Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

  • Toto téma obsahuje celkem 1,587 odpovědí. Do diskuze (188 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,051. až 1,065. (celkem z 1,588)
  • Autor
    Příspěvky
  • #49150
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Tak vítej zpátky Sime!!!

    Velmi, velmi radostná zpráva. I já již netrpělivě čekám na sezónu 2013.

    SOROYA ZA POUHÝCH 149 !!!!!!

    #49152
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Sime, vítej zpět. Pořádně si odpočiň a hurá do sezóny 2013. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    Došky

    #49157
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    To je velmi dobrá zpráva.Tak ať jsi Michale brzy v naprostém pořádku a hurá na ryby.:-D

    #49160
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Sime, pořád u Svaté Anny ?

    #49161
    Sim
    Správce
    (11246 odpovědí)

    007krivanek napsal:

    Sime, pořád u Svaté Anny ?

    ano, zrovna mě chytla křeč do zad, tak prolezu net a zkusím znovu usnout. Už mě to spaní na zádech sere, možná pospím v sedě v křesle, ještě, že mám zase jenolůžák, jinak bych se zbláznil.

    #49166
    Sim
    Správce
    (11246 odpovědí)

    Tak jsem dnes na konec ztrávil noc v křesle, protože svaly na zádech po týdením upoutání na lůžko už jsou na marast, dnes to musím nějak rozcvičit s fyzioterapeutkou. Ty záda mě bolí víc něž přeřízlý hrudník.

    #49171
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Hele Sime, jestli ta fyzioterapeutka vypadá jak ta sestřička na fotce ,,, tka opatrně :-)8-O

    #49172
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Ahoj Michale.

    To je úžasná správa pred Vianocami.

    Teraz už žiadne komplikácie, cvičiť a chystať budúcoročné Nórsko. (Nórská?:-P)

    Kedy ťa púšťajú?

    Rehabilituj, rýchlo sa daj do poriadku, pretože tresky stále rastú.

    Zdravíme ťa z Jeseníkov aj zo Slovenska.

    #49176
    Sten76
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Rád Tě vidím Míšo.

    #49190
    mikulcak
    Účastník
    (376 odpovědí)

    Taky tě tu Míšo zase vítám a už se těším jak spolu v Praze,pokud dojedeš,pokecáme a popijeme…Teď už jen aby vše probíhalo bez komplikací a pustili tě brzy domů,na Vánoce by to bylo bezva ne?…

    #49198
    Sim
    Správce
    (11246 odpovědí)

    Jo vypadá to, že to klapne. Taky se na vás těším, v Praze to bude velký, ale na 1O1 nejedu. 😀

    #49202
    treska50
    Člen
    (29 odpovědí)

    Tohle stojí za to si přečíst a porovnat to s našimi úlovky.Pak , že jsou ryby zdravé – z obchodu zejména :))

    http://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a-zivotni-styl/testy/35382-mrazene-ryby-jak-vybrat-ty-kvalitni

    #49203
    Sim
    Správce
    (11246 odpovědí)

    … teď jsem dojedl řízek, co mě Pavel přivez a je mě fajn. Už každý den ujdu 1200m bez zachýchání, takže u mě dobrý.

    #49204
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Je nepochybné, že Michal se již v letě bude opět potápět s obřími kapry, kterým dává svobodu – tedy vypouští je zpět do vody – viz dokument F end H. A o tom to je.

    #49205
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    No teda Míšo…

    vypadáš dost zbědovaně, ale věřím, že domácí péče tě postaví na nohy mnohem rychleji jako naše zdravotnictví, takže přeji rychlou adaptaci na domácí stravu a pevné zdraví abychom Tě mohli ještě dlouho otravovat 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,051. až 1,065. (celkem z 1,588)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...