštění domů.

    Souhlasím Františku….jupíííí konečně propuštěn zítra domů…

    #49323
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Kluci jizva vůbec nebolí, ty kapačky to byl elixír života, já cítím obrovský příliv energie. Někdy je to tak silné, že bych podadl sekeru a šel shodit nějaký smrk do lesa. Měl jsem spoustu času a vymyslel jsem na příští sezónu spoustu novinek, které by měli ještě zvýšit informační hodnotu tohoto webu. Máte se na co těšit. Děkuji všem, co mě držely palce, a muselo Vás být hodně, protože se cítím výborně.

    KAMARÁDI DĚKUJI !

    #49324
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Michale,

    to ty jsi nás všehny dal dohromady a přivedl na jednu vlnu. Alespoň touhle cestou ti to můžeme trošku splatit.

    #49325
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To kim : Michal v pohode , ale to pyžamo – fakt hrůza .;-)

    #49330
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    No Sime,koukám, že Tě v tom brněnským špitálu neošidili, “žížalu” máš pořádnou, taky správnej rybář, ne? Tak hezké vánoce Tobě a Tvé rodině. To je dobře, že budeš doma.

    #49333
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Sim napsal:

    Kluci jizva vůbec nebolí, ty kapačky to byl elixír života, já cítím obrovský příliv energie. Někdy je to tak silné, že bych podadl sekeru a šel shodit nějaký smrk do lesa. Měl jsem spoustu času a vymyslel jsem na příští sezónu spoustu novinek, které by měli ještě zvýšit informační hodnotu tohoto webu. Máte se na co těšit. Děkuji všem, co mě držely palce, a muselo Vás být hodně, protože se cítím výborně.

    KAMARÁDI DĚKUJI !

    Kamarádům se neděkuje, u kamarádů je to samozřejmost, že si navzájem pomáhají. My jsme ti nemohli pomoci jinak, než ti držet palce. Sice jsi nás připravil o spoustu pracovních dní, protože se zaťatými pěstmi se blbě pracuje, ale co bychom pro tebe neudělali. Teď hlavně zesílit, aby si udržel prut. Šťastné a veselé. :-P:-P:-P:-P:-P:-P

    Došky

    #49335
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Sim: Dobře to dopadlo a to je hlavní a tak Tobě a celé Tvé rodině přeji hezké svátky vánoční a hodně zdraví, štěstí a rybářských úspěchů v roce 2013.

    Kulik

    #49338
    Petr ŠEBESTA
    Člen
    (217 odpovědí)

    hlavně jizvu pořádně mazat, nejlépe měsíčkovou mastí.

    Až se trošku zatáhne, tak při koupání drhnout houbičkou. Doporučuji si to zjistit, opravdu je strašný rozdíl, jak bude taková jizva potom vypadat za rok, dva..

    #49342
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    To Sim: Jizva hrozná, ale pořád lepší tahle rovná, než ta do Y, z té už stehy vůbec nevytahují :-D:-D:-D

    Takže rychlou rehabilitacia hodně zdraví do nového roku, aby jsi mohl hned z jara vyrazit na sever.

    #49343
    Hlaváček Milan
    Účastník
    (271 odpovědí)

    TO SIM VŠECHNO ZLÍ JE PRO NĚCO DOBRÝ TOBĚ UŽ JEN TO DOBRÝ ŠTASTNÉ A VESELÉ:-D:-D:-D8-)

    #49353
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Že existují t.zv.euroskeptici a na druhé straně eurohujeři je známo.I v rybolovu,resp.v náhledu na nástrahy je tomu tak.Jsou savagegearskeptici(např.ZM),ale i savagegearhujeři 8-).V reprezentativním průzkumu firmy Savage Gear v Plzeňském kraji jsem byl vyhodnocen jako největší sgskeptik a za vytrvalost a pro změnu názoru, jsem dostal darem dvě tyto nástrahy v délce 20 a 25cm. Ó děkuju firmo!

    Pak že negace není odměněna!

    #49358
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    to ZM, jak jsi dopadl s vkládáním videa???

    #49360
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    S vkládáním videa jsem dopadl dobře.Bylo to někdy minulý týden v diskuzi o levorukých multiplikátorech a poradil mně kolega Kliknis,za což mu ještě jednou děkuju s tím,aby přehodnotil účast na zájezdech do Norska v r.2013…nemůže být na stavbě pořád!A zdroje jsou!

    #49369
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Michale, klid,pohodu,zdravou rodinu,štěstí a hlavně zdraví..8-)Ti přejem na Vánoce a Nový rok..!!!:-):-):-)a do nemocnic už ani krok..!!

    #49377
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Kucííí, jsem z nemocnice doma !!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,081. až 1,095. (celkem z 1,588)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...