Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nadlimitní množstí ryb

  • Toto téma obsahuje celkem 167 odpovědí. Do diskuze (59 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel JAKABO a poslední změna proběhla před 11 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 168)
  • Autor
    Příspěvky
  • #60810
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Prosím, zrušte celé vlákno! :-E:-E:-E

    Děkuji

    #60816
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Taky si myslím, že by se to mohlo smazat. Je to věc každého z vás jestli chce a nebo nechce dodržovat pravidla a zákony. Je to podobné jako rybolov u sádek.

    A my ostatní máme holt smůlu, jelikož nás pak házejí do jednoho pytle.

    #60825
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Holzby napsal:

    Taky si myslím, že by se to mohlo smazat. Je to věc každého z vás jestli chce a nebo nechce dodržovat pravidla a zákony. Je to podobné jako rybolov u sádek.

    A my ostatní máme holt smůlu, jelikož nás pak házejí do jednoho pytle.

    Souhlasím s tebou, že jsou i jiní “rybáři” 🙁

    #60907
    meky
    Účastník
    (290 odpovědí)

    pro Jiran: nevidím důvod proč toto téma zrušit.Je to diskuze právě proto, aby mnozí věděli, co je při poruše zákonů čeká. Nikde se tu nepíše, aby se zákony porušovaly, nebo obcházely! Je jasné, že když vezeš limit, tak se ti nic nemůže stát. A když jej někdo překročí, tak si musí být vědom, že pokuta může být pěkně velká. Je na každém, aby se rozhodl, jakou cestu zvolí. Já jen zopáknu, že mnozí Němci vozí mrazáky, tak je mi divné, že to dělají.(asi vědí proč). V tomto světle je řešení bedna verzus limit kvantitativně malichernější, ikdyž je to právě hranice překročení zákona.

    #60910
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Dovolte mi abych do této diskuze přispěl jednou jedinou poznámkou. Nevím co tady pořád řešíte. Zákon hovoří jasně. Co si kdo vozí či nevozí, mrazáky v autech atd. Je to věc každého jedince. Pokud si tu všichni hrajeme na slušňáky, tak se nemáme o čem bavit, zákon je zákon. Ti co chtějí limity překračovat, tak ať o tom nediskutují a zařídí se podle sebe. Došky

    #60912
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    S tímto nemůžu úplně souhlasit, jelikož to hází špatné světlo na nás všechny.

    Ok, beru když někdo veze do 20kg, jelikož to nejspíš nikdo nevážíme, ale ty co vozí plnej vlek atd, ty by za to měli zavřít.

    Tímto končím jakýkoliv příspěvek do tohoto vlákna a přeji všem slušným LOVU ZDAR 😎

    #60916
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Holzby napsal:

    S tímto nemůžu úplně souhlasit, jelikož to hází špatné světlo na nás všechny.

    Ok, beru když někdo veze do 20kg, jelikož to nejspíš nikdo nevážíme, ale ty co vozí plnej vlek atd, ty by za to měli zavřít.

    Tímto končím jakýkoliv příspěvek do tohoto vlákna a přeji všem slušným LOVU ZDAR

    Souhlasím s tvým nesouhlasem, ale víš sám dobře, že s těmi co spekulují jak dostat do Čech co největší množství ryb, stejně nic nenaděláš. Tak proč o tom diskutovat. :-D:-D:-D:-D

    #60917
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    DOSKY napsal: Dovolte mi abych do této diskuze přispěl jednou jedinou poznámkou. Nevím co tady pořád řešíte. Zákon hovoří jasně. Co si kdo vozí či nevozí, mrazáky v autech atd. Je to věc každého jedince. Pokud si tu všichni hrajeme na slušňáky, tak se nemáme o čem bavit, zákon je zákon. Ti co chtějí limity překračovat, tak ať o tom nediskutují a zařídí se podle sebe. Došky

    Jasně souhlasím:-P ani po dvaceti letech neznám limit zavařovaných,nebo mrazených hříbků.Ví tady někdo kolik to dělá?

