Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nadlimitní množstí ryb

  • Toto téma obsahuje celkem 167 odpovědí. Do diskuze (59 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel JAKABO a poslední změna proběhla před 11 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 168)
  • Autor
    Příspěvky
  • #61861
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Tak mám takový pocit že už tu zase máme síťaře. soudím podle názorů a vyjadřování na “úrovni”.:-E:-S:-E:-S

    #61865
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    alfa napsal:

    Ještě jedna dobrá poučka …

    Taky ti dám jednu poučku : Aby jsi byl vítán i pro příště, dodržuj a respektuj v dané zemi jejich zákony.

    #61867
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    alfa: Ocividne jsi nepochopil lidi na tomto webu. Presne takovehle ja odsuzuji a je mi z nich zle. Kdyz chces 200kg ryb, dojdi si do Makra.

    #61870
    Hokynar
    Účastník
    (81 odpovědí)

    alfa napsal:

    Ještě jedna dobrá poučka ,dohodnout se s nějakou cestovkou a obětovat jednu bednu majiteli a naskládat do autobusu nebo vleku klidně 10 beden . To nikdo neřeší . Samo sebou moralisti budou mít zase potíž ale je to řešení . Vždycky kontrolujou Norové a Finové nesrovnatelně víc osobáky než autobusy . Pokud mám dovést 200 kg kelerů a dorshů , tak je super nebejt lakomej a dát jednu dvě bedny řidiči autobusu co jede do ČR a vše je v pohodě . (PS Janka zase prosím nekomentuj , je to problém těch co chtějí přivést domu ryby a nejsou uplný pitomci a ekologové)

    Už jsem to tady před časem psal,tak dlouho tam bude pár chytráků, kteří nepochopili, že většina z nás tam jezdí kvůli zážitkům a ne kvůli bagrování podměrečných kelerů, až zavíněním těch co “nejsou lakomí” to Norové zatrhnou všem a budem sedět doma a vzpomínat na to jak jsme jezdili na moře. Asi je těžké pochopit, že oni jsou doma a když rozhodnou o zákazu rybolovu ze strany turistů,tak budeme v háji. Jen tak dál a držím vám palce, pokud vám to stojí za to ochcávat celníky. Zase se bude říkat, jací jsou češi debilové BRAVO:-S:-E

    #61872
    alfa
    Člen
    (5 odpovědí)

    byl to jen léty osvědčený recept jak si přivést ryby ,, kdo nechce nemusí se tím řídit :-):-P

    #61875
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Pane Bože, kam jsme se to zase dostali??? :-|:-|:-(

    #61876
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Na to se nedá chlapi už ani odepisovat:-(

    #61877
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Já bych to vymazal.8-)

    #61880
    ajca
    Účastník
    (72 odpovědí)

    Máš pravdu vymazat okamžitě,to co se zde píše jde za hranice normálnosti.Toto si toto forum nezaslouží.https://www.rybolovnorsko.cz/i/smajly/11.png

    #61885
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    Pánové,Alfa je blb a není třeba na něj reagovat..Admin ať ho zruší a bude chvíli klid,než si najde jiný nick a bude prudit opět.Bohužel i takoví jsou mezi námi,v životě se jim nevede,tak se snaží na sebe upozornit alespoň na fórech,anonimita jim k tomu dává dostatek možností.Nereagovat a sám sejde na úbytě….. :-S

    #61892
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    proc porad chcete vsechno mazat? jen to tu nechte, at si kazdy sam vybere a udela obrazek a vlastni nazor.

    Alfa – moje stale heslo je – kazdy je sveho stesti strujcem! Ja jen informuju, vy si s temi informacemi delejte co chcete. Neprikazuju, snazim se byt nezavisla – pokud me primo nekdo neoslovi… Kazdy zodpovida sam za sebe. Jen je blbost kvuli neznalosti mit problemy. Kdo si ovsem o ne sam rika …

    Je ale pravda, jako jsem uz psala a ostatni taky pisou, ze kvuli par nesoudnym to odnaseji i ostatni. Ale to vzdy tak bylo a asi to hned tak nezmenime. Ale snazime se, co? 🙂

    #61897
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Teda Janko víš že přeci nemáš reagovat.:-P

    #61898
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    hmmm kurna .. a ja si nedam pokoj a nedam :-D:-D:-D

    #61905
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    janka napsal: hmmm kurna .. a ja si nedam pokoj a nedam

    Chtělo by to nějakou skleničku. Zdravím na Sever.

    #61913
    Hlaváček Milan
    Účastník
    (271 odpovědí)

    alfa nestid se a dej sem svoji fotku

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 168)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nadlimitní množstí ryb

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(19)

Nahrávání ... Nahrávání ...