Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nadlimitní množstí ryb

  • Toto téma obsahuje celkem 167 odpovědí. Do diskuze (59 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel JAKABO a poslední změna proběhla před 11 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 168)
  • Autor
    Příspěvky
  • #61325
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    také se přimlouvám za smazání, ať si každý vozí na co má nervy a žaludek, zákon znají všichni, tak proč to tu řešit.

    #61494
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    Nevim, proc by se melo toto tema mazat.

    na zacatku jsou uzitecne odkazy a informace.

    #61543
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Ano Janko, na začátku bylo téma správné:-(:-D

    #61544
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Jiran napsal:

    Ano Janko, na začátku bylo téma správné

    Jenomže potom se to zvrtlo. :-|:-|

    #61549
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Jiran napsal:

    Ano Janko, na začátku bylo téma správné

    Jenomže potom se to zvrtlo.

    Bohužel:-(

    #61564
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Paní Janka řekla nemazat,tak je zbytečné o tom polemizovat.Co zbytečné,nevhodné!!!:-|

    #61605
    Luboš
    Člen
    (45 odpovědí)

    Hodně již bylo řečeno, ale jedna věc nepadla. Já si myslím, že kontrolu na hranicích je schopen zařídit také majitel ubytování. Norové nechápou takové jednání a pokud na hranice pošle vaši RZ, tak je kontrola jistá….

    #61615
    Miroslav Jakeš
    Účastník
    (42 odpovědí)

    Při naší návštěvě v Dyrsfjordu nás skontrolovala rybářská stráž /snad/,včetně obsahu mrazáků,ofotili PZ všech přitomných aut. Při odjezdu přes Kilpisjarvi nás ani ne po 2km předjela škodovka,vystoupili 2 celnáci,nechali nás vyložit pár tašek,zeptali se kolik vezeme ryb.Naše odpověď byla 3 bedny,šáhli do jedné kde jsme ryby neměli,zeptali se na alkohol a nato nás nechali odjet.

    #61635
    otapa
    Účastník
    (305 odpovědí)

    to Fous – to jako že vám vlezli do chaty?Drsný teda…….

    #61824
    Miroslav Jakeš
    Účastník
    (42 odpovědí)

    No co, přijeli jsme po problémeh s autem o půl dne déle,naplnili jsme mrazák přivezeným jídlem,chlebem……..a nebyl problém otevřít kobntrole mrazák.

    #61845
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    leiter napsal: vidíš, jak jsem starej, tak jsem blbej

    To Vlastina: to abych kažýdé Norsko čekal nějakou hlášku od ” kamarádů”

    nééé,pane já jen chtěla napsat,že se to párkrát opravdu stalo.

    Lidé jsou různí a asi tady také něco prásknu…

    U jedné CK (nenapíšu oni si to tady možná přečtou a poznají se)

    jsem byla ubytovaná spolu s mužem na jedné chatě a s námi i několik inženýrů,doktorů a kradli lososi přímo ze sádek.Když jsem pozdě večer vyšla na molo a mrkla jsem jestli je vše ok,už z dálky křičeli,proč jsem venku”to paní nic v TV nedávají,že tu špehujete?” Ale já nebyla sama kdo je viděl a později nahlásil.Asi každý ví,že to měli velmi drahý úlovek:-( a není to fikce…je to fakt:-P

    #61848
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    vlastina napsal: leiter napsal: vidíš, jak jsem starej, tak jsem blbej

    To Vlastina: to abych kažýdé Norsko čekal nějakou hlášku od ” kamarádů”

    nééé,pane já jen chtěla napsat,že se to párkrát opravdu stalo.

    Lidé jsou různí a asi tady také něco prásknu…

    U jedné CK (nenapíšu oni si to tady možná přečtou a poznají se)

    jsem byla ubytovaná spolu s mužem na jedné chatě a s námi i několik inženýrů,doktorů a kradli lososi přímo ze sádek.Když jsem pozdě večer vyšla na molo a mrkla jsem jestli je vše ok,už z dálky křičeli,proč jsem venku”to paní nic v TV nedávají,že tu špehujete?” Ale já nebyla sama kdo je viděl a později nahlásil.Asi každý ví,že to měli velmi drahý úlovek a není to fikce…je to fakt

    Dobře jim tak!

    #61849
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Tomu se nechce ani věřit, že to někomu vůbec stojí zato:-E:-E:-E

    #61859
    alfa
    Člen
    (5 odpovědí)

    Sice nechápu proč na Soroyu když Vás stejně celnící vykostí , ale dobrá cesta kde se nekontroluje je Švédsko Norsko nad Oslem . Přes lesy , Lze celkem bez potíží provést 200-400 kg ryb .(Janka ty zase neplaš a nemíchej se do toho s předpisy , píšu jen co lze a nelze ) Cokoliv přes Finsko a Umeu a podobně je ted problém .

    #61860
    alfa
    Člen
    (5 odpovědí)

    Ještě jedna dobrá poučka ,dohodnout se s nějakou cestovkou a obětovat jednu bednu majiteli a naskládat do autobusu nebo vleku klidně 10 beden . To nikdo neřeší . Samo sebou moralisti budou mít zase potíž ale je to řešení . Vždycky kontrolujou Norové a Finové nesrovnatelně víc osobáky než autobusy . Pokud mám dovést 200 kg kelerů a dorshů , tak je super nebejt lakomej a dát jednu dvě bedny řidiči autobusu co jede do ČR a vše je v pohodě . (PS Janka zase prosím nekomentuj , je to problém těch co chtějí přivést domu ryby a nejsou uplný pitomci a ekologové)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 168)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nadlimitní množstí ryb

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...