Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Neschází vám Polaci?

  • Toto téma obsahuje celkem 391 odpovědí. Do diskuze (70 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 7 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 392)
  • Autor
    Příspěvky
  • #72831
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    noční Polak 2010

    #72832
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Jeden z mnohých

    #72833
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    #72834
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Polak na Streamer z moře…

    #72835
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Brácho z Polakem přímo z balkonu:-D

    #72836
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    #72837
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    úspěch letos slavil i Honzo

    #72838
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    #72839
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Ta moje fotka mi skočila dva krát tak omlouvam se

    #72841
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Štefanová první ryba v Norsku byl polak z mola

    #72844
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to jigin:hodně zajímavé počtení,máš to pěkně zmáknutý.Už se těším na tvoji přednášku na pražským srazu…

    #72897
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    To jigin1. pěkný počteníčko jak chytat z mola.Tam kde jsem byl tak takové molo jak máš na obrázku nebylo.Ale ze břehu jsem pár Polaků dostal.Jeden z mých nejsilnějších zážitků bylo ,když tři dny foukal silný vítr a skály na břehu omývaly obrovské vlny ,déšť a zima prostě psa bys nevyhnal .Tak jsme nevěděli nudou co dělat, jsme se z kamarádem rozhodli že to prubnem. S tím že půjdeme chytat na skály. Skvělej nápad říkali ostatní a klepali si na čelo.Když jsme dorazili na místo,tak jsme snad ani nečekali že něco chytíme.Pár nahození a přišli záběry.Největší problém byl dostat Polaka v těchto vlnách na břeh (skálu).Tak jsme je naváděli mezi skály do prohlubní a poté ten co netahal šel pro rybu.Takto jsme zdolali každý tři kusy.Když jsem šel pro rybu a vlna šla přes mně a já málem skončil ve vodě,tak jsme to odpískali.Když jsme se vrátili ,tak kamarádi trochu záviděli,ale za to jim to prý nestojí.Byla to paráda-extrémní rybačka.

    #72917
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    to je jedna zvýhod Greefsenvagnu, že sa dá chytat i za špatného počasí z mol…lokalita je zchovaná za kopcem mezi ostrůvkami a ikdyž to fičí tak je tady relativný klid..mola mají tak 50m a hloubka je kolem 20m na koncích….

    #72926
    Jarda
    Člen
    (32 odpovědí)

    omylem vloženo. děkuji za pochopení 😉

    #72934
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    jigin1 napsal:

    to je jedna zvýhod Greefsenvagnu, že sa dá chytat i za špatného počasí z mol…lokalita je zchovaná za kopcem mezi ostrůvkami a ikdyž to fičí tak je tady relativný klid..mola mají tak 50m a hloubka je kolem 20m na koncích….

    To je pravda, ale jedna pro mně nevýhoda ,větší koncentrace lidí.To je jen detail. Jestli pojedeš na sraz do Prahy,tak budu mít z kým pokecat.O Polacích se dá mluvit do nekonečna a z toho co tady píšeš je to i tvá srdeční záležitost.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 392)

Téma ‚Neschází vám Polaci?’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Neschází vám Polaci?

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...