Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 766. až 780. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #60456
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    MifakM napsal:

    husky19 napsal:

    Tak to je ono!! Telefon je dobrá volba. Hodně dobrá volba, ale s delším výhledem. Mám současný telefon ještě v poho. Ale toto se mi moc líbí!!

    Díky za typ

    Jen je tam jedna drobnost co jsem zjistil. Nelze vypnout, takže funguje až do vybití baterií (nebo musíš baterie vytáhnout), ale to tě asi až tak moc trápit nebude

    To nebude problém. Už jsem ji objednal u Conrada kde mám registraci za 589,– Kč. Fakt dobrý typ!!

    #60457
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Mají v nabídce ještě jednu o něco dražší:

    Outdorová meteostanice – Atech

    Video – ke stažení

    #60459
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    chlapi a co takto mat tento pristroj v hlave ,svet technologii nam dava mnoho .ALE prepocita iba dane udaje…JE TO IBA PROGRAM… .treba vziat do UVAHY aj okolie – ZAVETRIE ,hlbku,vzdialenost od otvoreneho mora ,polohu mesiaca, priliv -odliv členitost dna a HLAVNE SKUSENOSTI a mnoho inych FAKTOROV oTOM JE RYBOLOV a tie FINTY nie su v PRISTROJOCH

    #60461
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Rybarik

    barometr (a o ten v podstatě huskymu šlo) je přístroj známý několik stovek let. Využívali ho již staří námořníci. :-D:-D

    #60464
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Je to tak jak píše Mifak. Barometr se mi hodí jako jeden z faktorů bezpečnosti. Nikoliv však jediný!! Rozum musí mít stále prioritu!!

    :-D:-D:-D:-D

    #60468
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    dnes 28.😎

    #60478
    karelfish
    Člen
    (66 odpovědí)

    Jindrich napsal: Koukal jsem na přístroje od SUUNTA.Vcelku je to dost univerzální.Pro potápěče a horolezce atd.Přímo pro námořní plavbu jsem zatim nic nenašel.Něco přeci musí být ne?

    ————————————-

    A co třeba tyhle SUUNTO za 6,3 tis. Kč –http://www.timestore.cz/Panske-hodinky/Suunto-11147/Suunto-Core-Military-Edition.

    Zdraví Karel M.

    #60485
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Barometr jsem díky Mifakovi objednal a děkuji mu za typy. :-D:-D

    Včera jsem se dozvěděl, že k “sousedům” přivezou novou CNC mašinu na které by bylo možné si vyrobit nějakou tu formu na pilkry. Zatím ale nemají 3D skener abych nějaký pěkný naskenoval. Vzhledem k tomu, že programy typu CAD, nebo SolidWorks jsou licencované, nemám možnost formu namalovat. Nemáte někdo namalovanou nějakou formu, kterou byste mohli poskytnout? Nezáleží mi na velikosti ani tvaru. Nechci nikomu brát kšeft, neboť s příchodem Roybaitů a Cutbaitů zůstavají moje pilkry částečně v zapomnění a koupit si formu za pár korun u 007křivánka není fakt problém. Jde mi jen o zajímavost a podívat se, jak taková mašina pracuje. ;-);-);-)

    #60487
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    karelfish napsal: Jindrich napsal: Koukal jsem na přístroje od SUUNTA.Vcelku je to dost univerzální.Pro potápěče a horolezce atd.Přímo pro námořní plavbu jsem zatim nic nenašel.Něco přeci musí být ne?

    ————————————-

    A co třeba tyhle SUUNTO za 6,3 tis. Kč –http://www.timestore.cz/Panske-hodinky/Suunto-11147/Suunto-Core-Military-Edition.

    Zdraví Karel M.

    O militare vim ale to pořád není ono.

    #60488
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Harty napsal:

    dnes 28.

    14.

    Harty ty děláš i tyhle hlavy?

    #60490
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    zdeneko napsal:

    Harty napsal:

    dnes 28.

    14.

    Harty ty děláš i tyhle hlavy?

    Harty dělá všechno 🙂 a co dělá, dělá nádherný 😯

    #60495
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Taky jsem pokukoval po hodinkách Suunto, ale peníze mne zatlačily do barometru, o kterém píše MifakM. Mám ho už dva měsíce na stole a jsem s ním spokojen. Reaguje dost přesně na změnu tlaku (porovnávám to s webovkama hradecké meteostanice)takže aktuální tlak vidím v číslech, změny tlaku a jeho vývoj vidím v časech před 1,2,3,6 a 12 hodinami a dole je ještě šipečka, která ukazuje vývoj tlaku (stoupá, klesá je stálý).

    Jediná nevýhoda, změna tlaku nemá akustickou výstrahu. Nezbývá, než to mít na krku a sem tam čumnout nebo to sprostě přilepit na plexisklo lodi, aby ho měl člověk na očích.

    #60500
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    To Step:

    Myslíš tu Oregon Scientific EB313HG?

    #60514
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To husky19 : myslím ATECH

    nahoře to velké číslo je aktuální tlak pod ním ty válečky ukazují zleva tlak před 12 hodinami, 6.hodinami 3,2 a 1. hodinou, takže vidíš jakse v průběhu 12 hodin tlak vyvíjel. Dole vlevo je rozmazaná šipečka ukazující současný pohyb tlaku a vedle ní je symbol pro slunečno, oblačno, déšť atd. Pak je tam řada dalších funkcí, teploměr apod. Když si otevřeš odkaz na webovkách, dozvíš se vše potřebné

    #60538
    Pavel Neužil
    Účastník
    (65 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Barometr jsem díky Mifakovi objednal a děkuji mu za typy.

    Včera jsem se dozvěděl, že k “sousedům” přivezou novou CNC mašinu na které by bylo možné si vyrobit nějakou tu formu na pilkry. Zatím ale nemají 3D skener abych nějaký pěkný naskenoval. Vzhledem k tomu, že programy typu CAD, nebo SolidWorks jsou licencované, nemám možnost formu namalovat. Nemáte někdo namalovanou nějakou formu, kterou byste mohli poskytnout? Nezáleží mi na velikosti ani tvaru. Nechci nikomu brát kšeft, neboť s příchodem Roybaitů a Cutbaitů zůstavají moje pilkry částečně v zapomnění a koupit si formu za pár korun u 007křivánka není fakt problém. Jde mi jen o zajímavost a podívat se, jak taková mašina pracuje.

    SolidWorks mam a delam s nim dnes a denne 🙂

    Pokud by jsi mi poslal nejaky nacrtek (rukou na papir a oskenovat), co presne chces v Solid Works nakreslit, mohl bych to zkusit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 766. až 780. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...