Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,141. až 1,155. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #72500
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    #72501
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    toHarty. to je na more?:-| nebo…?

    #72518
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Souhlasím s Pafkou, záleží na tom kde a co chytáš. Já jezdím na Hitru a návazce mám od 0.25 do 1mm.

    #72519
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Respi: To má Harty na sumce.:-P

    #72522
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Respi napsal: toHarty. to je na more? nebo…?

    Ono je to v podstatě jedno.Věci na slanou vodu fungují i unás a naopak.

    #72525
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    absolutný souhlas z Hartym…taky ze stejnými flashjigmi lovím candáty ve Španělsku i u nás akorát přispůsubuji gramáže…

    #72528
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Jigin1: Harty zde psal, že to má odzkoušený a tak čekám na jeho příspěvek o chytání polaků na woblery a druhý o chytání polaků na splávek.:-?

    #72529
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Omlouvám se za dvojáka a prosím o vymazání jednoho. Děkuji, Kulik.

    #72531
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Hoši a co zkusit tohle ? S příchutí třeba halibut :-D:-D:-D nebo na polaka příchuť pikantní kreveta či banán :-D:-D:-D:-D

    #72532
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Kikibut: Já, oproti Tobě, Hartymu věřím a rád bych se přiučil a proto jej hecuji, aby zde své poznatky zveřejnil.:-x

    #72536
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    kulik napsal:

    To Kikibut: Já, oproti Tobě, Hartymu věřím a rád bych se přiučil a proto jej hecuji, aby zde své poznatky zveřejnil.

    Ale vždyť ano ! Přiučit ,bychom se měli všichni a vyslechnout různé poznatky a zkušenosti od každého . A já Hartymu také věřím , například jeho výroba pilkerů je opravdu úchvatná . Kloubouk dolů HARTY ,ale když se nad tím Kulíku zamyslíš , tak by tyto nástrahy mohli také fungovat :-|Nikdo z Nás to určitě nevyzkoušel a třeba ze břehu ta zkusit s nějakou rybí příchutí …. nemyslím si ,že by to nefungovalo . Přece jenom ryby z moře to neznají jako naši šupináči . Co si o tom myslíš ?

    #72538
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To kikibut: Tak promiň, vzal jsem to špatně. Nevím, možné je vše. Třeba někoho vyhecujeme a on to zkusí a podá informace. Měj se.:-P

    #72541
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    kluci letos sme zkoušeli aromatizovat flashjigi protože mezi chloupkami se dobře drží aroma.zapáchal sem celý týden ale z výsledkov sem byl docela zklamaný.pořád některý Polaci pronasledovali nástrahu a nedobrali to..tak sme po rozsáhlych diskusích aromatizováni zavrhli,jako nepodstatné…možno byli špatné aromy nevím.v americe mažou gumi nejakým gelom a lový stím platýzy je to na YOU TUBu…

    #72566
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    kulik napsal:

    To Jigin1: Harty zde psal, že to má odzkoušený a tak čekám na jeho příspěvek o chytání polaků na woblery a druhý o chytání polaků na splávek.

    No Kulík pořád hecuje a já a klávesnice ,to je jak stříbrnej pilkr v Norsku.:-D:-P:-)

    #72567
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    kikibut napsal:

    Hoši a co zkusit tohle ? S příchutí třeba halibut nebo na polaka příchuť pikantní kreveta či banán

    Kiki -já už věřím všemu po letošním Norsku.Proč ne,já v Chorvatsku chytal makrely na rohlík.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,141. až 1,155. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...