Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 796. až 810. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #61000
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    upir napsal:

    Vypada to krásně,ale nemůžu si pomoci,nejvíce záběrů jsem měl, za celém roky co jezdím do Norska, na klasické stříbro…

    s tím by se dalo docela souhlasit, ale když je to zase nádherné pokoukáníčko, a jak píše o kousek nade mnou Kim, takové kousky je škoda namáčet:-D:-D8-O, kdybych byl zručnej a šikovnej, tak si to dělám taky, leč bohužel mohu jen tichounce závidět

    #61002
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Hoop napsal:

    Harty, nevím jestli se na to někdo ptal, ale čím lepíš oči?

    Když jsem si oči vyráběl tak sekundovým lepidlem.Teď když si je objednávám tak jsou samolepicí .Samo sebou se musí přelakovat

    #61006
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    upir napsal:

    Vypada to krásně,ale nemůžu si pomoci,nejvíce záběrů jsem měl, za celém roky co jezdím do Norska, na klasické stříbro…

    Upíre ty my dáváš.:-(budu ti muset poslat nějakej vzorek aby jsi změnil názor:-D

    #61102
    karelfish
    Člen
    (66 odpovědí)

    MifakM napsal: Mají v nabídce ještě jednu o něco dražší:

    Outdorová meteostanice – Atech

    Video – ke stažení

    ——————————-U té meteostanice ATECH (jinak výborná) jsem nikde nenašel, že by byla voděodolná. Nevíte někdo, jak to je ? Jinak bych si ji koupil taky, ale jestli není vodotěsná …..

    Karel M.

    #61105
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    upir napsal:

    Vypada to krásně,ale nemůžu si pomoci,nejvíce záběrů jsem měl, za celém roky co jezdím do Norska, na klasické stříbro…

    Upíre to by mě zajímalo kolik záběrů jsi měl na “stříbro” od polaka. Rád se přiučím. Kelery 45 cm na stříbro celkem berou, ale Harty ty pilkry dělá pro jinou rybu.

    #61110
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Stříbro nebo umělecké skvosty od Hartyho? Stříbro jsem zkoušel a do dnes používám. S Hartym se domluvíme má test. Ale jak se znám tak u mě vyhraje guma. Předpokládám že u zbytku osádky zase železo. SMEKÁM.

    #61113
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Harty, klobouk dolů .

    21 stránek dozadu to je mazec.

    A co změna ?

    20 a 24 cm gumy ?

    #61114
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    #61115
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Gumy parádníTo 007krivanek,taky jsem si něco pořídil.Ale já jsem na železo.Mimochodem ta forma je od tebe.

    #61116
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    2 007krivanek :To je tvoje?

    #61117
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Upíre to by mě zajímalo kolik záběrů jsi měl na “stříbro” od polaka. Rád se přiučím. Kelery 45 cm na stříbro celkem berou, ale Harty ty pilkry dělá pro jinou rybu. [/citace]To je pravda a co se týče Kelerů,tak je to super ryba na prutu,ale maso nic moc.

    #61118
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Harty napsal: Gumy parádníTo 007krivanek,taky jsem si něco pořídil.Ale já jsem na železo.Mimochodem ta forma je od tebe.

    Děkuji za připomenutí. Evidenci si vedu . Jsem rád, že funguje. A stále a neustále. Ať se daří v dalších výkonech. Forma je jedna z článku ,který vede k dokonalému výsledku. Je tam jen potřeba ještě zručnost k dokonalemu výsledku.

    #61119
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Jo a já zapomněl dnes 21.😀

    #61120
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Tak tohle fakt neposoudim. Ryby nejím. Nicméně Harty nevím jak vypadá záběr od metrové polaka na tvuj pilkr ale na ZOOMa s 50g prutem a pletenkou Berkley Whiplash 0.08mm je to celkem nářez. Ale těším se na test tvojich skvostu na podzim na Senje.

    #61121
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    PEN napsal:

    Tak tohle fakt neposoudim. Ryby nejím. Nicméně Harty nevím jak vypadá záběr od metrové polaka na tvuj pilkr ale na ZOOMa s 50g prutem a pletenkou Berkley Whiplash 0.08mm je to celkem nářez. Ale těším se na test tvojich skvostu na podzim na Senje.

    Přesně tak. Se záběrem to bude asi podobný,šňůru mám tu samou akorát o 0.02mm silnější.Není nad to když práší voda z navijáku.:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 796. až 810. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...