Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,441. až 1,455. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #83858
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    #83859
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    #83860
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    #83861
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    #83862
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    #83863
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    #83884
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    dobrý výber polaky sa majú na čo tešit.ja sem objednal na výstavě ráčky od mladýho Maroše Vagaskiho z Košíc hodně šikovný kluk a jeho ráčky supr makají.když přídou tak je sem dám…

    #83891
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    jigin1 napsal:

    dobrý výber polaky sa majú na čo tešit.ja sem objednal na výstavě ráčky od mladýho Maroše Vagaskiho z Košíc hodně šikovný kluk a jeho ráčky supr makají.když přídou tak je sem dám…

    Tak tie by ma zaujímali.

    Všimol som si, že väčšina Nemcov (Korn, Eisele) – používajú na polakov fluorocarbon – cca posledné 2 m. A aj na dorše.

    #83991
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    kulik napsal:

    Harty, to myslíš vážně a nebo si ze mě střílíš? Takovou kačenu? Já jsem si zabalil splávek na 30 gramů a mám připravené navázané hačky samostatné na filet nebo chobotnici 12 cm s háčkem na filet. Má představa je, že to nechám nad chaluhama a budu čekat až to vyprovokuje polaka k záběru. Jen musím být tak pozorný, aby se do těch chaluh nedostal, což bude největší problém. Kačena 200g bude nahrazovat samozásek a bude zmenšovat zajetí do těch chaluh, to je důvod proč chceš používat takovou gramáž?

    Ten splávek je jeden z mnoha a takovou velikost použiji abych mohl chytat ve větší vzdálenosti od lodi.To znamená že šňůra mezi prutem a splávkem se nebude potápět a tím i motat.Samozřejmě že používám i mnohem menší splávek.Hodně záleží kde a co je na konci udice.

    #83993
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    DOSKY napsal:

    Harty napsal:

    a něco na halíky….

    Harty, chytil jsi někdy na tu placku něco? Ptám se vážně, protože já ne. A tak by mě zajímalo jak jsou na tom ostatní.

    Došky ještě jsem na to nechytal,ale prostě musím taky koupit něco nového.Možná ji ani nevyzkouším a pojedu svoje olovo:-)Ale loni Němci na to chytali a fungovalo jim to.Aby to dobře makalo tak k tomu mají spec. jig hlavu.

    #83997
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    fluocarbon je docela zásadní věc hlavně když svítí sluníčko a je bezvětří…zvýší počet záběrů.samozřejmě je potřeba i zmenšit nástrahy a polaky je budou v pohodě dobírat..je potřeba mít napaměti že má cca o 20proc.menší nosnost jak klasický vlasec,tak u zdolávaní trochu obozřetně..ja používam 0,22 a 0,24 Hanák fluocarbon mužu doporučit..

    #84054
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Harty, díky za odpověď. Omlouvám se Ti, ale v krásném fotu jsem Tě napadl, že mi dlužíš odpověď, ale ona už zde byla. Tak promiň a hezký den.:-?

    Když by jsi použil např. splávek 30g, tak na jakou vzdálenost. A tu kačenu 200g používáš na jakou vzdálenost?

    #84055
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pavle, také používám fluocarbon. Je pravda, že ne vždy. Mám na Tebe a nechci rozpoutat “válku”, dotaz. Ty speciélně chytáš polaky na vlasec nebo šňůru? Pokud na vlasec do určité hloubky, tak jaké?

    Na ty ráčky jsem zvědavý. Domnívám se,že na ně půjdou spíš doršové než polaci.

    #84056
    fera
    Člen
    (11 odpovědí)

    Dá se koupit fluocarbon Hanák v 0,24.Zatím jsem ho našel nejsilnější 0,22.

    #84061
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Novinka ICE fish v několika barvách 10 až 19 cm 1 barevné + 2 barevné již v prodeji.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,441. až 1,455. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...