Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,426. až 1,440. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #83603
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    na výstavách jsme hodně probírali jigově háky ale všichni jsme se zhodli vtom že největší problém je nedovření očka..i mně se stáva že stratím rybu bez zjevné příčiny a až pohled na konec vlasce ukáže sesměknutí z očka… tak při koupi je třeba na to myslet:-S

    #83605
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    i přez malou skulinku se nemá šňůra nebo vlasec problém vysmeknout…

    #83606
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    problém je vtom že na kvalitních háčkách očko nedovřete kleštěmi…pozor také na hroty ale ty se alespoň dají zabrousit…

    #83607
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    problém je vtom že na kvalitních háčkách očko nedovřete kleštěmi…pozor také na hroty ale ty se alespoň dají zabrousit…

    #83612
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Ahoj Pavle s těmi očky je problém.Když jsme spolu lovili,tak jsem přicházel o pěkné ryby i přesto že lovím na šňůru.To zklamání je nepříjemné.Po kontrole uzlu který byl v pořádku,používám karabinky od DOC a je po starostech.Samozřejmě to nemusí každému vyhovovat ale v mém případě mám po potížích.Hroty kontroluji a když je nutnost tak je dobrousím.Souhlasím s Pavlem že mohu přicházet o úlovky z důvodu že karabinka může být rušívým faktorem.Na druhé staně je z každého úlovku radost veliká a proto tam přeci jezdíme.:-)

    #83616
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    jigin1 napsal:

    i přez malou skulinku se nemá šňůra nebo vlasec problém vysmeknout…

    Možno sa mýlim – ale nejde do toho očka karabinka ktora je hrubšia ako vlasec/šnúra – nemala by sa teda vyšmyknúť. Na druhej strane, to nedovreté očko je asi náchylnejšie na roztvorenie ako uzavreté.

    #83621
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    jigin1 napsal:

    kluci zatím jsou Flashjigi jen na objednávku,ale bude je mít i SIM a Zerp…po výstavách musím dodělavat toho hodně, tak do dvou týdnů budou u kluků k dispozici v gramážích 15,20,28gramů do 20m hloubky uplně postačujíci…

    ¨

    Na For Fishing v Praze byli volně v prodeji. Sám jsem je tam kupoval. Mělo je víc prodejců na stánku. Cena pokud si pamatuji za kus 50,- Kč, když sis koupil sadu 10-ti (různé barvy), tak tě kus vyšel na 40,- Kč….

    #83694
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Splávek který používám na moři na plavanou…

    #83695
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    a něco na halíky….

    #83745
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Harty, to myslíš vážně a nebo si ze mě střílíš? Takovou kačenu? Já jsem si zabalil splávek na 30 gramů a mám připravené navázané hačky samostatné na filet nebo chobotnici 12 cm s háčkem na filet. Má představa je, že to nechám nad chaluhama a budu čekat až to vyprovokuje polaka k záběru. Jen musím být tak pozorný, aby se do těch chaluh nedostal, což bude největší problém. Kačena 200g bude nahrazovat samozásek a bude zmenšovat zajetí do těch chaluh, to je důvod proč chceš používat takovou gramáž?

    #83832
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Harty napsal:

    a něco na halíky….

    Harty, chytil jsi někdy na tu placku něco? Ptám se vážně, protože já ne. A tak by mě zajímalo jak jsou na tom ostatní. :-D:-D:-D:-D

    #83840
    Hlaváček Milan
    Účastník
    (271 odpovědí)

    Ahoj chlapci já sem trošku uvažoval a zdá se mně že ta placka je dost nepraktická nástraha vzhledem k jeho hubičce po zkušenostech:-D sme přešli na mnohem menší nástrahy ale to je pouze náš názor určite se najdou zkušenější 8-)8-)8-)

    #83855
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    Tento rok ideme vyskusat gumene “potvory”

    #83856
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    #83857
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,426. až 1,440. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...