Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,516. až 1,530. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #85100
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    otta napsal:

    Vloni jsem měl největší ryby na hrazdu,udělal jsem klasickou jakou prodávaj,letos skusim něco podobného.Na obrázku je to ta spodní,mám připravený háček který makrelou protáhnu od ocasu k hlavě,pomocí tohoto háčku protáhnu makrelou část hrazdy se špuntem,ten strčim makrele do huby.Do obouch malejch oček přivážu háčky a píchnu je do makrely,myslim že neni nutné aby se rameno hrazdy otáčelo samostatně,hrazda se natočí podle driftu celá.Náklady nula-akorát ten šampus-takže skusit to můžu.

    Zdar Otta, včera som len tak narýchlo spravil hrazdičku, pozri sa na to odborným okom a okomentuj mi to. Zdar.

    #85116
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Fredino416: Mám obavy, že se může rameno s návazcem při zdolávání větší ryby ohnout. Zdá se mi ten “drát” slabý.:-?

    #85121
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Tak tu velkou rybu odepnu, narovnám ramíka a jede se dál. Hlavní je, že se ryba vytáhne.

    #85151
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    Celé je to z jedného kusa, čiže keď zaberie niečo väčšie, tak to môže max. narovnať, ale nepočítam s tým pretože je to pobodované striebrom.

    Narovnáme a frčíme ďalej.

    #85181
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Přesně jak píšete ty a Kim,hrazda se určitě ohně,to bys musel dělat třeba ze šestky což je blbost.Mě se taky vždy hrazda lehce zdeformuje,prostě se porovná a jede se pro dalšího macka.Fredino,asi nemám oko odborníka ale mě se zdá ta hrazda dobrá,rozměrově určitě.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #85230
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    otta napsal:

    Přesně jak píšete ty a Kim,hrazda se určitě ohně,to bys musel dělat třeba ze šestky což je blbost.Mě se taky vždy hrazda lehce zdeformuje,prostě se porovná a jede se pro dalšího macka.Fredino,asi nemám oko odborníka ale mě se zdá ta hrazda dobrá,rozměrově určitě.

    Vďaka za hodnotenie.

    #85235
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Používám podobnou hrazdu již 4 roky. Od nerezového drátu 2 mm jsem přešel na 4 mm a udělal mu ještě vzpěru bočního ramene. Je tu také někde vyfocená. Jen si nevzpomenu v jakém tématu, ale bylo to loni na podzim. Musím říci, že pokud je rozumný drift, tak to nemá chybu. 8-)8-)

    Pokud je větší drift, chytám bez hrazdy s co nejrovnějším pilkrem. Hrazda s nástrahou má velký odpor.

    #85565
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Osvědčená nástraha na halíka ve střednim norsku. Samozřejmě v původním stavu s ocasem, úspěšná loni i letos.

    #85566
    Mgr.Radek Baloun
    Účastník
    (98 odpovědí)

    Je to ryba od ICE fish – nebo se pletu ?

    Do toho ocasu-to muselo bolet :-P:-P

    #85573
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Vyrábí to JSA Fish, Sim ji má v eshopu. Ten ocas urvaly brosmy :-E:-S

    #85580
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Já teda nevim, tyhle ryby máme v partě taky, ale dostat to do 20m je úkol na půl hodiny. Vypadají super, super se pohybují, ale nepotápí se.:-E

    #85595
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    PEN napsal:

    Já teda nevim, tyhle ryby máme v partě taky, ale dostat to do 20m je úkol na půl hodiny. Vypadají super, super se pohybují, ale nepotápí se.

    To je pravda, že se potápí pomaleji, ale nemyslim, že je to na škodu. Živá ryba taky neletí vztřemhlav ke dnu.

    #85950
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    čau ,zavažie35g,55g ,skusim to v plytčinach, navnady sa daju zostrihavat do požadovaneho tvaru,

    #85964
    Mgr.Radek Baloun
    Účastník
    (98 odpovědí)

    A jak to navážeš , jako na dropshot – závaží dolů a steamer na kmenový vlasec (nebo na návazec) ?

    #85965
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Streamre uplně v pohodě můžeš vy zkoušet i sbiro zátěže do 15 m to v pohodě zvládnou.propad je trochu pomalejší ale neni to na škodu:-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,516. až 1,530. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...