Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,486. až 1,500. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #84336
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Igorko, mě říkají, že se chovám v rybářském obchodě jako ženský ve zlatnictví a jak vidím, tak s Tebou bych si rozuměl.:-D

    V tom co jsi nám nyní ukázal jsou opravdu některé kousky, které Ti skoro závidím a myslím si, že se o ně ryby budou prát.:-P

    #84339
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    kulik napsal:

    Igorko, mě říkají, že se chovám v rybářském obchodě jako ženský ve zlatnictví a jak vidím, tak s Tebou bych si rozuměl.

    V tom co jsi nám nyní ukázal jsou opravdu některé kousky, které Ti skoro závidím a myslím si, že se o ně ryby budou prát.

    No, snáď budeš mať pravdu.

    Ak sa Ti niečo “vidí” – pošli označený obrázok, napíšem Ti čo to je, kde sa to dá kúpiť a pod. V každom prípade keď sa vrátim z Roanu a neskôr z Lokty, podám správu čo išlo a na akú farbu. Snáď sa mi podarí väčšinu vyskúšať. Všetko asi nie, to by som musel byť v Nórsku od 1.1-31.12 😀

    #84343
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak to znám a až doma si říkám, co jsem všechno nezkusil,….:-D

    Na prvním obrázku se mi líbí: 3-tí, 5-tá a 6-tá guma, na druhém: všechny, na třetím: ty v horní půlce a v dolní ta šedozelená, na čtvrtém: v horní části ty černo stříbrné a v dolní ty štíhlé modrostříbnožluté.

    #84350
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    Na prvom obrazku (ak myslis ten) su na vrchu dva Savage Gear Sand eel. Pod nimi sú všetko HOGY lures. Modro strieborné používam Bass Assasin vo veľkosti 6″. Tie menšie modré s oranžovými chvostami sú Daiwa Duck Fin. Šedo zelená (šedá a zelený alebo oranžový chvost) sú tiež od Bass Assasin. Zvyšok neviem ktorý obrázok máš na mysli.

    Bass Assasin preto, lebo je to mäkší materiál ako napr. používa Relax Kopyto – lepšie pláva, má lepší pohyb. Napodobniť sa ho snažia napr. Jenzi Lures – ale materálovo sa BA nevyrovnajú. Z “príšer” som bral najmä od japonských Ecogear, Megabass a Reins – kvalitou materiálu sú s “európskymi” neporovnateľne lepšie. Ecogear a Reins dokonca dipuje gumy zvnútra – nie ako Berkley že plávajú v náleve.

    Potom je tu ešte “Amerika” – ako napr. Missile Baits – ich Shockwave alebo D Bomb je iná liga – zvlášť Shockwave – pozri si tvar. Žiaľ na Nórsko dosť malé, veľkosť je len do 4,25″ (10.8cm).

    #84351
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    #84352
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    Missible Bait

    #84353
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Igorko, výběr jsi udělal perfektní a myslím si a i Ti to přeji, že s nimi budeš mít úspěch!;-)

    #84360
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)
    #84363
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    Keď sa tak nad sebou zamýšľam – tuším som zrelý na diagnózu… a agnina pectoris to nebude 8-O:-D

    #84392
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Neboj, nejsi v tom sám!:-D:-D:-D

    #84399
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pánové, mám dotaz, chytal někdo v Norsku na klouzavý splávek?:-|

    #84406
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Vloni jsem měl největší ryby na hrazdu,udělal jsem klasickou jakou prodávaj,letos skusim něco podobného.Na obrázku je to ta spodní,mám připravený háček který makrelou protáhnu od ocasu k hlavě,pomocí tohoto háčku protáhnu makrelou část hrazdy se špuntem,ten strčim makrele do huby.Do obouch malejch oček přivážu háčky a píchnu je do makrely,myslim že neni nutné aby se rameno hrazdy otáčelo samostatně,hrazda se natočí podle driftu celá.Náklady nula-akorát ten šampus-takže skusit to můžu.:-D:-D:-D:-D

    #84706
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    tak dnes sem se trápil se šedesátkami na kelery.docela se to povedlo tak snad budou chytat:-D

    #84707
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Vypadaj moc pěkně,věřim že pujdou.:-D:-D:-D:-D

    #84708
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    tak dnes sem se trápil se šedesátkami na kelery.docela se to povedlo tak snad budou chytat:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,486. až 1,500. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...