Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nadlimitní množstí ryb

  • Toto téma obsahuje celkem 167 odpovědí. Do diskuze (59 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel JAKABO a poslední změna proběhla před 11 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 168)
  • Autor
    Příspěvky
  • #59605
    Zdendek
    Účastník
    (281 odpovědí)

    Vytištěné to tam je.

    #59674
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    No právě na tom jsem se zasekl. Protože jsem skoro pořád v Rakousku tak tady je na všech radlery které jsem ochutnal 2.5%

    #59684
    jirik
    Člen
    (115 odpovědí)

    to PEN:Gambrinus, Staropramen atd. mají 2%, tak můžeš být v pohodě. Jak píše Pafka, limit je od 2,5% včetně a u jediného Samsona jsem narazil v ČR na tuto hodnotu.

    #59689
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Jen drobný dotaz, proč se ve vlákně o rybách řeší alkohol, když tu vlákno o alkoholu už je ????:-E

    #60743
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    smazáno autorem

    #60744
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    leiter napsal: čau lidi, vzhledem k tomu, že poprvé popálím až na sever, neznám situaci na hraničních přechodech S-Fin-Nor. Prosím tedy znalé problematiky, aby mi laskavě sdělili, na co se máme připravit.Předpokládám, že hranice S-Fin bude málo exponovaná, ale Fin-Nor asi již bude podléhat jisté nejistotě.

    Všichni víme, že směr nahoru pár pivek vezeme navíc a dolů nějaké to kilčo rybek také.

    Respektuji zákony, ale bednu si prostě naložím a nějaké to pivko navíc si také vezmu.Mám se bát, nebo je to o náhodě, na jakého celníka kápnu. Vždyť se to na příslušném vlákně řeší pořád dokola.Jestli se chceš dostat mermomocí do maléru tak to riskni.

    Vím, že někdo z Vás samozřejmě a chápu to, řekne, že zákony jsou od toho, aby se dodržovaly.Jasný, beru to.

    Při svých cestách do středního norska jsem byl na pár kontrolách a ačkoliv jsem s kamarády vezl přes limit, jak nahoru, tak dolu, byli vždy příslušníci moci tolerantní.

    Jaké to mtedy je na severu?

    Praktiky, které jsou u Ahmeda bohužel nemohu v našem působišti předpokládat…

    Díky za názory

    #60746
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    to je přesně to, co jsem čekal, holt to budu muset přijmout.Jen na okraj, nepašuju 100 kg ryb, ani 5l rumu.

    #60751
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Jindrich napsal:

    Vždyť se to na příslušném vlákně omílá pořád dokola.Jestli se chceš dostat do maléru tak to riskni.

    Chtěl jen názor na dané otázky :leiter napsal: čau lidi, vzhledem k tomu, že poprvé popálím až na sever, neznám situaci na hraničních přechodech S-Fin-Nor. Prosím tedy znalé problematiky, aby mi laskavě sdělili, na co se máme připravit.Předpokládám, že hranice S-Fin bude málo exponovaná, ale Fin-Nor asi již bude podléhat jisté nejistotě.

    #60784
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    leiter napsal: to je přesně to, co jsem čekal, holt to budu muset přijmout.Jen na okraj, nepašuju 100 kg ryb, ani 5l rumu.

    #60787
    scan
    Účastník
    (48 odpovědí)

    Až budou češky ve službách státních orgánů Norska číst jak si pochvalujete tolerantnost při kontrolách – no Tě Bůh.Je to marný , je to marný, je to marný.

    #60794
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    je vidět, že s mravokárci se roztrhl pytel.stahuji svůj příspěvek, neboť skutečně mi nešlo o radu jak pašovat chlast, nebo ryby.A od nováčků si to za ta léta tady fakt nezasloužím :-S

    #60795
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    jindřichu, stáhni tu citaci prosím

    #60799
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Jindrich napsal: leiter napsal: to je přesně to, co jsem čekal, holt to budu muset přijmout.Jen na okraj, nepašuju 100 kg ryb, ani 5l rumu

    #60800
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    leiter napsal: jindřichu, stáhni tu citaci prosím

    Už je pryč;-)

    #60802
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    sorry ještě není;-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 168)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nadlimitní množstí ryb

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...