Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 841. až 855. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #61645
    Hokynar
    Účastník
    (81 odpovědí)

    kim napsal:

    Mám obdobnou zkušenost s oranžovou barvou, zejména s kombinací – černý hřbet. Poslední roky tuto barvu upřednostňuji. Jinak Harty – pečlivost sama a vzít s sebou kus rybářské prodejny. Ty krabičky jsou pastvou pro oči. Dnes jsem zrovna třídil gumy a beru jich s sebou asi 250 a tak 50-60 hlaviček – jsme prostě potrefení. Kam se dle mého úsudku hrabu na Kulíka.

    No a pak zjistíš, že jsi toho potřeboval tak desetinu, ale připraveným štěstí přeje.:-D

    #61647
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to Hokynar: Kdyby desetinu:-D A zjišťuji, že toho tahám každý rok víc a víc. Ale letos už určitě nic nepřikupuju, všechno mám:-D

    Odpoledne jen tak mrknu do rybářství, co kdyby náhodou přece jen něco:-D

    #61648
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Asi tak, mám toho pořád víc. Dneska jsem si objednal tohle 😎 STANLEY SORTMASTER JUNIOR ( 37,5 x 6,7 x 29,2 cm pro přenášení lze spojit ) a tím už končím. Teda ještě novou pletenku na přívlač.

    #61649
    Hokynar
    Účastník
    (81 odpovědí)

    Asi to máme všichni společný a jak říká Došky, “taháte ssebou polovinu domácnosti”.

    Já už mám snad všechno připraveno, dnes si jdu k Jiřanovi pro nový naviják na vláčku, tak ho hned naplním a můžem vyrazit.:-)

    #61650
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Ten sortmaster vypadá kouzelně. Nákupní horečka začíná zprávami od kolegů, kteří něco nakoupili a že je to zaručená nástraha a pod. a mají to tam a tam. Ženský kupují šperky, šaty a my zase neodoláme v rybářských obchodech. Samozřejmě se s tím peru, ale ještě jsem nezvítězil. Ovšem taková prohra nebolí.

    #61651
    Hokynar
    Účastník
    (81 odpovědí)

    kim napsal:

    Ten sortmaster vypadá kouzelně. Nákupní horečka začíná zprávami od kolegů, kteří něco nakoupili a že je to zaručená nástraha a pod. a mají to tam a tam. Ženský kupují šperky, šaty a my zase neodoláme v rybářských obchodech. Samozřejmě se s tím peru, ale ještě jsem nezvítězil. Ovšem taková prohra nebolí.

    Pravidelně prohlašuji, že už nic nekupuji, ale pak vlezu do obchodu a to jeden neodolá když vyrábějí stále hezčí věci že8-O

    #61658
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    Také jsem si myslel,že mám dostatek místa……..chyba lávky…:-D

    #61663
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Tak takový box skutečně něco pojme – jen mu chybí nápis TIR. To jsem břídil.

    #61664
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    upir napsal:

    Také jsem si myslel,že mám dostatek místa……..chyba lávky…

    příští sezonu už bude dost malej:-D:-D:-D:-D:-D

    #61665
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    jo,jo,pojme,ale už je malý,těch věcí nějak neustále přibývá….:-P

    #61666
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    to bulik,co příští sezónu,malý už je na tu letošní…..:-P

    #61667
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    upir napsal:

    Také jsem si myslel,že mám dostatek místa……..chyba lávky…

    Videl jsem jak s tim jedna pani prijela na kutr. Chvilku jsem se smal, protoze vypadala, ze jede na letiste. Pak to ale otevrela a spadla mi brada. Vybaveni jak z katalogu a z vody tahala jednu rybu za druhou. 😀

    #61668
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    Také se v něm najde pár zajímavých věcí,ale na loď ho netahám,sbalené to má kolem 40 kg…8-)

    #61669
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Už se těším, až je naplním. Možná přikoupím ještě 1 nebo 2. Líbí se mi, že si může člověk vzít na loď třeba jen část a nemusí tahat vše najednou. 140kč za jeden SORTMASTER to je docela ok cena. Za ty 3 je to 420,- a myslím že při těch rozměrech se toho vejde docela dost :-))

    Narazil jsem na ně v Hornbachu, ale tam za to chtěj 199,-

    #61670
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    upir napsal:

    Také se v něm najde pár zajímavých věcí,ale na loď ho netahám,sbalené to má kolem 40 kg…

    to v tom máš i náhradní motor ne :-))))

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 841. až 855. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...