Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nadlimitní množstí ryb

  • Toto téma obsahuje celkem 167 odpovědí. Do diskuze (59 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel JAKABO a poslední změna proběhla před 11 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 168)
  • Autor
    Příspěvky
  • #60948
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    To Holzby: já vím, ty mě nenapráskáš( taky není za co), jinak si sednem do báně společně, ale asi Vám neudělám hovězí na víně, protože bychom byli přes limit:-P:-P:-P

    #60962
    Hlaváček Milan
    Účastník
    (271 odpovědí)

    To Holzby Petruv zdar ;-);-);-);-);-):-)

    #60963
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    leiter – znáš tu příhodu o francouzském malíři Henri Rosseauovi(Celník)? Ten když chtěl obejít zákon,předpis,šel to předem nahlásit na policii,že to udělá.Takže vyhlásit,že mám velkou bednu z Makra (6Ol)je rovnou vyhlásit,že vozím výrazně nadlimit.Taktéž do další bedny z Makra(40l) se vejde více.Ideální je na sebe neupozorňovat,nevytahovat tyto témata na veřejnost,zkrátka to co napsal Došky.

    Další,trochu odlišná věc je,když šikovný rybář,fotograf,pózovač napíše,že první den chytili 500kg ryb a zásobuje pak celý pobyt diskuzi výhřady dalších zabitých ryb.Pak se může stát,že nebudeme vozit ani těch 15kg.U něj by stačilo se aspoň zbytečně nechlubit.

    #60969
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    že já blbec to téma otvíral.Máte pravdu!

    #60970
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Jinak dobrý !!!:-P:-P:-P

    #61005
    Zbyněk
    Člen
    (17 odpovědí)

    Osobně radši na ryby na sever trochu slevím z nároků a vezu si jen limit a zbytek spoustu piv nealko. Rozumná bedna ryb zpátky na osobu snad taky stačí, nebo pak doma není co jinak jíst ?

    Pro ty, co to tady rozmazávají a navíc jim je jedno, že zákon je jednou daný bych chtěl poradit, ať ještě předem do diskuze než pojedou písnou rovnou SPZ. Mně teda už svitlo, že návštěvníci tohohle webu jsou nějakou divnou náhodou kupodivu i norové. Kdo z nich se o to zajímá je snad jasný. Takže závěrem:….. nepodřezávejme si prosím větev sami pod sebou. Nebo je tu někdo, kdo se těší až to norové ještě víc zkrouhnou ?… Kam budem pak jezdit ?

    #61007
    VoMa
    Účastník
    (103 odpovědí)

    :-D:-D:-D Žádný celník jestli je norský, německý nebo činský vý přesně co má a nemá kontrolovat. Znají všechny fígle co lidi jezdí přes hranice, když je to v normě tak si tě ani nevšimnou. Byl jsem u toho když v Oslu vybral nor němce vypálil jim pokutu 2500 eček němec se ptal jak mohl vědět že mají tolik ryb,norek mu řekl koukni na to vaše auto jak ty zástěrky šouraj po zemi a v autě nikdo nesedí………Co bylo na víc zabavil potom nabídl k odkoupení…:-D:-D:-D

    #61008
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Já bych spíše řekl, že než norští celníci z Norska sem chodí češi a slováci, kteří tam buď bydlí, nebo jsou tam právě na rybářské dovolené :-D:-D:-D

    PS: ovšem mohu se plést 😀

    #61027
    otapa
    Účastník
    (308 odpovědí)

    MifakM napsal: Já bych spíše řekl, že než norští celníci z Norska sem chodí češi a slováci, kteří tam buď bydlí, nebo jsou tam právě na rybářské dovolené

    PS: ovšem mohu se plést

    konečně nějaký rozumný slovo k tomuto tématu !!!

    čoveče,ty budeš asi fakt rozumnej chlap !!!

    Ota P.

    #61030
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Michal se asi už radši nevyjadřuje ale několikrát tady říkal že Norové (myšleno celníky)sledují tyto stránky. takže ať se každý chová jak uzná za vhodné. takové jaké máte zkušenosti je stejně k ničemu!když narazíš na aktivního celníka tak nic stejně nenaděláš, pokud máš něco na víc ať moc nebo málo.:-D

    #61288
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    MifakM napsal:

    Já bych spíše řekl, že než norští celníci z Norska sem chodí češi a slováci, kteří tam buď bydlí, nebo jsou tam právě na rybářské dovolené

    PS: ovšem mohu se plést

    Já bych si dovolil předpokládat že jsi to docela trefil. Ono takové sledování pro ně není úplně prdel, pokud to chtějí dělat efektivně potřebují ve svých řadách někoho zdatného v češtině. Bez takového zaměstnance bych jejich možnosti odhadoval někde na úrovni mezi neefektivní a nemožné, protože google translator mezi češtinou a norštinou je rozhodně nezpasí, o něco lepší je to přes angličtinu, ale stejně jistota správného pochopení není.

    #61289
    tuareg1
    Účastník
    (235 odpovědí)

    northwolf napsal:

    MifakM napsal:

    Já bych spíše řekl, že než norští celníci z Norska sem chodí češi a slováci, kteří tam buď bydlí, nebo jsou tam právě na rybářské dovolené

    PS: ovšem mohu se plést

    Já bych si dovolil předpokládat že jsi to docela trefil. Ono takové sledování pro ně není úplně prdel, pokud to chtějí dělat efektivně potřebují ve svých řadách někoho zdatného v češtině. Bez takového zaměstnance bych jejich možnosti odhadoval někde na úrovni mezi neefektivní a nemožné, protože google translator mezi češtinou a norštinou je rozhodně nezpasí, o něco lepší je to přes angličtinu, ale stejně jistota správného pochopení není.

    No a ještě k tomu přičti že “takových” webů jsou ve světě stovky.

    Tak bych tomu nepřikládal až tak velký význam:-D

    #61290
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    To ovšem ale neznamená, že bychom takové věci měli ventilovat veřejně. 😀

    Kdo si chce o tom pokecat ať to raději řeší přes SZ. Pravidla jsou jasně daná zákonem a ten je lepší dodržovat, pak nic nehrozí. Ani sankce a ani stres (toho si užijem dost v práci ne?) 😛

    #61295
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Přimlouval bych se, aby se toto vlákno celé odstranilo:-E

    #61317
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Smazat a dost.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 168)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nadlimitní množstí ryb

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...