Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 176 odpovědí. Do diskuze (64 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel lancelk1 a poslední změna proběhla před 2 dny, 5 hodinami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 177)
  • Autor
    sroubek282
    Účastník
    (6211 odpovědí)
    byl(a) online před 3 roky

zde si to pročti,když prohledáš dál diskuzi,tak ještě něco najdeš….

Obleky

Miroslav
    Účastník
    (52 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

Můžete se podělit o své zkušenosti s plovoucími obleky jednotlivých značek? Děkuji.

Pafka
    Účastník
    (3884 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Vloni jsme si u Michala pořídili “Sundridge SEAFOX Crossflow Pro, (dvoudílný) a byli jsme z nich nadšený – pohodlný, teplý, prostě super 🙂

MifakMMifakM
    Účastník
    (2602 odpovědí)
    byl(a) online před 2 dny

Souhlas s Pafkou.

Mám ho 3 sezony a spokojenost. Když se o něj trochu člověk stará (podle návodu) není s ním jedniný problém.

Osobně ho po každé vyjížďce ostříkám čistou vodou, ať se zbavím největšího nánosu soli.

Po skončení dovolené (ještě v Norsku) ho umyji zvenčí práškem určeným na materiály s prodyšnou vrstvou a nechám okapat na sluníčku. Po návratu domů vyperu v ruce ve stejném prášku, vymáchám pořádně ve 2 vodách a nechám vysušit venku na šňůře.

Zavakuuji a uskladním.

ZMZM
    Účastník
    (1131 odpovědí)

Já mám tento,má i ISO 1527-1. Nejlepší je asi zde prodávaný Ursuit….

Jan Kalanin
    Člen
    (194 odpovědí)

Já mám dvoudílný oblek ABU GARCIA, z prodejny Black Bass v Praze, a nečekal jsem že za 2 000.- Kč bude něco extra. Ale nevím, co víc bych mohl chtít: zatím mne dělá jen radost. I když jarní Soroy byla těžkou zkouškou: tam mne ovšem mrzli ruce. Teď už alespoň vím, že je lepší vzít na loď raději čtvery rukavice, než dvoje… má někdo nějaký zázračný tip na teplé, ale voděodolné, přitom poměrně tenké rukavice???

Jan Kalanin
    Člen
    (194 odpovědí)

Konečně obrázek obleku ABU GARCIA, aj se šťastně vyvláčenou metrovkou

ZMZM
    Účastník
    (1131 odpovědí)

Rukavice Simms

ZMZM
    Účastník
    (1131 odpovědí)

Myslel jsi tento ?

Jan Kalanin
    Člen
    (194 odpovědí)

To je přesně on, mého rybolovu šampion….. a ty rukavice vypadají dobře: co to je za značka? A není třeba výhodné brát pod neoprenové ještě chirurgické gumovky? Na chvíli to možná pomůže.

Jan Kalanin
    Člen
    (194 odpovědí)

Nejvíc mne vždy mrznou ruce: zejména pokud prší/sněží, fouká vítr a “práší se za kočárem”, to je pak člověk imrvére namáčený, ale díky obleku je mi to jedno: to je opravdu k nezaplacení. Až na ty ruce – neoprenové rukavice vždy zanedlouho promoknou.

ZMZM
    Účastník
    (1131 odpovědí)

Už jsme to tady psali – neoprénové jsou nanic,je v nich zima.Lepší jsou fleecové,hřejí i mokré. Neoprénové už s sebou neberu.Rukavice Simms má kolega,jsou dražší,ale výborné.Já používám fleecové.

zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)
    byl(a) online před 4 roky

to:Doki,řešil jsem stejný problém,špatné prokrvení rukou,mráz,sníh a bylo hotovo, nenavlékl a nenavázal jsem nic. Kup “monfiše” a nepoznáš zimu,můžou být mokrý a nemrzneš, jsou vyzkoušený,používám je i v myslivosti, doporučuji,

http://rybarske-potreby.monfish.com/nejteplejsi-rukavice-windstopper-rybarske-rukavice-simms-foldover-8,455.html

Jan Kalanin
    Člen
    (194 odpovědí)

Kolegové, děkuji za dokonalé rady, nyní má u mne revma utrum!

Miroslav
    Účastník
    (52 odpovědí)

Děkuji Vám všem za rady!!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 177)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Dyrsfjord » Září 2020

Soroya » Březen 2020

Maledivy » Únor 2020

Anketa

Těšíte se stále na rybolov v zahraničí?