    Ryby moc nejíme a většinou to rozdávám…raději hříbky pod hovězí či vepřové:-D

    #60918
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    No nevím nevím Došky.Když jsi jel na sever připevnil jsi na tank s pivem 4 kola a chtěl tvrdit celníkům, že máš káru celou z nerezu..:-D

    Nás letos na jaře kontrolovali dokonce dvakrát. Jednou v Oslu a podruhé v Lillehameru. V obou případech jsme jim řekli že jsme z ČR a jsme v Norsku na dovolenou.Tím končila veškerá prohlídka. V žádném případě to nelze považovat za pravidlo, ale udělali jsme to , co jsme dostali poraděno.Nejsou na Čechy tak vysazení , jak si mnozí myslíme..

    #60919
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Dorsak napsal:

    No nevím nevím Došky.Když jsi jel na sever připevnil jsi na tank s pivem 4 kola a chtěl tvrdit celníkům, že máš káru celou z nerezu..

    Nás letos na jaře kontrolovali dokonce dvakrát. Jednou v Oslu a podruhé v Lillehameru. V obou případech jsme jim řekli že jsme z ČR a jsme v Norsku na dovolenou.Tím končila veškerá prohlídka. V žádném případě to nelze považovat za pravidlo, ale udělali jsme to , co jsme dostali poraděno.Nejsou na Čechy tak vysazení , jak si mnozí myslíme..

    My máme s Norskými celníky také dobré zkušenosti. Taky si myslím, že nejsou nijak zvlášť vysazeni na Čechy.

    #60935
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    Po pravdě jsem asi rozpoutal něco, co jsem sám nechtěl.Šlo mi jen o názory na kontroly na severní trase, neboť za těch pár let, co jsem v diskuzi jsem si všiml, že na severu jsou kontroly větší, než na jihu( možná se mýlím).Nikdy!!!nevozím výrazně přes limit, jen mám velkou bednu z Makra a u té, jak víme se limit ryb špatně odhaduje, v bedně může být být 15, ale i 25 kg.O toto mi právě šlo.Jestli jsou kontroly na severní lince tak tvrdé, nebo normální.Nechtěl jsem tím předjímat, že vozím desítky kil navíc.Ti kdo mě znají vědí, že bych rozhodně taková množství nebral.Jen ze středního Norska vím, že praxe odpovídá 1 osoba= 1 bedna.

    A že si vezeme každý 1 lahvinku tvrdého a pár piv ( což už je přes limit)také nemusím nikomu říkat, nemusíte mě ubíjet kamenem.Už jsem dost starej na to, aby mě někdo měl za masaře nebo podobně.

    Raději už toho nechám, bude to tak nejlepší.

    #60936
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    Většinou jsou kontroly dělané na požádaní osob, npř.o kterých jste si mysleli, že jsou kamarádi,spolurybáři.

    Prostě vás nahlásí třeba jen proto,že vám zavidí jo,znám takové případy…:-x jsou i zlí lidé

    #60937
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    2 LEITER

    Chlape, musím tě opravit – litr pálenky a “pár piv” (myšleny 2) není nadlimit 🙂 🙂

    K litru pálenky do 60% můžeš vézt dokonce 4 piva (2 litry) a 1,5 litru vína 😀 😀 😀

    příspěvek je myšlen samozřejmě jen jako vtip na uvolnění tématu (i když ty limity jsou pravdivé)

    #60941
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    vidíš, jak jsem starej, tak jsem blbej:-D:-D:-D

    To Vlastina: to abych kažýdé Norsko čekal nějakou hlášku od ” kamarádů”

    #60944
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    leiter napsal:

    vidíš, jak jsem starej, tak jsem blbej

    To Vlastina: to abych kažýdé Norsko čekal nějakou hlášku od ” kamarádů”

    neboj 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 168)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nadlimitní množstí ryb

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...