Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 871. až 885. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #61920
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    zerp napsal:

    A TOTO JSOU TY V.I.P. BARVY !!!!!! č. 1 v roce 2O12

    super budu se muset dneska pro ne zastavit paradne se na ne chytalo

    #62331
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Zdravíčko,

    potřebuji radu kde sehnat kroužky na nerez pilkry. Byl jsem u Kordy a větší průměry jsou bohužel příliš pevné a při navlíkání dochází k trvalé deformaci.

    #62332
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Holzby napsal: Zdravíčko,

    potřebuji radu kde sehnat kroužky na nerez pilkry. Byl jsem u Kordy a větší průměry jsou bohužel příliš pevné a při navlíkání dochází k trvalé deformaci.

    Loni jsem kupoval kroužky ve Vipě, ale ve značce to asi nebude – Korda má taky slušný věci. U těch větších průměrů se vyplatí použít klidně i dvoje kleště na roztažení kroužků najednou. Ale pakliže se to pokoušíš natáhnout “přes míru”, tak ti nepomůže ani to. Nechal jsem si udělat pár pilkerů z nerez trubky, ale právě díky špatnému otvoru a nemožnosti natáhnout kroužek bez deformace, jsem je nakonec ani nepoužil 🙁

    #62337
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Holzby napsal: Zdravíčko,

    potřebuji radu kde sehnat kroužky na nerez pilkry. Byl jsem u Kordy a větší průměry jsou bohužel příliš pevné a při navlíkání dochází k trvalé deformaci.

    Michal je tu má v E-SHOPU.;-)

    #62339
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Harty napsal: Pořiďte si UV lampu na bankovky.Já ji používám čtyři roky.Za prvé,když nasvítíte fluo.nástrahy ,tak docílíte extrémní svítivosti.A za druhé máte minimálně záběrů od žraloků.-naše zkušenost.To při chytání na velkých hloubkách se docela hodí.Za jedno to nemusíte pořád vytahovat a za druhé jsou žraloci chránění a tím je i chráníme.

    Ahoj Harty o jaké vlnové délce tu lampu máš?

    #62355
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Jindrich napsal:

    Ahoj Harty o jaké vlnové délce tu lampu máš?

    Tak to fakt nevím.To není můj obor.Je na ni napsáno Money Detector Model:MD-1818 Conrad Electronic.

    #62359
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Jaké máte zkušenosti s chytáním na různá světla či blikači atd? Dnes jsem si vyrobil jedno takové světlo.Dvě tužkové baterie jsem propojil a k tomu připojil diodu s vysokou svítivostí .To jsem vložil do smršťovací bužírky a teplem stáhl.Ještě to přijde do slabé pancéřové trubičky a zaliji pryskyřicí.To proto aby kužel světla osvítil jenom nástrahu pod ním.

    #62385
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Já chemická světýlka používám při lovu ve větších hloubkách než 100m kde je zóna šerého úsvitu.Buď je instaluji přímo na pilkry,nebo vkládám do nástrah jako třeba papriky,olihně apod. Upřednostňuji modré světlo.:-)

    #62386
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Nejsem odborník na tyto věci. (možná nejsem odborník na žádné věci) 😕

    Ale co bude dělat pryskyřice a celé zařízení při tlaku 20-25 atm? Vydrží to? Jinak je to zajímavá myšlenka.

    #62387
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Nejsem odborník na tyto věci. (možná nejsem odborník na žádné věci)

    Ale co bude dělat pryskyřice a celé zařízení při tlaku 20-25 atm? Vydrží to? Jinak je to zajímavá myšlenka.

    No tak to jsem taky zvědav.A proto to celé bude zalité v pryskyřici,aby tam nebyl žádný vzduch . Chytáme téměř na 400m.8-)

    #62396
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    to Harty, co taháte z těchto velkých hloubek, koupil jsem si velký multík od Pennu a mám tam až 1000 m, chci zkusit tak 500 m hluboko, co tam mám čekat?

    #62399
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Ze by ruskou ponorku? :-D:-D:-D:-D:-D

    #62400
    Pavel Neužil
    Účastník
    (65 odpovědí)

    Harty napsal:

    husky19 napsal:

    Nejsem odborník na tyto věci. (možná nejsem odborník na žádné věci)

    Ale co bude dělat pryskyřice a celé zařízení při tlaku 20-25 atm? Vydrží to? Jinak je to zajímavá myšlenka.No tak to jsem taky zvědav.A proto to celé bude zalité v pryskyřici,aby tam nebyl žádný vzduch . Chytáme téměř na 400m.

    Ahoj, Co se da na takove hloubce chytit?

    Pavel

    #62401
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    leiter napsal:

    to Harty, co taháte z těchto velkých hloubek, koupil jsem si velký multík od Pennu a mám tam až 1000 m, chci zkusit tak 500 m hluboko, co tam mám čekat?

    No určitě do toho jdi.Takoví pravidlo čím větší hloubka větší Mníci.Může se podařit nějakej Ďas atd.Jinak můj obdiv většina norků nebyla ani pod 200m. Akorát já to točím ručofučo:-D

    #62402
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Podle mě mníky, v lepšim případě nějaké pěkné okouníky, nic jiného. A při většim driftu vymotáno 600 metrů…:-D

    Harty my taky ručofučo, jsme ještě mladý, tak pohoda..:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 871. až 885. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...