Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,111. až 1,125. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #70427
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #70464
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To Otta: Návazec ze “40” monofilu používáme delší cca 120cm, ale jinak šibenice používáme téměř vždy na mníky, a jsme maximálně spokojeni, alespoň ve středním Norsku jsme nenašli úspěšnější montáž.

    Namísto měkké makrely dáváme malého kellírka,ale čerstvého, kterému opatrně vyjmeme páteř, je pak ve vodě velice “vláčný” a v kombinaci se 3 jednoháky (hlava, hřbet a ocas) i lehce smrtící a vydrží i okusování menších kusů. Jen zátěž přiměřeně větší, 600-850 g podle driftu.

    #70488
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Dorsak dík,každá rada a skušenost se hodí.:-D:-D

    #70850
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Přemýšlel jsem jak využít zbytky. Vytvořil jsem DeeSA . Křížence Deep a Savage Gear. 😀

    #71043
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    PEN napsal:

    Přemýšlel jsem jak využít zbytky. Vytvořil jsem DeeSA . Křížence Deep a Savage Gear.

    WHAT A HELL ???? :-|:-|:-|

    #71107
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Toto RN neprodává, ale je to mazec nástraha…

    #72036
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Ještě k tomu ramínku.Včera jsem přijel z Norska a tak posílám nějakou fotku.Dva návazce s trojháčkem na kterých je navléknut jednoháček a kus fosforu v epoxidu-koupeno v lídlu jako svítící kamneny,tento kamen jsem provrtal.Na systém jsem chytl dvě obecné,118 a 104,a dva langy,109 a 106.Závaží 400gr na vlasci 0,40 asi 60 cm dlouhém.

    #72037
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #72038
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #72040
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    otta napsal:

    Tu makrelu tam máš moc hezky připravenou, to by bylo, aby nebylo. :-P:-P:-P:-P

    #72413
    karelfish
    Člen
    (66 odpovědí)

    jigin napsal: Už to máme jenom za 12 a konečně sem dokončil palební baterii jigů pro tento zájezd..Podle výsledkú testu z minulého měsíce sem preferoval gramáže 10-14g, tak tomu odpovídala i výroba…Polaky těšte se!!!!

    ——————————————-

    Měl jsem s sebou letos v srpnu na Lysoysundu jedno balení těchto peříček od ” Jigina ” a musím konstatovat, že se fakt osvědčily.Používal jsem ty lehčí,10,14 i víc gramů,na přívěsy nad pilkr a braly na ně větší keleři znatelně víc, než na jiné návnady a i makrely.Na klasickou přívlač jsem je taky zkusil,ale nic moc,ale to bylo asi místem,kde to na přívlač moc nebralo.Jinak na příští rok kupuji tyto peříčka znovu,doporučuji.

    Karel

    #72415
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Na přání jednoho nejmenovaného byla vyrobena smrtelně nebezpečná nástraha . Jestli to bude míti úspěch, to nevím, ale do této rubriky to patří.

    #72422
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    TO 007 v jakých to máš gramážích????

    #72425
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    to KARELFISH…. děkuji za správu ,sem rád že Flashjigi fungovali…na srazu RN v Praze 30.11 představím celý vývoj a testy, které sme dělali za uplynulé tři roky, také techniku lovu s nima a další finty ohledně lehké mořské přívlače…

    #72434
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    Myslim, ze tu je konkurence viz. http://nr70.se/hem/produkter.html (primarne urcene na stiky) 🙂

    [yt=rk5Ffh8tYqk=yt]rk5Ffh8tYqk[/yt]

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,111. až 1,125. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...